Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ozbiljno sranje.

 

Kao kad su naše vaspitačice u vrtiću organizovale glasanje ko ti je najgori drug/drugarica(Tamara, još pamtim).

  • Haha 1
Link to comment

Ma samo lejkersi da ne odu dalje, da komsiji crkne krava, za ostale mi nebitno samo da su kvalitetne utakmice. 

  • +1 1
Link to comment

Veceras propustam Denver. Krecu u 4, znaci ne pre 4.15, sto je prekasno, prekasno je. Verovatno ce biti blowout win. AD se izduvao skroz u prvoj.

  • -1 2
Link to comment
2 minutes ago, 1n54jd3r said:

Veceras propustam Denver. Krecu u 4, znaci ne pre 4.15, sto je prekasno, prekasno je. Verovatno ce biti blowout win. AD se izduvao skroz u prvoj.

 

Jebem ih, prošli play off su mi sjebali bioritam totalno. Možda se buditi i odgledati drugo HT pa nastaviti sa kuntanjem.

Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Jebem ih, prošli play off su mi sjebali bioritam totalno. Možda se buditi i odgledati drugo HT pa nastaviti sa kuntanjem.

Tako ću ja Milane moj.

Link to comment
17 minutes ago, Mil@n said:

 

Jebem ih, prošli play off su mi sjebali bioritam totalno. Možda se buditi i odgledati drugo HT pa nastaviti sa kuntanjem srediti sudove, odvesti dete u vrtić i sesti da radim #ThugLife.

+1

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, kralj said:

 

A ovi dole su glasali? Baš se brukaju, na stranu što su neki i sebe mogli na listu.

 

Naravno, Gober na listi je budalaština svoje vrste.  

Ne, ti dole su ostali za koje su glasali da su precenjeni.

Link to comment

Ja ću da legnem u 10, pa ustanem u 4, to mi je taman. Prošle godine sam gledao svaku, nije mi preteško palo.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

Ja ću da legnem u 10, pa ustanem u 4, to mi je taman. Prošle godine sam gledao svaku, nije mi preteško palo.

 

U 10 sam poslednji put legao u 3. osnovne...  A i da probam, nema te sile da bi zaspao.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ustao sam u pola 6, otišao na jedno veštačenje 180km od Beograda, pa na suđenje na pola puta u povratku i sad završio mali fudbal, tako da ću da se komiram ko leš. :D

  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Он је из Баната беше, тамо је понедељак у 22 глуво ноћно доба

 

пропала ми фора јер живи у Бг-у јбг

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Veceras propustam Denver. Krecu u 4, znaci ne pre 4.15, sto je prekasno, prekasno je. Verovatno ce biti blowout win. AD se izduvao skroz u prvoj.

ja sam prošle sezone ustajao nešto ranije za šljaku i onda odgledam odloženo bez reklama i gluposti. samo krtina

 

naravno isključiti sve notifikacije/fb/tw/ig 

da ne bih slučajno negde iskočio rezultat

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...