Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

@precog kako šta, pa reakcije s lica mesta :sleep:

 

Spoiler

to je slika iz noći drafta, sećam se da sam onomad™ pomislio kako je ovo najdepresivniji izraz lica ikad za nekoga ko je upravo draftovan.

 

edit: evo sad mi je i ovo objašnjenje završilo na novoj strani, tako da je fazon i zvanično propo :happy:

 

Edited by Calavera
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ovo je valjda prvi put da su Doncic i Irving vezali 7 meceva zajedno u nizu i eto 7 pobeda, mada meni su i dalje samo prosecna ekipa, prvi krug plejofa i cao, eventualno drugi na neko ludilo ove dvojice ali teska prica

Link to comment
6 minutes ago, Zli Gli said:

Ovo je valjda prvi put da su Doncic i Irving vezali 7 meceva zajedno u nizu i eto 7 pobeda, mada meni su i dalje samo prosecna ekipa, prvi krug plejofa i cao, eventualno drugi na neko ludilo ove dvojice ali teska prica

izgleda da su kliknull irving, kid i doncic.

samo denver moze da ih izbaci i mozda klipersi ako budu zdravi.

 

Link to comment
5 hours ago, bradilko said:

izgleda da su kliknull irving, kid i doncic.

samo denver moze da ih izbaci i mozda klipersi ako budu zdravi.

 

 

Koji Klipersi, ovi koji se muče protiv treće postave Memfisa?

 

Da li je nekome jasno zašto Gilespi dobija minute nakon olstar vikenda?

Edited by reg
Link to comment

Voriorsi i Šarlot odigraše jedno od najgorih poluvremena koje sam gledao ove godine, 43-29, preko 20 izgubljenih lopti. Denver se poigrava sa Portlandom. Ostade na Minesoti i Baksima ovo veče/jutro.

Link to comment

Deluje da Denver ubacuje u treću. Protivnici su doduše bili u rikvercu, ali baš je dobra energija i ne troše se previše. Čudi me da KCPa ne zaleče kako treba, nego izlazi svaku drugu utakmicu. 

 

Kad Majk dominira, to je poezija na terenu.

Link to comment

Kakva bre enegija protiv ekipa koji su na dnu tabela. Oni moraju da poboljsaju skor protiv plej of protivnika, koji je poprilicno los ove sezone :unsure:

Edited by Micko8
Link to comment
8 hours ago, Zli Gli said:

Ovo je valjda prvi put da su Doncic i Irving vezali 7 meceva zajedno u nizu i eto 7 pobeda, mada meni su i dalje samo prosecna ekipa, prvi krug plejofa i cao, eventualno drugi na neko ludilo ove dvojice ali teska prica

 

onomad je luka uz malu pomoc saigraca izbacio sunse, koji su bili najbolji tim regularke i usli u finale konferencije

 

edit: ti mavsi su bili prilicno tanki gledano po dubini rostera, u odnosu na ove danas.

drugim recima, nikada ne treba potcenjivati tim koji ima doncica.

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...