Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

:laugh:

 

Ovo je sve tako jako, da nisu nase spickane ni na sta rekla bi da vredi svaki evro, ali avaj :(

 

mada i dalje je zabavno, ngl

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, Ratamahatta said:

Kad sutra igra KK Rekreatizan? 

 

Ladno nisu otkazali tekmu wtf

Svakako vredi ispratiti taj komemorativni skup

Edited by Nikodije
Link to comment

:laugh:  jebe se vama...nabili vas 50 razlike, brukate se na terenu a vama samo partizan i obradović u glavi

  • +1 2
Link to comment
Just now, Ratamahatta said:

Sve je to milo za drago :whistle: 

Baš si zao poslednja dva/tri dana :fantom:

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Baš si zao poslednja dva/tri dana :fantom:


Niko nije Ostoju Balbou tero da se kurci dok ga je islo :D

Link to comment
5 minutes ago, Ratamahatta said:


Niko nije Ostoju Balbou tero da se kurci dok ga je islo :D

Jebo Ostoju, nije ti on adresa ako pišeš ovde.

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment

Izvinjavam se na snizavanju nivoa diskusije na topiku koji je za konstruktivnu diskusiju apsolutno predvidjen :sleep:

  • Haha 1
Link to comment

Meni samo žal ostao zbog kolege bujake, pokvariste koš razliku, a samo taj argument mu je bio ostao :sad:

  • +1 3
Link to comment
13 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni samo žal ostao zbog kolege bujake, pokvariste koš razliku, a samo taj argument mu je bio ostao :sad:

Nije se moglo više protiv Efesa, jaki su ko crna zemlja.

Link to comment

ah, stari dobri srpski komsijskakravacrklavitizam:

 

cigani se raduju 16.mestu i -50 razlike, al jbg dobro je, grobari ne idu dalje

 

grobari ne idu dalje zbog svojih gluposti al se barem raduju zvezdinom 16. mestu i -50 razlike.

 

srecom, svi imaju svoje male radosti koje ih sprecavaju da se pozabave sopstvenim problemima.

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

Ostoyah Balboa logic 101

 

Krivi su Ciganji koji su izgubili u sred Stambola od duplo jače ekipe, nije naša krivica što smo izgubili 18 utakmica (računajući gomilu njih u završnici, najčešće glupo).

 

Ugrožen je Top Eleven spot, da li to znači da je ugroženo sponzorstvo Nordeusa za sledeću godinu?

 

Hvala Legendi za legendarnu sezonu. Samo te molimo da Duško više ne skautira igrače, možda da to na sebe preuzmete ti i neko sposoban Dozet.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, Djuro said:

ah, stari dobri srpski komsijskakravacrklavitizam:

 

cigani se raduju 16.mestu i -50 razlike, al jbg dobro je, grobari ne idu dalje

 

grobari ne idu dalje zbog svojih gluposti al se barem raduju zvezdinom 16. mestu i -50 razlike.

 

srecom, svi imaju svoje male radosti koje ih sprecavaju da se pozabave sopstvenim problemima.

 

mi ne idemo dalje zato što smo, od jedno 10 realnih prilika da dobijemo protivnike u EL, iskoristili jednu, dve ili tri. ja uopšte nisam nesrećan što je za nas završena EL. čak suprotno

 

što se tiče utakmice u Istanbulu, radi se o tekmi koju će u 99,9% slučajeva domaćin da dobije. domaćin je kvalitetniji i u boljoj formi i pobeda mu znači prolaz, gost je slabiji i nema takmičarski motiv. meni je bilo izvesno da smo ispali i pre ove utakmice. eto, postojalo je 0,1% šanse

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...