Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

kako znate da je patrijarh. ozbiljno pitam pošto je trač da su ga cimali drugi popovi sa kojima je blizak. npronaj pop cigan iz prvog reda prošle godine i njegova ekipa.

 

pop-2.jpg

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

Pogledajte izmedju popovih ruku, lik je uperio srednji prst ga igracima, a pop sprecava kletvu dignutim rukama i ne dozvoljava da takav paganluk dodje do terena.

  • Haha 6
Link to comment

Od Vucicu Pederu do gospodina Ostoje koji nece da se valja u Covicevom svinjcu. Bas me razgali me kad jednom u par meseci pogledam nesto mimo 2 topika koja citam... pardon, boli me :D

Edited by adasevic
  • +1 4
Link to comment

Do pre dve sezone se svesrdno valjao. Od prošle je jasno, a za neke i bolno uočljivo da je doneta odluka da se Ćokijev svinjac maksimalno ignoriše (pri tom ne mislim samo na KLS) 

 

Istini za volju ne uspeva baš uvek, otme se limar pa odbrusi nešto tu i tamo ali srećom to se uglavnom dešava između sezona u opskurnim podkastima.

 

Na kraju krajeva zato je prošle sezone i postavljen rekord po broju saopštenja i pisama sa malog Kalemegdana.

Link to comment
12 minutes ago, *edited by mod said:

Istini za volju ne uspeva baš uvek, otme se limar pa odbrusi nešto tu i tamo ali srećom to se uglavnom dešava između sezona u opskurnim podkastima.

 

 

kao što vidiš, kao da im smeta to što je nama okej što se limar ne peca na udice onog gmaza, dosta čudno moram da priznam

 

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, kralj said:

Makabi ipak na Kipru, dobili pozive od patrijarha, predsednika i Mirotića, pa odustali od Arene. 

 

Najjace sto im je Ostoja u sns maniru ponudio da igraju u BG iako KKP nema halu u vlasnistvu. Mozda je mislio na fiskulturnu salu osnovne škole u Prislonici :fantom:

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Do pre dve sezone se svesrdno valjao. Od prošle je jasno, a za neke i bolno uočljivo da je doneta odluka da se Ćokijev svinjac maksimalno ignoriše (pri tom ne mislim samo na KLS) 

 

Istini za volju ne uspeva baš uvek, otme se limar pa odbrusi nešto tu i tamo ali srećom to se uglavnom dešava između sezona u opskurnim podkastima.

 

Na kraju krajeva zato je prošle sezone i postavljen rekord po broju saopštenja i pisama sa malog Kalemegdana.

Vidiš kakav je to duševni bol, na svaku Ostojinu reč odmah se sjate ovi koji pate. :D

  • +1 1
Link to comment

 

 

 

 

 

Jbt, koja panika na sns dvoru. Odvalio ih Makabi, a mi razbili Asvela i odmah se upumpava jos miliona u klub plus udarne tv pesnice drzave su tu da pripomognu u medijskom ratu... :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

brt mili to je vest od pre 12 dana, sa one skupštine na kojoj je ostoja objavio broj sezonskih, a ti se sprdao sa istim

ne sme tako površno da se prati dešavanje u institucijitm

 

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

 

 

 

Jbt, koja panika na sns dvoru. Odvalio ih Makabi, a mi razbili Asvela i odmah se upumpava jos miliona u klub plus udarne tv pesnice drzave su tu da pripomognu u medijskom ratu... :lolol:

 

uvek opozicija, uvek protiv sistema!

  • Hvala 1
Link to comment
On 5. 10. 2023. at 9:40, copkillah said:

a dobro, kao da nismo znali da je patrijarh Vučićeva poslušna kučkica, sada znamo i da je kompleksaš

 

 

mali offtopic, ali zvanična potvrda ahahaha

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...