Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

On 13. 9. 2023. at 18:17, Mil@n said:

 

Da li navijači odlazeći na stadione i u sale da gledaju te timove daju legitimitet tom vidu "poslovanja" i ponašaju se baš onako kako žele oni koji te pare uguravaju u klubove? Nebitno forumaši, bilo koji navijači?... 

 

@freakns ... i to je upravo ono što žele da postignu. Da sedneš, gledaš tekmu i uživaš i ne misliš ni o čemu drugom.

 

Narod je izmedju ostalog zato i glasao za "vodju". Ubedjen sam da minimum 50% zvezdinih navijaca zahvaljuje vucicu za uspehe. U principu i jeste istina. Kod nas sport nije samo sport..vec zimovanje, rucak itd..

 

Nije da i Evropu to mnogo zanima. Ostali klubovi su u poprilicnom cabru. Umesto da rade decentralizaciju svega, oni centralizuju sve.

 

Nema nam spasa, propasti necemo.

  • Haha 3
Link to comment
On 13. 9. 2023. at 14:08, Mil@n said:

Da li je moguće da postoji neko ko pravda ovo tovarenje para u KK Czv i Partizan? 

 

Prvo, ili su u pitanju državne pare ili prisilna privatna sponzorstva ili ugovori sa državnim firmama što je isto kao stavka jedan, drugo, ti tj taj koji trpa pare u oba kluba prvo ih trpa zbog sebe i svoje ekipe, političkih okolnosti i manipulacija, nekoliko EL utakmica nedeljno dva najpopularnija kluba i po koja pobeda su super dikoj da odvoji ljude od svih sranja koja nam se dešavaju svaki dan, a za sport, pogotovu npr za KK Partizan ga zabole, jer je naravno cigan ceo život, pa tu ima i rezultatsku satisfakciju. 

 

Da postoji neki sistematski motiv i te pare raspodeliti po celo savezu ili barem prvoj ligi, pomoći srediti infrastrukturu, sale, svlačionice, lopte, investirati u kao neku budućnost, subvencionisati deci koje nemaju para odlazak na kampove, i sl pa ajde. Ovo što rade je čisto izdrkavanje i to sa tuđim parama, jebe im se za sve.

 

 

Koga u Srbiji zanimaju ostali klubovi,nisu zanimali nikoga ni pre ovig sadasnjih govanra,a siguran sam da nece ni posle ovih.

Kosarka i generalno sport kod nas je u takvom kurcu da ja ne znam koliko ce nam decenija trebati da se oporavimo od svih ovih sranja.

Link to comment
27 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

Koga u Srbiji zanimaju ostali klubovi,nisu zanimali nikoga ni pre ovig sadasnjih govanra,a siguran sam da nece ni posle ovih.

Kosarka i generalno sport kod nas je u takvom kurcu da ja ne znam koliko ce nam decenija trebati da se oporavimo od svih ovih sranja.

 

Ni sadašnje govnare ne zanima nijedan od oba kluba već u trpanju para u njih ostvaruju pre svega sopstvene interese. 

  • +1 1
Link to comment

6+2 miliona od karata (izvor Ostojin intervju), 7 miliona od privatnih Vucicevih tajkuna koji su morali uci u upravni odbor (Ostoja), 4 miliona od grada Beograda (bili papiri na grupi), najavljeno dizanje kredita od 3 miliona za vracanje poreza (Ostoja). 

 

8+7+4+3

 

Kome je ovo budzet za tekucu sezonu minimum 22 miliona evra? Pitam za druga :fantom:

Link to comment

"Da se razumemo, poznajem mnogo ljudi koji se raduju uspesima KK Crvena zvezda, ali isto tako znam da bi se mnogi postideli kad bi shvatili da čovek koji vodi ovaj klub ne bira sredstva kako bi nadmašio gradskog rivala. I to ne na terenu, već na tribinama“, kaže Rakić u saopštenju"

 

 

Sure, Jen.

 

 

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

"Da se razumemo, poznajem mnogo ljudi koji se raduju uspesima KK Crvena zvezda, ali isto tako znam da bi se mnogi postideli kad bi shvatili da čovek koji vodi ovaj klub ne bira sredstva kako bi nadmašio gradskog rivala. I to ne na terenu, već na tribinama“, kaže Rakić u saopštenju"

 

 

Sure, Jen.

 

 

Dok Partizan vodi budistički sveštenik sa diplomom Prinstona, koji samo radi na  dobrobiti košake, demokratije, ljudskih prava, slobodnog tržišta i zapadnih vrednosti.

U tom cilju se maskirao u pošumljenog limara iz Prislonice O. M. (identitet poznat organima gonjenja) I infiltrirao u vrh Vučićeve stranke. 

Šta nam rade.

  • +1 1
  • Haha 3
  • Tužno 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...