Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

jel bilo slične reakcije na želju za kidanjem prednjih ukrštenih ligamenata

 

nešto se ne sećam da je intervenisala dežurna moralna patrola

  • +1 1
Link to comment

Moralne šapice :D

 

 

Što bi reko kolega bujke, predivno veče u Madridu. 

Musa odro jarca.

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Al stvarno je bila dobra utakmica. Musa covek odigrao, kao i svi ostali. No hard feelings.
Najzalije mi bilo sto sam u slucaju nase pobede hteo ovde da ostavim post ‘neka sad osvoje EL ako ih nije sramota’, al me sjebase zlotvori. :(

Ekšli, mislim da me samo na trenutak iznervirao Abalde u par napada nekim bacakanjem. 

Dobro dodje ovaj fenjer da se iskulira malo sa lozenjem.

Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jel bilo slične reakcije na želju za kidanjem prednjih ukrštenih ligamenata

 

nešto se ne sećam da je intervenisala dežurna moralna patrola

 

Šokiran sam da se tako slabo sećaš.

  • +1 2
Link to comment

kome su naši želeli ligamente, verovatno Lesoru i Ledeju?

 

dosta govori o univerzumima što se to poredi sa stvarnim likovanjem kad su Yago i Yabusele zapravo završili u bolnici

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Jbg, konstatnta nevezano za boje je da te niske strasti krenu da kuljaju sa lozenjem o uzvisenosti kluba i nekim iracionalnim umisljajem posebnosti, baziranim na istoriji, prethodnim rezultatima, zaslugama, broju navijaca, ko zna kom q vec, dopuniti po potrebi. Vidis kako smo mi zen sad kad igramo rekreativno. 

Nema tu univerzuma, sve su to individualne stvari i nacini shvatanja.

Malo je nezgodno to i sto postoji proporcija izmedju uspeha i kompetitivnosti kluba s jedne, i netrpeljivosti prema svemu i svima koji bi mogli da to izmene s druge strane. A posto je ovde kod nas svaki uspeh na staklenim nogama, na drzavnoj sisi i kao takav preko noci moze da ga nema, onda kod pojedinih primeraka se javlja jos jaci nagon za branjenjem trenutnog statusa. 

Naravno, kao propratno se pojavljuje teza da je sve to normalno i da ne moze nikako drugacije, te stoga se ide do imanja razumevanja za dziberske zvizduke i ovih gluposti sa prizivanjem povreda igraca. 
Sto’no rece gospa buba na nekom drugom topiku, ne prilici formiranim ljudima. Prodje covek kroz to, posle te bude malo blam, al dobro, nauci se nesto pa se tera dalje. Retki su oni sto su se nauceni rodili. 

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, levi said:

kome su naši želeli ligamente, verovatno Lesoru i Ledeju?

 

dosta govori o univerzumima što se to poredi sa stvarnim likovanjem kad su Yago i Yabusele zapravo završili u bolnici

 

Da rezimiramo, navijači KKCZ na forumu su moralno superiorniji, sa daleko više empatije od kolega sa suprotne strane. I ako se pojavi neki novajlija koji skreće s puta, levi to šamara i vraća na kolosek

Link to comment

Hteli kriminalci da ga zapale u busu, ne? Sto pitas? Kakve veze ima sa forumskim plebsom?

 

Btw, Stojkovic je lud ko struja i sa ove distance sad sve to simpaticno i smesno. Ljudi sto ga znaju iz najblizeg okruzenja vele da je to sa majicom i te zajebancije radio sto mu bilo dosadno. Inace je zesci cigan po ubedjenju. 
Mada verujem da su ove anegdote poznate ovde.

Edited by MeanM@
Link to comment
18 hours ago, napadaj said:

Podsetite me kako je pozdravljan reprezentativni golman Vladimir Stojković. 🤔

Tako što je autobus reprezentacije bio pretraživan i držan pod opsadom u Genovi, jer su hteli da ga poliju benzinom i zapale. Ali, to je u redu, mislim nije željenje da se neko povredi pa je ok.

  • +1 1
Link to comment

https://www.novosti.rs/crna-gora/vesti/1351037/srbi-crnoj-gori-ogorceni-zeljko-obradovic-drustvu-poslanika-dps

 

još jedan napad na Željka, ovoga puta "kriv" što sedi sa "pogrešnim" crnogorcima. koji su, ni manje ni više, kao se navodi u tekstu, pripadnici DPS (to je navedeno kao znači da sedi sa ustašama ili nacistima i pije kafu)

 

tu je i preporuka o poželjnom političkom ponapanju ".....umesto da se sastane sa političkim predstavnicima srpskog naroda ipak bira da sedne sa predsednikom DPS-a Danijelom Živkovićem, kao i poslanicima te političke partije Milošem Nikolićem i Andrijom Nikolićem.....to očigledno ne smeta Obradoviću da u ovom lepom prolećnom danu uživa sa liderima antisrpskih snaga u Crnoj Gori"

 

očigledno da postoje izvesna politčka očekivanja od Željka (da se ne izražavam jače).....i očigledo da ih on ne ispunjava.......svaka mu se pozlatila i neka samo nastavi. iako mu je ova sazona, do sada, baš loša, prvi stajem iza ako krenu da ga otvoreno penale napredna i ostala govna odavde

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

 iako mu je ova sazona, do sada, baš loša, prvi stajem iza ako krenu da ga otvoreno penale napredna i ostala govna odavde

 

A ako gledaš čisto sportski je l' treba da ostane? 

Link to comment

Antisrbi..ustase..

 

Znam da ce uskoro izbori u Hrvatskoj..ali da nismo malo poranili sa tim. Opet ovde kuvaju sranja jajare dokone.

Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

 

A ako gledaš čisto sportski je l' treba da ostane? 

 

ne gledam čisto sportski.....treba da ostane. i da se što češće sastaje sa poslanicima dps, a ako može i sa Plenkovićem i Milanovićem, i to je ok. voleo bih da popije kafu i sa Violom fon Kramon ako može

 

onaj ko gleda čisto sportski, njega ćeš u Srbiji da prepoznaš po tome što ne prati bilo kakvo domaće takmičenje. poput mog pokojnog oca, koji 30 i kusur godina nije gledao ni jednu domaću utkamicu ili takmičenje u bilo kom sportu, ali nije propustio ni jedno SP ili EP u fudbalu i redovno je pratio Ligu šampiona, nemački i engleski fudbal isl.

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...