Jump to content
IGNORED

LŠ 23/24


renne

Recommended Posts

5 hours ago, Jean-Luc Picard said:

 

Zanimljivo pitanje je koga bi igrači i navijači Borusije želeli više u finalu. Real koji je objektivno jači, bolji i veći tim, ili Bajern koji im je generalno nemezis. 

 

Mislim da ih trenutno zabole, bitno im je da su u finalu, isto im se hvata, jer su autsajderi :D

 

1 hour ago, goofs said:

Ja se pribojavam finala Dortmund - Bajern, neće na dobro da izađe, neki zemljotres, korona, vanzemaljci, nešto će prekinuti meč.

 

S jedne strane Dortmund, sa druge Hari Kejn, evidentno je da tu niko ne može uzeti trofej.

 

Dortmund bar ima neke trofeje u poslednjih 30 godina, za razliku od Kejna :fantom:

 

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, copkillah said:

Dortmund bar ima neke trofeje u poslednjih 30 godina

1997_bv_borussia_dortmund.jpeg

  • +1 2
Link to comment

Koliko cujem oko mene vecina navijaca BVB bi radije da se osvete Bajernu za izgubljeno finale 2013, nego finale protiv Reala...

  • +1 2
Link to comment

To je sasvim logično i mislim da ima slabo veze sa osvetom, a više sa činjenicom da je Bajern, uprkos polufinalu, raspad ove godine, da su ih već pobedili jednom nedavno, a i da Real/Anćelotiju osvajanje ovoga ko dobar dan. 

  • +1 3
Link to comment

Francuzi su generalno jadni u ovom takmicenju, samo je Marsej osvojio jednom i to je to. Zapravo, fenomen je kako su izrasli u monstruma na reprezentativnom nivou prvo preko Zidanove generacije, pa onda ove sad, a da su u kurcu sa klupskim titulama u odnosu na Spaniju, Italiju, Nemacku i Englesku. Reci da je Francuska u "ligi petice" je kao onaj belac kome niko ne zna ime a isao je sa Dream Teamom u Barselonu, ili reci da je Pluton planeta.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, assignment said:

Koliko cujem oko mene vecina navijaca BVB bi radije da se osvete Bajernu za izgubljeno finale 2013, nego finale protiv Reala...

 

1 hour ago, goofs said:

To je sasvim logično i mislim da ima slabo veze sa osvetom, a više sa činjenicom da je Bajern, uprkos polufinalu, raspad ove godine, da su ih već pobedili jednom nedavno, a i da Real/Anćelotiju osvajanje ovoga ko dobar dan. 

 

Treba takođe imati u vidu krucijalnu činjenicu da se tragični heroj Flopara povlači iz fudbala na kraju ove sezone, a da poraz u finalu 2013. nosi kao ožiljak i dan danas. 

 

Moraju scenaristi da urade nešto sa tim elementom zapleta, ne mogu tek tako da ga ostave da visi do kraja.

 

Npr. na poluvremenu vodi Bajern 3-0, Terza ispizdi i da ostavku, iz lože skače Klopp, trči, cepa kravatu, otima nekom navijaču žuto-crni kačket, uleće u svlačionicu i održava jedan od svojih "kaniš li pobjediti" govora.

 

Dortmund izjednačuje na 3-3, dobija na penale, igrači bacaju Kloppa uvis, Hummels i Reus ga ispuste, on razbije glavu i umre sa osmehom na bradatim usnama.

 

  • Haha 5
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

To je sasvim logično i mislim da ima slabo veze sa osvetom, a više sa činjenicom da je Bajern, uprkos polufinalu, raspad ove godine, da su ih već pobedili jednom nedavno, a i da Real/Anćelotiju osvajanje ovoga ko dobar dan. 


Dok BVB jednostavno briljira…ne mogu ni u prva 4 da se ušunjaju. 

 

 

Skoro nisam bio ravnodušniji pre nekog polufinala. 

Link to comment
34 minutes ago, JohnnyD said:

Pluton planeta.

svi znamo sta je pocasni pluton

  • Haha 1
Link to comment
32 minutes ago, John Coltrane said:

Dok BVB jednostavno briljira…ne mogu ni u prva 4 da se ušunjaju. 

 

Nebitno je kakvi su oni, traze svoju sansu u izboru/navijanju za slabijeg protivnika, a Bajern je svakako slabiji od Reala.

Link to comment
17 minutes ago, goofs said:

 

Nebitno je kakvi su oni, traze svoju sansu u izboru/navijanju za slabijeg protivnika, a Bajern je svakako slabiji od Reala.


Mislim da bi i ovako usran Bajern, u 9 od 10 tekmi pobedio protiv BVB. 

  • +1 1
Link to comment

To sto je Borusija 5. u Bundes Ligi i igra finale, ne govori o "slabom timu" u finalu, nego o tome da je Bundes Liga nadjebala za koplje sve ostale lige ove sezone. Bukvalno su ono sto su bili Spanci ili Englezi kada su imali oba finalista u LS, bez obzira kako se ovo veceras zavrsi - Real je i Lajpciga jedva prosao, ko se seca Lajpcig je ima 20 i nesto suteva u Madridu i bilo je 1:1 na jedvite jade. Leverkuzen obara sve rekorde, i dosao skoro do finala Evropa Lige. Dominantna liga u svakom smislu, i vise nego 2013. godine. Sta su promenili ne znam, ali ocigledno da se fudbalska mapa malo promenila i centar pomerio u Nemacku.

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, JohnnyD said:

To sto je Borusija 5. u Bundes Ligi i igra finale, ne govori o "slabom timu" u finalu, nego o tome da je Bundes Liga nadjebala za koplje sve ostale lige ove sezone. Bukvalno su ono sto su bili Spanci ili Englezi kada su imali oba finalista u LS, bez obzira kako se ovo veceras zavrsi - Real je i Lajpciga jedva prosao, ko se seca Lajpcig je ima 20 i nesto suteva u Madridu i bilo je 1:1 na jedvite jade. Leverkuzen obara sve rekorde, i dosao skoro do finala Evropa Lige. Dominantna liga u svakom smislu, i vise nego 2013. godine. Sta su promenili ne znam, ali ocigledno da se fudbalska mapa malo promenila i centar pomerio u Nemacku.

 

Možda fudbalske stručnjake treba pitati ko je 2005. bio peti u PL, a onda i ko je osvojio LŠ te godine :fantom:

 

  • +1 2
Link to comment

Velika sramota UEFA, menjali su pravila da bi ubacili te nesrećnike i sledeće sezone.

  • Tužno 1
Link to comment

Prošle godine Calcio dokazao da je najjača liga u Evropi, ove godine Bundes. Šta nije jasno, raziđi se građanine

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...