Jump to content
IGNORED

LŠ 23/24


renne

Recommended Posts

Ostaje Psg na dva polufinala mislim a Dortmund vec trece finale i jedna titula. Humelsovo drugo finale. 

Link to comment

Grizao jeste PSG, ali uopste mi nije zao niti bih rekao da je slabija ekipa prosla - Dortmund je odigrao dozirano na pobedu, na kraju su imali srece ali je PSG stihijski napadao da da bar taj jedan gol. Dortmund je dosta slab sa centarforovima, da imaju nekog krstenog napadaca a ne tromog Fulkruga dali bi danas iz kontre jos 3 komada

  • +1 1
Link to comment

Nisam baš za nemačko finale, ali Dortmund svakako ima veću šansu protiv Bajerna, plus niko normalan više ne želi Real u finalu.

 

Link to comment

E moj psg. Na Murinja si bio od klempavog, ali ti hoces Enrikea i ostale prevare... :fantom:

 

Svim srcem u finalu za Real / Bajern

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Svim srcem u finalu za Real / Bajern

 

niko nije iznenađen ovim

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Čestitke forumskim BVB-ovcima na plasmanu u finale!

 

A Enrike bi mogao da se ošiša na ćelavo…

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, copkillah said:

Nisam baš za nemačko finale, ali Dortmund svakako ima veću šansu protiv Bajerna, plus niko normalan više ne želi Real u finalu.

 

 

Zanimljivo pitanje je koga bi igrači i navijači Borusije želeli više u finalu. Real koji je objektivno jači, bolji i veći tim, ili Bajern koji im je generalno nemezis. 

Link to comment

Ne pratim mnogo fudbal u poslednje vreme al dok u utakmici City - Real nisi imao sekund bez neke dobre akcije i sansi, da ne pricam o lepoti igre, ovde sam bukvalno zaspao na pola. PSG je delovao bas impotentno.

Link to comment
2 hours ago, Shan Jan said:

Ne pratim mnogo fudbal u poslednje vreme al dok u utakmici City - Real nisi imao sekund bez neke dobre akcije i sansi, da ne pricam o lepoti igre, ovde sam bukvalno zaspao na pola. PSG je delovao bas impotentno.

sta si ti gledao poslednjoh 15 minuta...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...