Jump to content
IGNORED

LŠ 23/24


renne

Recommended Posts

6 minutes ago, Godfrey said:

Pa ovo je očekivano, kakav TSC.

Braga deluje duplo brža, tehnički takodje.

To što je TSC bio drugi prošle sezone, ne znači da su ne znam kako jaki, već da je Partizan bio nikad gori.

TSC bi se borio za opstanak u Portugalu, a takva ekipa je daleko kvalitetom od Brage.

naravno da se ne bi borili za opstanak, ne preteruj

Link to comment
Just now, renne said:

naravno da se ne bi borili za opstanak, ne preteruj

 

Nešto mislim da bi TSC tamo bio drugoligaš, solidno pozicioniran u najboljem slučaju.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, pantelia said:

Sve sto Braga radi TSC-u, PSV radi Sturmu puta 2. Neverovatno kako je samo 2 razlike za PSV

 

Kako je Bakajoko malopre izlomio kičmu levom beku Šturma :hail: ali VanAnholt zapeo ko sivonja pored gola.

Link to comment

Repriza utakmice Zvezda - TSC od pre par nedelja. Dace Braga jos jedan da se osigura pred revans i to je to, mada me ne bi zacudilo ako ih trener napujda da TSC opasno najebe jer su se igraci natrcali u prvom poluvremenu kao nikad i pasce sa snagom. To su te nase drljave zone sa dalekim markiranjima koje su me toliko nervirale kod Milojevica, nisi ni blizu lopte a trcis duplo vise od protivnika.

 

Nista ovde Lazetic nije pogresno uradio, osim mozda sto je stavio ovog Djordjevica na kriticnu poziciju da cuva ledja Cvetkovicu protiv Brume, napravio je taktiku koja je trebalo da maskira ogromnu inferiornost u individualnim duelima. Jednostavno, ne mozes sa igracima koji su tehnicki toliko daleko od ozbiljnog fudbala da uradis bilo sta protiv ozbiljnog tima. Pantovic dobija loptu sam-samcat ispred golmana, ne neku divlju, prejaku loptu koja dolazi sa velike daljine vec najobicniji pas po zemlji od nekih 6-7 metara, on je prvo amaterski prima pa gubi prednost koju mu je obezbedio Jovanovic jer mu u blok stizu i stoper i golman a onda da bi izbegao blok sutira dva metra iznad gola umesto da je samo potkopa. I ode mrtva sansa jer doajen mocne Zvezdine omladinske skole ne ume da meko primi pas sa 6 metara daljine. A onda ce Lazetic posle meca da se vajka kako bi utakmica mozda krenula drugim tokom da je Pantovic iskoristio tu sansu. Iskoristio bi je on da zna.

Link to comment
5 minutes ago, Medusa_trip said:

 

Nešto mislim da bi TSC tamo bio drugoligaš, solidno pozicioniran u najboljem slučaju.

očigledno ne gledaš portugalsku ligu

tri i po jaka kluba, ostalo raspali mediokriteti kao i kod nas

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, renne said:

očigledno ne gledaš portugalsku ligu

tri i po jaka kluba, ostalo raspali mediokriteti kao i kod nas

 

Nasi klubovi bi se tukli nogama u dupe da mogu da dobace do raspalog mediokriteta.

  • +1 1
Link to comment

1:1, izjednačuje Klaksvič. :naughty:

 

e

I to neverovatan gol, iskosa, sigurno preko 20 metara, kuda je provukao pa još u golmanov ugao...

Edited by Medusa_trip
Link to comment
10 minutes ago, renne said:

očigledno ne gledaš portugalsku ligu

tri i po jaka kluba, ostalo raspali mediokriteti kao i kod nas

 

Pa to možeš napisati za sve lige Evrope osim PL . 

 

Ne zajebavaj nego samo pogledaj kakav skauting rade Portugalci već decenijama u nazad i koje cifre beleže u izlaznim transferima. Igrači iz POR lige su nosioci igre su velikim klubovima . 

 

Zvezda se, pre dve sezone, lepo namučila protiv Brage koja večeras ima 4 ili 5 istih igrača kao i u našem dvomeču.

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

 

Pa to možeš napisati za sve lige Evrope osim PL . 

 

Ne zajebavaj nego samo pogledaj kakav skauting rade Portugalci već decenijama u nazad i koje cifre beleže u izlaznim transferima. Igrači iz POR lige su nosioci igre su velikim klubovima . 

 

Zvezda se, pre dve sezone, lepo namučila protiv Brage koja večeras ima 4 ili 5 istih igrača kao i u našem dvomeču.

 

 

Braga ima veci budzet od Zvezde i pravi bolje rezultate u evropi. I te sezone su dosli dalje od nas iako su kao drugi u grupi igrali 1/16 ali su izbacili Serif i Monako i ispali na produzetke od Rendzersa u 1/4. 

Nismo se mi namucili nego napravili podvig sa sve Pankovim, Gobeljom, Srnicem i Risairom u prvih 11 tamo. 

Link to comment
28 minutes ago, renne said:

očigledno ne gledaš portugalsku ligu

tri i po jaka kluba, ostalo raspali mediokriteti kao i kod nas

 

Ne pratim, činjenica, ali mislim da je razlika ozbiljna. Da se TSC pojačao posle prodaje Ratkova, umeesto što se unazadio dovođenjem onog slepca sa klupe (??) Vojvodine i tako taj kalibar, možda da se o nečemu i priča. Izuzetno neozbiljno ponašanje uprave i struke kluba.

 

Njima je dobro to što imaju sređenu infrastrukturu, te bi vremenom mogao klub da napreduje. U takvom slučaju, neka budu ono što Čuka & Voša nisu danas, pa i da se igraju Evrope.

 

Ali ipak ne, današnji TSC nije na nivou prve portugalske lige, makar bio i poslednji. Moj cent.

Edited by Medusa_trip
Link to comment

2:1 za Klaksvik :D

 

I opet evrogolčinu zabija Frederiksberg, koji će se dobro prodati posle svega napravljenog ovog leta.

Edited by Medusa_trip
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...