Jump to content
IGNORED

LŠ 23/24


renne

Recommended Posts

I onda neko posle smesnog autogola ili dodavanja protivničkom igraču napisu sklanjalica haha.

Mozda se sada i opuste pa nešto i pokažu . 

Edited by elementary
Link to comment
4 minutes ago, Medusa_trip said:

Ja uveliko okrenuo na Klaksvik. :D

Gubi Olimpija kod kuće 0:1 od Galate, raspucano u Ajndhovenu, 3:1 protiv Šturma.

 

Ja prebacio na Kopenhagen-Sparta. Gledam ovu trojicu u vezi domaćina i zahvalan sam im što nije bilo mesta za Stamenića u 11 :D

 

Jel igra Motika za Olimipiju?

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, copkillah said:

advokat BBB

 

Untitled.thumb.jpeg.646d8d25722a8534349bb687782c391d.jpeg

Zabraniti jebene ultras ideologije na isti nacin kao i ostale nacoše. Od banalnih obelezja i oblacenja do svake ideologije, aktivno razbijati. Gasiti internet stranice i naloge, suzbijati svaku ideju o jbnom supremacy-ju nase horde nad njihovom hordom koju cemo jelte braniti nozem, palicom i ostalim ‘junackim, oruzjem. I onako je 95% tog polusveta samo baza iz koje se pronalaze novi fireri, bihaljiji i sl.

Stoka maloumna

  • +1 1
Link to comment

U Toršavnu prijatnih 8 stepeni Celzijusa, poluvreme 0:0. Izdržao Klaksvič, ako su prešli centar 3 puta. Što veli (inače jezivo iritantan) komentator, cilj za 1. poluvreme su ispunili.

Link to comment
34 minutes ago, copkillah said:

advokat BBB

 

Untitled.thumb.jpeg.646d8d25722a8534349bb687782c391d.jpeg

Ustase iz BBB protiv narkomansko ljevicarsko anarhistickog otpada. You can't make this shit up. Nadam se da ce grcko tuzilastvo i sudovi uraditi sta treba i da se ni jedan od ovih maloumnika nece vratiti kuci u dogledno vreme. 

Link to comment

I sta kaze komentator - takticko iznenadjenje uvodjenje Djordjevica.:laugh: Otprilike kao i kad je Milojevic uveo Simic Veljka protiv Salcburga pa ga brze-bolje vadio iz igre.

 

Maniri s nasih livada, kao sto napisah posle nase utakmice protiv TSC, ne prolaze. Jovanovic se na remplovanje prosuo kao letva i krenuo da se valja, sudija nista, igraci Brage nista, kako se lopta vratila u posed TSC-a eto Jovanovica svezeg kao majska ruza.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Pa ovo je očekivano, kakav TSC.

Braga deluje duplo brža, tehnički takodje.

To što je TSC bio drugi prošle sezone, ne znači da su ne znam kako jaki, već da je Partizan bio nikad gori.

TSC bi se borio za opstanak u Portugalu, a takva ekipa je daleko kvalitetom od Brage.

Link to comment

Komentator i njegovi lamenti nad brzom podlogom terena u Bragi, kome to odgovara i zasto bas sada u ovom istorijskom trenutku.:laugh:

 

To sto igraci TSC-a igraju i dodaju se kao da su na dnu bazena nema veze, zajebana je ta brza podloga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...