Jump to content
IGNORED

LŠ 23/24


renne

Recommended Posts

Kakve ima veze da li zviždi ili ne? Raya je prilično jasno izveo loptu pre nego što je Gabrijel uzeo u ruke.

 

Link to comment

nema veze, čak i da je nešto svirao, mogao bi samo da ponovi izvođenje, dešva se. nego čisto kao zanimljivost, da Tuchel pred celim svetom spominje zvižduk sudije za golaut

 

ovde je jedino bitno da li je ovaj iz Arsenala pod pritiskom. da je bio neki visoki presing a on se napravi blesav i uzme loptu onda je penal, ovako ništa nije bilo, sudiji bi trebalo oduzeti licencu da je svirao penal za ovo. a i Tuchel bi  mogao malo ponovo na predavanja za  licencu

Link to comment

Ima smisla ovo što levi piše, mada sam i ja bio u fazonu penal, kad sam video snimak. Onda preberem po glavi i setim se da ne pamtim da sam nekad video da sudija svira enac za ovo čak i na pola terena. A dešava se.

 

Pohvalio bih Šveđanina, jedno od boljih suđenja koje sam video. Bio je na metar od događaja kad su skrljali Sanea u kaznenom, a i onaj dajv Sake je video perfektno.

Link to comment
6 hours ago, levi said:

crni Tuchel 100 god je u fudbalu a ne zna da sudija ne zviždi za izvođenje gol auta

 

Pa čuje se zvižduk i na snimku. Možda je bio neki prekid u smislu izmene, ukazivanja pomoći i slično, posle kog sudija inače zviždi nastavak.

 

Ovo naravno ne treba da bude penal, Tuhel se blamira.

Link to comment

Bio penal ili ne, ova dodavanja na petercu, ko će da izvede gol aut, treba zakonom zabraniti. 

  • +1 2
Link to comment

U nekom momentu će sudac sigurno svirati za izvođenje gol auta, hiljadu puta se dešava pred kraj utakmice da sudac svirne kad golman razvlači izvođenje. Obratite pažnju malo na to.

 

 

Link to comment

Penal kao kuća, golman je izveo početni udarac nakon sudijskog zvižduka

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, Mercuzzio said:

Bio penal ili ne, ova dodavanja na petercu, ko će da izvede gol aut, treba zakonom zabraniti. 

 

Upravo to, imaš pravo da postaviš fudbal bilo gde na liniju, svako pomeranje posle toga, žuti i indirekt za protivnika. Dovoljno je to i da se poštuje 6 sekundi pravilo i fudbal će biti mnogo dinamičniji i gledljiviji.

Link to comment

Jel moguce da Tuhel za ono tvrdi da je bio penal? Pa jbt, da se to desilo  u skolskom dvoristu niko ne bi trazio ruku jer bi ga bilo sramota. 

Link to comment

Nikad mi nece biti jasni ljudi koji odobravaju nepostovanje i zaobilazenje pravila. Mjenjaj pravilo ako ti se ne svidja jbt...

 

Ja bih kaznio i biciklistu koji vozi Knez Mihajlovom... ne mora fap da protjera da bi dobio kaznu.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
35 minutes ago, Zico said:

Jel moguce da Tuhel za ono tvrdi da je bio penal? Pa jbt, da se to desilo  u skolskom dvoristu niko ne bi trazio ruku jer bi ga bilo sramota. 

 

Nisu deca u školskom dvorištu da ih bude sramota od druge dece, nego odrasli ljudi koji rade svoj posao po određenim pravilima.

 

Ali sudija je navodno rekao Tuhelu da mu je bilo glupo da za to svira penal u 1 četvrtfinalu LŠ, što zvuči kao da je njega bilo sramota. Da se ne kvari predstava, jbg :D 

 

Razumem tu motivaciju kod navijača, meni je npr bilo drago što nedavno nisu svirali penal negde u 96. minutu za LFC protiv Sitija kad je Doku ritnuo Mekalistera jer bi mi bilo glupo.

 

Ipak, jedan sudija ne bi smeo time da se rukovodi. Ne važe jedna pravila za utakmice po grupama a druga za četvrtfinala. 

 

  • +1 1
Link to comment

 

Inače, krenula je negativna reakcija retardirane javnosti na ukidanje golova u gostima :yawn2: 

 

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment
31 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nisu deca u školskom dvorištu da ih bude sramota od druge dece, nego odrasli ljudi koji rade svoj posao po određenim pravilima.

 

Ali sudija je navodno rekao Tuhelu da mu je bilo glupo da za to svira penal u 1 četvrtfinalu LŠ, što zvuči kao da je njega bilo sramota. Da se ne kvari predstava, jbg :D 

 

Razumem tu motivaciju kod navijača, meni je npr bilo drago što nedavno nisu svirali penal negde u 96. minutu za LFC protiv Sitija kad je Doku ritnuo Mekalistera jer bi mi bilo glupo.

 

Ipak, jedan sudija ne bi smeo time da se rukovodi. Ne važe jedna pravila za utakmice po grupama a druga za četvrtfinala. 

 


E baš, nekome je glupo da svira penal sa igru rukom na 5m, a ovaj na Bernabeu dao žuti Čuameniju za prvi faul u 37sekundi !!!!

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...