Jump to content
IGNORED

LŠ 23/24


renne

Recommended Posts

Jbt Modric je sam poslozio sredinu Reala, bez njega go kurac. Belingem decko mislim da i on ne zna sta igra

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Haland je bio beskorisniji od 4. sudije.

Nemoj tako, bar se trudio da se vraća nazad :fantom:

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, JohnnyD said:

Jbt Modric je sam poslozio sredinu Reala, bez njega go kurac. Belingem decko mislim da i on ne zna sta igra

 

Ne sme, na zutu kartu je od suspenzije u sledecoj utakmici. On je box to box, sad je sedeo ispred Sitijevog "boxa" da ne bi napravio neki glupi faul.

Link to comment
4 minutes ago, Mercuzzio said:

Kakav sramotan pokušaj iznuđivanja penala Sake

 

u PL bi mu lagano svirali

Link to comment
3 minutes ago, warp said:

Nemoj tako, bar se trudio da se vraća nazad :fantom:

Da bre, zaustaviti Vinija u trku nije mala stvar.

 

Anceloti iznenadio Pepa u prvom delu tako sto je izmesao mesta Rodrigu i Viniju, Siti bas igracki rastureno izgledao, u drugom mnogo bolji, klasican raspored snaga, kao nekad Barsa protiv Reala. Nema sta da trazi Real u Mancesteru. 

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, warp said:

Griliš :D kakva besmislena pojava


117mil€  :covid19:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

Nema sta da trazi Real u Mancesteru. 

 

Nadam se da si u krivu. Pakao dosadan fudbal Sitija

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Da bre, zaustaviti Vinija u trku nije mala stvar.

 

Anceloti iznenadio Pepa u prvom delu tako sto je izmesao mesta Rodrigu i Viniju, Siti bas igracki rastureno izgledao, u drugom mnogo bolji, klasican raspored snaga, kao nekad Barsa protiv Reala. Nema sta da trazi Real u Mancesteru. 

 

Ne bih se kladio na to - Rodrigo i Vinisijus ce busiti odbranu Sitija iz kontri, imace jos vise prostora nego danas.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Da bre, zaustaviti Vinija u trku nije mala stvar.

 

Anceloti iznenadio Pepa u prvom delu tako sto je izmesao mesta Rodrigu i Viniju, Siti bas igracki rastureno izgledao, u drugom mnogo bolji, klasican raspored snaga, kao nekad Barsa protiv Reala. Nema sta da trazi Real u Mancesteru. 

 

Loše odluke su donosili Dzud i Vini pre svega. Plus je Kamavinga riknjavao kako je utakmica išla. Ne bih ja to previše taktici pripisao.

Link to comment
Just now, JohnnyD said:

 

Ne bih se kladio na to - Rodrigo i Vinisijus ce busiti odbranu Sitija iz kontri, imace jos vise prostora nego danas.

Sad tesko da ih Anceloti jos jednom zajebe, plus Siti je bukvalno bio bez napada i Rudiger i Karvahal su izbrisali sa terena Grilisa i Halanda. Vrlo, vlo tesko da ce se to ponoviti. 

Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

 

Loše odluke su donosili Dzud i Vini pre svega. Plus je Kamavinga riknjavao kako je utakmica išla. Ne bih ja to previše taktici pripisao.

Bilingam je bio jako los, eto on bi mogao da bude adut Reala u revansu.

  • +1 1
Link to comment

Pep kaze super stadion Reala ali mogao je Florentino da ulozi jos koji evro u kvalitetniju travu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...