Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Posted (edited)
4 minutes ago, uini said:

btw, meni je kod sferopulosa najimpresivnije to sto je sa tek nekoliko dobrih defanzivaca a u ekipi gde ih je 70% jedva prosecnih ili ocajnih na temu, uspeo da demonstrira respektabilnu odbranu.

 

Igrali su 5 meseci rekreativno pa je uspeo da ih našpanuje da se iscimaju u ovih nedelju dana

Edited by Nikodije
  • +1 1
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Preterao si sa tih 70%. Džoel je izvanredan defanzivac, Gilespi, Rokas, Lazić, Lazarević.

Ostali su prosečni ili ispodprosečni.

Link to comment
Just now, booyaka said:

Preterao si sa tih 70%. Džoel je izvanredan defanzivac, Gilespi, Rokas, Lazić, Lazarević.

Ostali su prosečni ili ispodprosečni.

 

gillespie je igrao jako malo i retko, lazarevic gotovo uopste nije. eto od 10 igraca u rotaciji, to su tri dobra, cetiri sa pokojnim hangom.

 

1 minute ago, Nikodije said:

 

Igrali su 5 meseci rekreativno pa je uspeo da ih našpanuje da se iscimaju u ovih nedelju dana

 

pa odma je sfero promenio princip odbrsne kada je dosao a ta prica o rekreativnom igranju evrolige 5x meseci nije bas fer, posto smo imali onaj nalet odmah nakon novaky djokovica u januaru, mada smo brzo poginuli :/

  • +1 1
Link to comment
Just now, uini said:

pa odma je sfero promenio princip odbrsne kada je dosao a ta prica o rekreativnom igranju evrolige 5x meseci nije bas fer, posto smo imali onaj nalet odmah nakon novaky djokovica u januaru, mada smo brzo poginuli :/

 

Šta znam, mene je sramota kako je ekipa izgledala u EL, možda tebe nije, ok. I 16.mesto je za ljude.

Imam utisak da je Čović većini cigana uspešno prodao priču da je u životu jedino bitno biti bolji od limara iz Prislonice, a sve ostalo nije važno, ali ne sme mu se dozvoliti da nam sad ovu sezonu proda kao uspešnu. Mada mi je strepnja dublja od nade jer navijači pamte samo ono poslednje.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

Šta znam, mene je sramota kako je ekipa izgledala u EL, možda tebe nije, ok. I 16.mesto je za ljude.

Imam utisak da je Čović većini cigana uspešno prodao priču da je u životu jedino bitno biti bolji od limara iz Prislonice, a sve ostalo nije važno, ali ne sme mu se dozvoliti da nam sad ovu sezonu proda kao uspešnu. Mada mi je strepnja dublja od nade jer navijači pamte samo ono poslednje.

Ja mislim da bi neki F4 EK imao veći značaj u ovom momentu nego top8 EL, ali pošto idemo u EL, iluzorno je o tome razmišljati :coffee:

  • +1 2
Link to comment

Lorenzo, Yago, Teo

Panter, Nedovic,

Lazic

Gidraitis, Kalinic, 

Tompkins, Mitrovic, Davidovac

Bolomboj, Ibaka, Plavsic.

 

To je to. 

 

 

Link to comment

Dok gledam ponovo snimak, da ne propustim čestitati ekipi ABA trofej. Ovu G3 su odigrali na iskustvo i strpljenje.

Link to comment
11 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Kolege Grobari ne uviđaju da su postali njegovi taoci, u doslovnom smislu reči. Identifikuju ga sa klubom, idlopoklonstvo na level max, potpuni nedostatak bilo kakvog dodira sa realnošću.

 

 

Velika vecina tih grobara (ne na forumu naravno) navija za Zeljka Obradovica a ne za partizan.

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, Valkyrie said:

Žao mi Nemanje, isplaka se sit. 

Mi Uzicani smo emotivci

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Nadam se da racunaju na Kostica sledece sezone.

 

Uozbilji se,

Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Marco Cake said:

Lorenzo, Yago, Teo

Panter, Nedovic,

Lazic

Gidraitis, Kalinic, 

Tompkins, Mitrovic, Davidovac

Bolomboj, Ibaka, Plavsic.

 

To je to. 

 

 

 

Lorenzo je viđen u Feneru, a ovo za Pantera nikako,mislim ono ETF ?? Lorenzo razumem ali je nerealno, neka dovedu Vildozu, Kalinića, a iz Makabija spominju nekog smera, na vrh mi jezika, solidan trojkaš...

Edited by assignment
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...