Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, sigurnost said:

Zašto ti je od toliko sramota u klubu baš Neša "hodajuća".

Zato što on hoda? 

 

Da sam na njegovom mestu, nakon bruke sa DUI i bežanjem od policije malo bih se sklonila i pokrila ušima, a on uvek u prvom planu. I ovo što tera igrače da se chest-bumpuju s njim, eto smarač je i nervira me.

+ SNS kao 🍒

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Uzesmo komšije i to je izgleda eliksir koji liječi sve bolesti kod nas Cigana, još kad je tu Želimir kao jagodica (da crveno) onda je još slađe. U suštini jedna jaaako konfuzna i turbulentna sezona, ispunjena usponima i padovima, povredama i očajnom selekcijom i doselekcijom (neiminovno jbg). Iskreno se nadam da nam ova pobjeda nije izbrisala pamćenje i da smo naučili iz svojih grešaka. Solidnu osnovu imamo, valjalo bi da dovedemo samo par igrača! Naravno prva želja Kalinari, Plavšić je već tu, još  dva beka i zatvaraj radnju (ako odu Teo i Hanga, a priča se da idu iako Adam ima ugovor na dvije godine). Mislim da nismo toliko ludi da opet čekamo sezonu sa gerijatrijskim centrom.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, uini said:

(jeb'o vas željko; kao što on ne ume da pruži ruku kada gubi, tako ni mi ne umemo da se radujemo pobedi, koja nije bilo kakva, već clean sweep, za koji se ne sećam da smo imali protiv partizana kada su tu negde ekipe)

 

 

 

random crtice iz finalne serije

- deda je opet pospremio ledeya. neko će reći da leday igra loš drugi deo sezone i biće u pravu, međutim, deda ga je pakovao i kada je partizan igrao dobro,kada je leday bio najbolji igrač na terenu i slično. mnogo mi je smetala pljuvačina ka dedi tokom sezone, kao da je on kriv što je prihvatio ugovor a usput ostavljen na vetrometini PF pozicije od strane menadžmenta. to je makar za plejof opravljeno sa dovođenjem thompkinsa, pa se iskreno nadam da postoji neki obostrani plan da trey bude tu i naredne sezone. 

nije on toliko mator a biće potpuno fit plus bi prošao pripreme. thompkins-deda-neki talentovan PF da se kali i uskoči kad zatreba, je ono što nam je trebalo na poziciji u euroleague.

 

nisam fan yaga, pre svega jer osim srčanosti i rangea, tj šuta za tri, nema praktično ništa ali mad respect za to kako je odigrao drugu polovinu sezone, feat finale

 

priznajem da sam od teokratije očekivao više u finalu ali je sasvim dovoljno što je odvalio drugo poluvreme druge tekme a ostalo vodio taman da se ne pogubimo.

isto važi i za rokasa - očekivao sam više u smislu poena ali dečko igra i pametno i požrtvovano i disciplinovano, nadam se da će i on i bolomboy ostati (boki je valjda već potpisao)

 

sfairopoulos je doživljavan kao nemač pojma koji klima glavom, tako da mi je za njega drago skoro kao za teokratiju.

 

ima tu još trista stvari ali ove su mi, što kažu, top of mind.

Ima Jago i prodor i sasvim solidnu odbranu za size koji poseduje.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
5 minutes ago, Jesper23 said:

 (ako odu Teo i Hanga, a priča se da idu iako Adam ima ugovor na dvije godine). 

 

po meni bi to bilo bezveze, pošto su teokratija i hanga morali da izlaze iz opanaka zbog bedne situacije sa napierom a zatim i povredom topića - i svejedno bili među najvažnijim igračima tokom sezone, pričam o pozitivnom uticaju na ekipu.

 

kada bi se pogodilo sa akvizicijama, teokratija, hanga i thompkins bi bili onaj mali tas na vagi koji znači jako puno - u smislu, dobijaš tekmu umesto da je gubiš.

 

pričam o evroligi i ulozi koja je primerena za ovu trojicu.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)
4 minutes ago, booyaka said:

Ima Jago i prodor i sasvim solidnu odbranu za size koji poseduje.

 

ima qrac :lol: ali svaka mu čast, porobio je.

ti njegovi kamikaza ulazi su super ako se dešavaju u nekoj vrsti tranzicije a imaš priglupog odbrambenog igrača prekoputa.

 

 

ne želim zaista da mu oduzmem bilo šta - voleo bih i da ostane i da napreduje dalje.

svakako je razvalio kada je trebalo, to je jako važno.

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
16 minutes ago, uini said:

 

po meni bi to bilo bezveze, pošto su teokratija i hanga morali da izlaze iz opanaka zbog bedne situacije sa napierom a zatim i povredom topića - i svejedno bili među najvažnijim igračima tokom sezone, pričam o pozitivnom uticaju na ekipu.

 

kada bi se pogodilo sa akvizicijama, teokratija, hanga i thompkins bi bili onaj mali tas na vagi koji znači jako puno - u smislu, dobijaš tekmu umesto da je gubiš.

 

pričam o evroligi i ulozi koja je primerena za ovu trojicu.

Sve pet druže, ali opet pričamo o dostupnosti. Svi navedeni imaju jak dosije po pitanju povred, a na sve to su se nakupile i godine. Kladiti se da će Trej spojiti cijelu sezonu je zaista jedna ogromna lutrija, mislim da ni cijele pripreme neće spojiti, ali nam je u ovoj situaciji bio jako koristan.

 

Sve u svemu dobili smo zato što smo manje loši od komšiluka, ipak smo imali igrače koji se mogu uklopiti u uloge za razliku od Partizana koji je hrpa nečega i svačega.

Edited by Jesper23
Link to comment
24 minutes ago, uini said:

 

ima qrac :lol: ali svaka mu čast, porobio je.

ti njegovi kamikaza ulazi su super ako se dešavaju u nekoj vrsti tranzicije a imaš priglupog odbrambenog igrača prekoputa.

 

 

ne želim zaista da mu oduzmem bilo šta - voleo bih i da ostane i da napreduje dalje.

svakako je razvalio kada je trebalo, to je jako važno.

Očigledno si zaboravio kako je završen jedan od derbija u našu korist, ko je postigao poslednji koš i kako.

  • +1 1
Link to comment

Jago je brz i prodoran, naravno da to treba da radi, što zbog sebe, što zbog sužavanja odbrane i otvaranja prostora drugim igračima. Pa brzina mu je najveći kvalitet.

 

Ono gde treba da napreduje je selekcija. I nešto što je jako bitno: ne mora sve da bude na 100% brzine jer ne daje vremena ni sebi ni drugima, znači obiđe igrača, podmetne leđa, odmeri situaciju, možda floater, možda pas, i sl, dakle, iz jednog prodora postoji mnogo opcija, samo treba samokontrole i dobar pregled igre, a to je lakše reći nego učiniti ali srećom mlad je i ima svo vreme ovog sveta da radi na sebi. 

Link to comment

To podmetanje leđa je protivniku negde oko kolena, sudiće mu namernu.

Link to comment

Meni sad nešto najbitnije da Sfero ostane. Contrary to common sense, voleo bih i Neda da ostane. Naše detetm, a i mimo očekivanja ispostavio se kao super lik.

I za Jaga nemam ništa protiv, iako igrački nije na EL nivou, nekad stvarno ume da odigra preko svojih mogućnosti. 

 

Utakmicu ću večeras da odgledam reprizno, video sam samo finiš i konferencije. Želimir je pristojno počeo, ali se posle 5 minuta autovao. Koliko god da se trudi, svestan da ispada soar loser, nije u stanju to da kontroliše. Podseća na Pitera Selersa u finalnoj sceni Dr. Strangelovea.

 

A Sfero je lafčina.

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
36 minutes ago, Jesper23 said:

Sve pet druže, ali opet pričamo o dostupnosti. Svi navedeni imaju jak dosije po pitanju povred, a na sve to su se nakupile i godine. K

 

ako su ti teokratija, thomkins i hanga rezerve - ti si srećan klub.

zamisli da je napier bio u tri najbolja igrača evrolige, kao što može a da je tobey bio ono što radi sa dončićem u repki. tu plejof nije upitan, nego se borimo za f4.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

Meni sad nešto najbitnije da Sfero ostane. Contrary to common sense, voleo bih i Neda da ostane. Naše detetm, a i mimo očekivanja ispostavio se kao super lik.

I za Jaga nemam ništa protiv, iako igrački nije na EL nivou, nekad stvarno ume da odigra preko svojih mogućnosti. 

 

Utakmicu ću večeras da odgledam reprizno, video sam samo finiš i konferencije. Želimir je pristojno počeo, ali se posle 5 minuta autovao. Koliko god da se trudi, svestan da ispada soar loser, nije u stanju to da kontroliše. Podseća na Pitera Selersa u finalnoj sceni Dr. Strangelovea.

 

A Sfero je lafčina.

 

ko sto sam i rekao sfero ostaje za sledecu sezonu, samo ko sto sam i za druska onda bio rekao, tesko da ce i on duze izdrzati, ako je istina za ove poptise sto su kao najblizi, da ne kazem gotovi..

jago ostaje, to je isto 1/1

kao i neda, posto ni nema nikog ko bi preuzeo njegov ugovor

 

bilo bi bitno, da nekako nadjemo izlaz iz ugovora sa hangom i da misko uvali simonovica opet nekom na pozajmicu, da se ovaj ne bi vracao kod nas..

  • +1 1
Link to comment

Koji smarači ovi grobari što dođu da čestitaju. Pakao. Sačuvajte minimum dostojanstva.

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...