Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Meni sad nešto najbitnije da Sfero ostane. Contrary to common sense, voleo bih i Neda da ostane. Naše detetm, a i mimo očekivanja ispostavio se kao super lik.

I za Jaga nemam ništa protiv, iako igrački nije na EL nivou, nekad stvarno ume da odigra preko svojih mogućnosti. 

 

Utakmicu ću večeras da odgledam reprizno, video sam samo finiš i konferencije. Želimir je pristojno počeo, ali se posle 5 minuta autovao. Koliko god da se trudi, svestan da ispada soar loser, nije u stanju to da kontroliše. Podseća na Pitera Selersa u finalnoj sceni Dr. Strangelovea.

 

A Sfero je lafčina.

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
36 minutes ago, Jesper23 said:

Sve pet druže, ali opet pričamo o dostupnosti. Svi navedeni imaju jak dosije po pitanju povred, a na sve to su se nakupile i godine. K

 

ako su ti teokratija, thomkins i hanga rezerve - ti si srećan klub.

zamisli da je napier bio u tri najbolja igrača evrolige, kao što može a da je tobey bio ono što radi sa dončićem u repki. tu plejof nije upitan, nego se borimo za f4.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

Meni sad nešto najbitnije da Sfero ostane. Contrary to common sense, voleo bih i Neda da ostane. Naše detetm, a i mimo očekivanja ispostavio se kao super lik.

I za Jaga nemam ništa protiv, iako igrački nije na EL nivou, nekad stvarno ume da odigra preko svojih mogućnosti. 

 

Utakmicu ću večeras da odgledam reprizno, video sam samo finiš i konferencije. Želimir je pristojno počeo, ali se posle 5 minuta autovao. Koliko god da se trudi, svestan da ispada soar loser, nije u stanju to da kontroliše. Podseća na Pitera Selersa u finalnoj sceni Dr. Strangelovea.

 

A Sfero je lafčina.

 

ko sto sam i rekao sfero ostaje za sledecu sezonu, samo ko sto sam i za druska onda bio rekao, tesko da ce i on duze izdrzati, ako je istina za ove poptise sto su kao najblizi, da ne kazem gotovi..

jago ostaje, to je isto 1/1

kao i neda, posto ni nema nikog ko bi preuzeo njegov ugovor

 

bilo bi bitno, da nekako nadjemo izlaz iz ugovora sa hangom i da misko uvali simonovica opet nekom na pozajmicu, da se ovaj ne bi vracao kod nas..

  • +1 1
Link to comment

Koji smarači ovi grobari što dođu da čestitaju. Pakao. Sačuvajte minimum dostojanstva.

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Koji smarači ovi grobari što dođu da čestitaju. Pakao. Sačuvajte minimum dostojanstva.

 

Da imam dostojanstva ne bih navijao za večite 

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment
12 minutes ago, uini said:

 

ako su ti teokratija, thomkins i hanga rezerve - ti si srećan klub.

zamisli da je napier bio u tri najbolja igrača evrolige, kao što može a da je tobey bio ono što radi sa dončićem u repki. tu plejof nije upitan, nego se borimo za f4.

Za Tobišu smo ranije pričali, pad je počeo u Barsi i onda ga je SP ukanalilo obzirom da je preskočio pripreme i došao umoran, a na sve to se nakalemila kriza sa šutem i dođe se do toga d aje Gile za njega nedosanjani san. Za Šabaza sam ja prvi mislio da je pun pogodak, još kako je krenuo...

  • +1 1
Link to comment

Ja kad čitam topik o moderaciji i pokušavam da razumem ko su burunđani i zašto je to bitno

 

IMG_20240520_153229.jpg.88d358c092782735e073c29b25cbcbc8.jpg

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
Posted (edited)
11 minutes ago, Jesper23 said:

Za Tobišu smo ranije pričali, pad je počeo u Barsi i onda ga je SP ukanalilo obzirom da je preskočio pripreme i došao umoran, a na sve to se nakalemila kriza sa šutem i dođe se do toga d aje Gile za njega nedosanjani san. Za Šabaza sam ja prvi mislio da je pun pogodak, još kako je krenuo...

 

za šabaza smo svi mislili tako ili makar većina. ja se napio kad je potpisao, kupio okej rakiju i sve,

nebitno je da li je neki igrač u padu ili u usponu, to je deo priče o kinti, koji nas ne treba da interesuje, pogotovo ako se finansiramo tako što nam građani srbije daju pare

 

tobey je trebalo u kombu sa bolomboyjem (a napierom & teokratijom na pleju) da nam donese neke sigurne poene i skokove

nije se desilo, jebiga, svima se dešava, idemo dalje

 

uzeli smo titulu sa 3-0 rezultatom, nije za bacanje, po meni. a čović neka pusti sferopulosa da sagradi tim, makar kao što je pustio radonju par sezona i biće sve okej.

Edited by uini
  • +1 3
Link to comment
37 minutes ago, Defunctus said:

 

Kapiten koji pokusava da ga zaustavi da se ne blamira :laugh:

Što se blamira, on deluje kao da se skroz uklopio i srodio. Neka se veseli čovek Happy My Song GIF by Justin

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, uini said:

(jeb'o vas željko; kao što on ne ume da pruži ruku kada gubi, tako ni mi ne umemo da se radujemo pobedi, koja nije bilo kakva, već clean sweep, za koji se ne sećam da smo imali protiv partizana kada su tu negde ekipe)

 

Kako misliš numEmo da se radujEmo

 

 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...