Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Ali zašto je izašao na zagrevanje? Zar nije logično da odmah nakon incidenta odluči da ne igra.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, fandorin said:

Ali zašto je izašao na zagrevanje? Zar nije logično da odmah nakon incidenta odluči da ne igra.

 

zato sto misli da je to sve ok sto je uradio. idiot

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Verovatno je Covic ili neko iz KKCZ rekao da necemo igrati ako Naneli bude u 12 igraca. A posto je pretnja bila dovoljno ozbiljna, onda je Obradovic odlucio sta je odlucio.

 

A mozda je prosto utvrdio da je to jedino ispravno resenje i nacin da se malo spuste tenzije, makar na terenu.

Edited by Milosh76
  • Haha 4
  • Tužno 1
Link to comment

Pa nadaju se da će naši odustati od utakmice kad ga vide. Vjerovatno je rumeni totalno neobavješten da se nešto desilo, prije par minuta mu javio Ostoja.

Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Doktor je Nebojša. Neprejebiv.

Nije on neprejebiv vec si ti jebiv. 🫡🫣

Link to comment

Tema se najbolje čita kada se propusti poslednjih 3, 4 sata i onda čitaš sve odjednom kao ja.

 

Na svakoj strani po neki klip, ali u zavisnosti ko ga je objavio, u tom pravcu manipulisan i osakaćen za delove koji (najverovatnije) kompromituje tu stranu :laugh:

 

Tuga jebena, veze ovo sa košarkom nema. 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Vučić naredio.

Jbg, ko plaća taj se pita.

Robija je državni projekat.

  • +1 1
Link to comment

Sve je u ovoj državi Vučićev projekat, bukvalno sve, najgluplji su oni koji misle da ovi drugi jesu, ali zato oni nisu. 

  • +1 3
Link to comment
15 minutes ago, fandorin said:

Ali zašto je izašao na zagrevanje? Zar nije logično da odmah nakon incidenta odluči da ne igra.

pa verovatno je bilo i reakcija odozgore™..  sine mi da ti dajemo po 30m za sezonu, a vamo ameri da udaraju nasu decu..:fantom:

Link to comment
Posted (edited)
11 minutes ago, Mil@n said:

Tema se najbolje čita kada se propusti poslednjih 3, 4 sata i onda čitaš sve odjednom kao ja.

Što reče Živanina koleginica legenda "a, pa lako je tako".

11 minutes ago, Mil@n said:

Na svakoj strani po neki klip, ali u zavisnosti ko ga je objavio, u tom pravcu manipulisan i osakaćen za delove koji (najverovatnije) kompromituje tu stranu :laugh:

Mi smo morali da sprovodimo forumaški CSI i to sve mećući crvene/crne naočare kao Horejšo

csi miami GIF

 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

Mi smo morali da sprovodimo forumaški CSI i to sa sve mećući crvene/crne naočare kao Horejšo

Samo da ti pohvalim izvor... nije bio previse precizan, ali je pogodio sustinu :D 

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...