Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

sad je i slepcu jasno da je ovo çokijeva bedna rezija preko ovog snsovca lazarevića.. i opet naprednjaci i skrivanje snimaka i srbin teško povređen od zločinačke američke ruke i posle se pitate što vas ne vole i sprdaju se sa vama 

  • Tužno 4
Link to comment
2 minutes ago, booyaka said:

E Nikodije, uvek sam hteo da te pitam otkud ti znaš sve tako, ko šta radi, ko ne radi i slično?

 

e, a ja sam tebe hteo da pitam kako tako pojma nemas ni o cemu, a nisi dete

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment

Je li se oglasila rumena seljačina da priupita ''ko seje mržnju''?

  • +1 2
Link to comment

Pogled sa prozora kaze... pun parking...  sad da vidimo kako ce "navijaci" da se ponasaju i da li je ZO obavesten sta se desilo i zasto nije kaznio Nanelija.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

e, a ja sam tebe hteo da pitam kako tako pojma nemas ni o cemu, a nisi dete

Evo ja nemam pojma, ali kako ti znaš sve u tančine, to mi je misterija. Jesi li bio u klubu pa te šutnuli, koja je priča?

Link to comment
Just now, booyaka said:

Evo ja nemam pojma, ali kako ti znaš sve u tančine, to mi je misterija. Jesi li bio u klubu pa te šutnuli, koja je priča?

 

ipak znas i ti ponesto

Link to comment
4 minutes ago, weedman said:

sad je i slepcu jasno da je ovo çokijeva bedna rezija preko ovog snsovca lazarevića.. i opet naprednjaci i skrivanje snimaka i srbin teško povređen od zločinačke američke ruke i posle se pitate što vas ne vole i sprdaju se sa vama 

Još jedan član udruženja "tražimo minut imaginarnog snimka".

  • +1 1
Link to comment

kkp propustio prilku da pokaze da nije qrtaz od kluba, te u tom duhu sledi i izjave od robije, da je naneli najmirniji igrac kojeg je trenirao i da je zlikovac lazarevuc planski poslat.

Link to comment

Nigde nema info da su kosarkasi Zvezde izasli na zagrevanje ili da su bar dosli u Arenu.

Link to comment
3 minutes ago, booyaka said:

Ne bih rekao da će biti večeras utakmice.

Ja mislim da će bit, i da će KKP dobiti 50 razlike

Link to comment
Posted (edited)

Željko Obradović odlučio da ostavi Džejmsa van tima posle današnjeg incidenta u Areni

Velika bura se digla povodom sukoba Džejmsa Nanelija i Stefana Lazarevića danas pred treći meč finala ABA lige. Naneli je udario Lazarevića posle sukoba u hodnicima, od tada bura se ne stišava. Igrač Zvezde je bio u urgentnom gde mu je ukazana pomoć, Partizanov Amerikanac se puna dva sata zadržao u policiji na Novom Beogradu u pratnji tim menadžera i advoraka, a onda na iznenađenje mnogih se našao na parketu dvorane spreman da zaigra, ali prema nezvaničnim informacijama Mozzart Sporta u poslednjem momentu je odlučeno da Naneli ne zaigra.

Dva sata pre početka utakmice Naneli se u punoj opremi pojavio na parketu, ali do poslednjeg momenta se nije znalo da li će zaista i zaigrati.

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/obradovic-prelomio-naneli-ne-igra-protiv-zvezde/482666

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Nigde nema info da su kosarkasi Zvezde izasli na zagrevanje ili da su bar dosli u Arenu.

dosao je bus pre 20-ak minuta u arenu..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...