Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Posted (edited)

booyako, ako instagram ne može, youtube video može da se ubaci u post

 

ili bar napiši šta je, da ljudi ne moraju da klikću ako ne žele

 

 

Edited by levi
  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, Shaq said:

@booyaka

kad nalepis yt link samo lupi enter i sam ce se formatirati™

Neće ovde, na drugim pdf-ovima tako šljaka, ovde ne.

  • -1 1
Link to comment
7 hours ago, napadaj said:

Pre će biti da nisu prodali tih famoznih 12.000 sezonskih i da znaju da će svi da uđu u Pionir bez da se guraju.


ostoja limar je laf i objasniće čoviću kako se rešava ABA utakmica u pioniru ako imaš 50% više prodatih sezonskih nego sto je kapacitet pionira

Link to comment
20 minutes ago, booyaka said:

Neće ovde, na drugim pdf-ovima tako šljaka, ovde ne.

 

mojne da pejstujes sa brauzera, vec ona opcija "share" ispod videa, taj kraci link se sam embeduje

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, uini said:

 

mojne da pejstujes sa brauzera, vec ona opcija "share" ispod videa, taj kraci link se sam embeduje

Tako i radim, share, pa copy link, paste ovde i submit reply. Na drugim mestima, na primer na Muzici, mi embeduje ovde ne.

Link to comment
33 minutes ago, Ros said:


ostoja limar je laf i objasniće čoviću kako se rešava ABA utakmica u pioniru ako imaš 50% više prodatih sezonskih nego sto je kapacitet pionira

 Sistem par-nepar i mir Bozji.

Link to comment

Kad grupa udje, racunaj 500karata, jos 250 ce preskociti itd..sezonaca max moze uci 4k.

 

Ako se nekom slosi, ko je kriv? 

 

Igras cele sezone u Areni i finale igras u Pioniru.

 

To je i nebitno, koliko je bitno da maligni uticaj Covica na navijace CZ je jeziv.

 

Zao mi sto Buducnost nije dobila kkp pa Zvezdu. Ovo se normalnim ljudima moze samo gaditi.

Link to comment
3 hours ago, Ros said:


ostoja limar je laf i objasniće čoviću kako se rešava ABA utakmica u pioniru ako imaš 50% više prodatih sezonskih nego sto je kapacitet pionira

 

 

Ne mora limar debilni, to smo već imali pre 15 godina na Barseloni, PAO i sličnim utakmicama kad sa druge strane brda nisu pratili košarku.

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

 

 

Ne mora limar debilni, to smo već imali pre 15 godina na Barseloni, PAO i sličnim utakmicama kad sa druge strane brda nisu pratili košarku.


a kosarka se počela igrati tamo negde 70-ih :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...