Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, garmonbozia said:

Zar nisi krenuo ove godine u srednju?

A dobro, to jeste.

Link to comment

Milošica je Bendžamin Baton.

 

Izvinjavam se komšijama na trolovanju teme

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, uini said:

 

nekog the other vinija ili mene

 

Pa ako vas ima još ko Vulina...

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pa ako vas ima još ko Vulina...

 

nisam kliktao na link pa nisam kapirao da je o svetom teodosiju pismeni :heart:

  • +1 1
Link to comment

Mislim da je u komentarima dečko napisao da je drugi srednje. Jes da sastav izgleda kao da je osnovac pisao, ali je odgovorio na temu i zaslužio je čistu peticu. 

 

Međutim još je luđe da mu to onda dođe da on ima 16-17 godina, a jedan Nikola Topić ima 18 :)

Tragajući za datumom rođenja malog Topa, otkrijem da na zvaničnom sajtu kluba nije dobar podatak :)

 

Screenshot_20240510_113254_Chrome.thumb.jpg.08758112a7a3f4fc3ea21dca20468c58.jpg

  • Haha 2
Link to comment

Godinu i promaši čovek, ali kako nisu videli da ne može biti rođen 19. 02.

Link to comment
21 minutes ago, smooth.Op said:

Mislim da je u komentarima dečko napisao da je drugi srednje. Jes da sastav izgleda kao da je osnovac pisao, ali je odgovorio na temu i zaslužio je čistu peticu. 

 

Međutim još je luđe da mu to onda dođe da on ima 16-17 godina, a jedan Nikola Topić ima 18 :)

Tragajući za datumom rođenja malog Topa, otkrijem da na zvaničnom sajtu kluba nije dobar podatak :)

 

Screenshot_20240510_113254_Chrome.thumb.jpg.08758112a7a3f4fc3ea21dca20468c58.jpg

 

Još se mali pisac zove Novak. Bilo je jasno da to mora da bude neka krindžara od sastava. 

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, smooth.Op said:

Mislim da je u komentarima dečko napisao da je drugi srednje. Jes da sastav izgleda kao da je osnovac pisao, ali je odgovorio na temu i zaslužio je čistu peticu. 

 

 

hahahah

Link to comment

potpis plavsica samo potvrda da i dalje nemamo ambicije za el, plus da covic i dalje dovodi igrace..

sta ce ti plavsic ako vec imas mitrovica i bolomboja..

ovi sto pricaju da mitar moze na 4 su ocigledno prespavali ovu sezonu..

kad vec ne mozemo kao neki  da dovodimo krem de la krem strance, duplo bolji a i jeftiniji izbor bi bio makundu..

sto se tice djurisica, sve preko 200-250k placenih za njega bi bila cista kosarkaska blasfemija..

  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)

Plavsic kao treci centar je odlican izbor jer moze da napreduje. Mitar moze na 4 ako dovedemo 4-ku sutera ili zadrzimo Rendolfa ako se pokaze dobro u finalu.

Edited by Moća
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...