Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

7 minutes ago, elementary said:

Doveli četvorku :) 


Stigao Jović? :Jova:
 

Trej Tompkins sad videh

Edited by ducca
Link to comment
16 minutes ago, booyaka said:

Da se igrao prošle godine plejin mi bi ga igrali pošto smo završili kao deseti.

Da se ove godine igra za Top12 mi bi i dalje bili u igri.

  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, booyaka said:

Da se igrao prošle godine plejin mi bi ga igrali pošto smo završili kao deseti.

da je sljakala ta 0pcija  0nda bi zavrsili 11 ti

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
22 hours ago, Shaq said:

al da nisu sposobni ni na par meseci da dovedu hommesa/williamsa.. pa drogirani bi bili korisniji od dede..

ne verujem da su toliki debili da ce pored ove dvojice dovesti tompkinsa od 34 godine koji je godinu dana u penziji.. jebeno neverovatno

Edited by Shaq
Link to comment
7 minutes ago, Shaq said:

ne verujem da su toliki debili da ce pored ove dvojice dovesti tompkinsa od 34 godine koji je godinu dana u penziji.. jebeno neverovatno


vec sam se poradovao,ali me onda shaq pokoleba. i uvek tako :sad3:

  • +1 1
Link to comment

derik brown part 2.. 

s tim sto je brown bio 2 godine mladji kad je dolazio pa smo videli kako je to proslo..

potpis ala sad cete da vidite da davidovac i nije toliko los..

ne zna se sta je gore, dal raspali covic sto ne bi skontao kosarku da je gleda jos 3 zivota, kad dovodi ove krseve..

ili grk koji je pokazao da nema nikakav autorit, covek sto puta izjavljivao necemo dovoditi bilo koga, i onda dovede 3 najveca mrtvaka(gilespi, smart, trej):isuse:

 

Link to comment

koga bre oni prave ludim?!

sta kao nema ni jedna jebena cetvorka koja je u treningu i koja ima ispod 30 i da hoce da igra evroligu? Alooooo sta je sa glavom?:fur:

  • +1 1
Link to comment

Ja sam pozitivno iznenadjen, cekam vec desetak godina Markusa Slotera, procitam vest i prvi pasus, bivsi osvajac EL, cetvorka, Real i krenu mi leptirici... Kad ono. :dry:

Mozda i Rocestog da vratimo, fali suta, atletike i mladosti na kecu isto, a nije ni los defanzivac i odlicno se uklapa u postojeci roster, mislim da je to poslednja puzla koja je potrebna za osvajanje 11. mesta

Inace, da se prisetimo dana mrmota, bizarnosti situacije i sklonosti da me solidno seru™ prognoze svega i svacega :fantom:

 

ppp.png

Edited by Ratamahatta
  • +1 2
Link to comment
29 minutes ago, Shaq said:

 

sta kao nema ni jedna jebena cetvorka koja je u treningu i koja ima ispod 30 i da hoce da igra evroligu? Alooooo sta je sa glavom?:fur:


ZVEZDA-CEDEVITA_08-1.jpg

Zapravo kad bolje razmislim nece, njega mrzi da igra Evroligu. Njega mrzi da igra i kosarku. Njega mrzi i da dise, sva sreca pa je refleks

 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...