Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Inace, mislim da je plejof sigurna ulaznica za sledecu sezonu. Nikad se nije desilo da je neka ekipa dosla do te etape i da nije igrala sledecu sezonu.

To nam je morao biti imperativ po svaku cenu, makar 2-3 struje koje izvlace lovu iz kluba pauzirale ove sezone.

Link to comment
15 minutes ago, Heaviside said:

Neverovatan posao je odradio Bjanki, a i uprava koja je sastavila ekipu na svoju ruku protiv Skariola 

 

Banki

 

 

Ali zamisli koji bi zajeb bio posto su vagali izmedju njega i one prevare od Djordjevica. Ne bi 10 pobjeda skupili.

 

  • +1 2
  • -1 2
Link to comment
35 minutes ago, Heaviside said:

Jel zna neko što je sa Topićem? Nema vesti da je počeo da trenira. Nije valjda ipak teža povreda. 

 

Tek posle kupa. Tako juce, prekjuce rekose...

Link to comment
4 minutes ago, booyaka said:

Nisi valjda toliko naivan da misliš da performans utiče na to ko će igrati sledeće sezone EL.

Jbg nisam siguran zaista, ali znam je neko iz Evrolige nakon prve sezone Monaka komentarisao da nije bilo rezona da ne dobiju poziv opet kad su igrali plejof protiv Olimpijakosa.

 

Mislim da bi za ligu bilo trulo da im ne igra neko ko je prethodne sezone ostavio dobar utisak i bio ozbiljan tim.

Edited by Defunctus
Link to comment

Večeras sam sam bio vrv nikad bliže srčki, ako me ista nije i strefila, nakon one "odbrane" Nedovića na Kaliniću (ili Parkeru), već sam i zaboravio...Kucanje Bolomboja, publika se diže, momentum neki za neku nadu i Nedara legenda odbranica kao da je prepodne na terenčetu u Bloku 70 (poslepodne se već igralo ozbiljnije)..bukvalno pušta Barsinog igrača da prodje, no effort whatsoever bol u kurcu na max, dok Bolomboj doleće sa tri metra da pomogne i izblokira bezuspešno, a prethodno šparta napred nazad, skače, kuca, izgibe. 

 

Bukvalno sam se ugasio tog trenutka, posle sam sve gledao kao fikus. Ovde nema pomoći. Ne znam samo kako se igrač poput Bolomboja suzdrži da ne nalupa šamare tim šalabajzerima u nekim trenucima, tj znam - ima više stotina hiljada zelenih razloga za to, ali ja mislim da ipak ne bih izdržao da ga/ih ne odalamim.

 

btw, Možda ipak nije slučajno što se svaki ozbiljan i neozbiljan bek u EL usere u život ovoj Zvezdinoj vrhunskoj i kompatibilnoj selekciji spolja.

 

O unutra tek da ne govorimo. Verovatno najgore selektiran roster u istoriji EL, bukvalno celu sezonu igraš  bez igrača na ključnoj poziciji u timu, krpiš na sve strane..sve je već rečeno uostalom, da se ne ponavljamo svaki put.

 

  • +1 4
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
46 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Gillespie je solidno odradio svoje minute, jes da djeluje smotano, i razlika je padala sa tom petorkom. 

Odbrambeno da. Ali u napadu katastrofa. Bolomoboj igra u oba smera.

 

Usput: zašto nas je Sport Klub stavio na jebeni treći program? I to smo počeli ranije od Partizana, igrali kući i tutnu nas na SK3.

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment
28 minutes ago, Ivo Petović said:

Večeras sam sam bio vrv nikad bliže srčki, ako me ista nije i strefila, nakon one "odbrane" Nedovića na Kaliniću (ili Parkeru), već sam i zaboravio...Kucanje Bolomboja, publika se diže, momentum neki za neku nadu i Nedara legenda odbranica kao da je prepodne na terenčetu u Bloku 70 (poslepodne se već igralo ozbiljnije)..bukvalno pušta Barsinog igrača da prodje, no effort whatsoever bol u kurcu na max, dok Bolomboj doleće sa tri metra da pomogne i izblokira bezuspešno, a prethodno šparta napred nazad, skače, kuca, izgibe. 

 

Bukvalno sam se ugasio tog trenutka, posle sam sve gledao kao fikus. Ovde nema pomoći. Ne znam samo kako se igrač poput Bolomboja suzdrži da ne nalupa šamare tim šalabajzerima u nekim trenucima, tj znam - ima više stotina hiljada zelenih razloga za to, ali ja mislim da ipak ne bih izdržao da ga/ih ne odalamim.

 

btw, Možda ipak nije slučajno što se svaki ozbiljan i neozbiljan bek u EL usere u život ovoj Zvezdinoj vrhunskoj i kompatibilnoj selekciji spolja.

 

O unutra tek da ne govorimo. Verovatno najgore selektiran roster u istoriji EL, bukvalno celu sezonu igraš  bez igrača na ključnoj poziciji u timu, krpiš na sve strane..sve je već rečeno uostalom, da se ne ponavljamo svaki put.

 


Ali dao je 21 poen! :fantom:

Ovako je isto svojevremeno Stimac bio dabl dabl masina, jednom je Radonja hteo da odmori Cirbesa za kup valjda, vodili smo u zadnjoj cetvrtini protiv Cedevite 15-20 razlike u onoj zadnjoj sezoni s top 16 grupama. Posle 2 minuta ovi istopili pola, morao da vraca Cirbesa 

Tako i ovaj, elitni livescore evroligaski bek. Hanga tresne bananu, napali se cela hala, smanjimo na -10 posle 20 minuta rmbanja... Nedovic promasi zicer u kontri, pa primimo trojku u tranziciji u sledecem napadu, u narednom napadu doda protivniku u ruke, primimo kos za +15 i u trecem napadu dobije bananu i pola hale vec krene da isparkira pre guzve. Ubio nas je u pojam a nigde to ne pise

Jako neodgovoran igrac, ni godine mu ne pomazu da sazri. Ni u repstaciji ga nisam volo, nekako kao da ne pripada u timovima u kojima igra, ne znam kako bih drugacije napisao. Jedino je prosle godine igrao u kontinuitetu dobro u onom Ivanovic hanimun periodu kad je stigao Vildoza i dok je Kampaco nosio nanogicu

Edited by Ratamahatta
  • +1 9
  • -1 1
Link to comment
24 minutes ago, MiddleClass said:

 

Tek posle kupa. Tako juce, prekjuce rekose...

Kad je uopšte taj kup?

Link to comment
16 minutes ago, Shaq said:

ali gde iskopase smarta to je za pricu, pa ovaj partizanov smit je irving za njega a njima nije ni u prvih  12:isuse:

Dao 40 poena Torontovoj filijali, ima na youtube.:)

Link to comment
1 minute ago, Ratamahatta said:


Ali dao je 21 poen! :fantom:

Ovako je isto svojevremeno Stimac bio dabl dabl masina, jednom je Radonja hteo da odmori Cirbesa za kup valjda, vodili smo u zadnjoj cetvrtini protiv Cedevite 15-20 razlike u onoj zadnjoj sezoni s top 16 grupama. Posle 2 minuta ovi istopili pola, morao da vraca Cirbesa 

Tako i ovaj, elitni livescore evroligaski bek. Smanjimo na 10 razlike, Hanga tresne bananu, napali se cela hala, smanjimo na -10 posle 20 minuta rmbanja... Nedovic promasi zicer u kontri, pa primimo troju u tranziciji u sledecem napadu, u narednom napadu doda protivniku u ruke, primimo kos za +15 i u trecem napadu dobije bananu i pola hale vec krene da isparkira pre guzve. Ubio nas je u pojam a nigde to ne pise

Jako neodgovoran igrac, ni godine mu ne pomazu da sazri. Ni u repstaciji ga nisam volo, nekako kao da ne pripada u timovima u kojima igra, ne znam kako bih drugacije napisao. Jedino je prosle godine igrao u kontinuitetu dobro u onom Ivanovic hanimun periodu kad je stigao Vildoza i dok je Kampaco nosio nanogicu

 

Bio je još bolji primer u finalu domaće lige kad je Džikić koristio pik 4 i 5 (Novica i jedan Amer) protiv Štimca u 4/4, i to čim je ovaj ušao, bukvalno je gadjao tu akciju za redom 3 puta i tri puta ovaj nije mogao, ne da odbrani, nego nije mogao ni da skonta šta se dešava, pa je Zirbes morao da se vrati nakon minut i po i odguli ukupno 38 i po minuta. Jeziv igrač. Štimac, ne Zirbes, Zirbesaru sam jako gotivio.

 

Ovaj potez Nedare večeras je bio toliko sramotan, i toliko me iznervirao, da je čak i poslovično besna okolina koja pljuje sve živo oko mene u hali, zaćutala na trenutak koliko sam se drao. Imao je Nedović posle i onu situaciju kad je ostao da leži na Barsinoj polovini, pa smo primili trojku, ali tad sam već bio kao na trodonima i nije me se ticalo.

 

Teodosić je isto grozan defanzivac...grozan, ali bar se: a) u zvezdi vidljivo trudi u odnosu na svoj uobičajeni nivo truda u karijeri; b) konta šta treba da uradi i vidiš po kretnjama da bi hteo, al ne može. Nedaru to sve kao da ne interesuje uopšte, on cepa neku svoju..ja sam centarfor i ne vraćam se na svoju polovinu, priču. 

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

Kad je uopšte taj kup?

posle zadra..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.02.24:fantom:

Edited by Shaq
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Bio je još bolji primer u finalu domaće lige kad je Džikić koristio pik 4 i 5 (Novica i jedan Amer) protiv Štimca u 4/4, i to čim je ovaj ušao, bukvalno je gadjao tu akciju za redom 3 puta i tri puta ovaj nije mogao, ne da odbrani, nego nije mogao ni da skonta šta se dešava, pa je Zirbes morao da se vrati nakon minut i po i odguli ukupno 38 i po minuta. Jeziv igrač. Štimac, ne Zirbes, Zirbesaru sam jako gotivio.

 


Desavalo se i da protivnik zavrti pik i ostane Stimac na protivnickom beku, kao Travolta negde na 5 metara od kosa, i bukvalno se sam okrene ka kosu pre bekovog suta/prodora da proba da uhvati skok ako ovaj promasi :laugh: 

Nedovic je utilizovan i efikasan samo ako sutira kao protiv Valensije pre neki dan, u svakom drugom scenariju vise uzme nego sto donese 

Jedino da igra u timu gde su u pevcu ostalih 5 niskih 4 zadnja vezna, a peti njegova zamena

Edited by Ratamahatta
Link to comment
18 minutes ago, Shaq said:

ali gde iskopase smarta to je za pricu, pa ovaj partizanov smit je irving za njega a njima nije ni u prvih  12:isuse:

 

Smart uopšte nije igrač koji se ne može iskoristiti, naprotiv.

 

Bolje je pitanje, gde iskopaše Gilespija. Jedna od retkih utakmica Partizana koju sam pogledao u kontinuitetu ove sezone je gostovanje Bajernu i dobro se sećam kako mi je upečatljiv utisak bio kako Gilespi veze sa vezom nema (i za taj utisak mi je bilo dovoljno dva minuta u igri i tri pokreta). Kad, mesec dana kasnije, eto ti njega u KK Ćoki. It figures za klub kojem je jedan Davidovac prvo pojačanje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...