Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

11 minutes ago, booyaka said:

Imamo, i dalje je potrebno 7 pobeda u ovih 9 kola. Teško, ali ne i nemoguće.


Kad bude 7 kola do kraja trebace nam 9 pobeda 

  • Haha 6
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Što Jago?

Zato što igra na istoj poziciji kao i povređeni Teo a mnooooogo je dobar

Link to comment

Zamslite repstaciju Italije 2006 bez Pirla i Materacija

To smo mi bez Teoa i Bolomboja, njih dvojicu kad ne ide moz jebati sve 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
Just now, Heaviside said:

Zato što igra na istoj poziciji kao i povređeni Teo a mnooooogo je dobar

Nije mnoooogo dobar, solidan je za pleja koji igra prvu  EL sezonu, i koji je na početku sezone projektovan za trećeg pleja. Valjda ne misliš da je on kriv što je Teo povređen?

  • +1 1
Link to comment

Gledam sad ovaj Virtus, koliko vise energije i samopuzdanja od nas, a roster slabija imena od nasih + stariji penzioneri od nasih.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
32 minutes ago, booyaka said:

Nije ni bilo realno računati ovde na pobedu.

Jaki su ovi ko crna zemlja.

 

Kad je mogla Alba mogli smo i mi. Samo Bolomboj, Jago i Nedović su se pojavili na utakmici. Prodali Rokas, Hanga i Teo (mada je očigledno da ga muči povreda). Od Davidovca i Mitrovića ništa ni ne očekujem. Doselekcija nam za udžbenike... Bolje da smo doveli Borisa Bakića i Štimca iz penzije...

 

Bojim se igramo poslednju sezonu u EL, na duže vreme... Ako nekoga budu liferovali, to ćemo biti mi...

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, Michael Krueger said:

 

Kad je mogla Alba mogli smo i mi. Samo Bolomboj, Jago i Nedović su se pojavili na utakmici. Prodali Rokas, Hanga i Teo (mada je očigledno da ga muči povreda). Od Davidovca i Mitrovića ništa ni ne očekujem. Doselekcija nam za udžbenike... Bolje da smo doveli Borisa Bakića i Štimca iz penzije...

 

Bojim se igramo poslednju sezonu u EL, na duže vreme... Ako nekoga budu liferovali, to ćemo biti mi...

Rek’o je CEO Evrolige da šampion ABA ide sigurno, misleći na nas ili grobare naravno. Ne verujem da će da uzmu gubitnika finala a pobednika ispale, a cenim da i drugi verovatno igra Evroligu pošto izgleda da je zapelo sa Arapima za sledeću sezonu.

Edited by Heaviside
Link to comment

Posto imamo prilicno los CV od prethodnih sezona, ukljucujuci silne kazne i onu zabranu registrovanja, ovu smo sezonu morali takmicarski pokidati da bi im se nametnuli za iducu.

Medjutim, mi imamo apaticnu sezonu toliko da nas se vec iduce sezone niko ne bi ni secao.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, Defunctus said:

Posto imamo prilicno los CV od prethodnih sezona, ukljucujuci silne kazne i onu zabranu registrovanja, ovu smo sezonu morali takmicarski pokidati da bi im se nametnuli za iducu.

Medjutim, mi imamo apaticnu sezonu toliko da nas se vec iduce sezone niko ne bi ni secao.

Nisi valjda toliko naivan da misliš da performans utiče na to ko će igrati sledeće sezone EL.

Ili imaš licencu i opušteno igraš kao Alba i Asvel, ovi koji nemaju licencu prema rezultatima u matičnim takmičenjima, s tim da ne verujem da bi tim koji bi ispao u plej-ofu ABA igrao EL, to bi bio baš presedan.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...