Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, Dankan Ajdaho said:

 

Bolomboj i Teo izvukli na mišiće, smeje li ti se i dalje? Rekoh da sam ih gledao protiv Cibone u Zgu uživo, našpanovani su, motivisani, ŽELJNI igre i pobede. Biće u prve četri ekipe na kraju.

 

A Neda ništa?

  • Haha 2
Link to comment
12 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Bolomboj i Teo izvukli na mišiće, smeje li ti se i dalje? Rekoh da sam ih gledao protiv Cibone u Zgu uživo, našpanovani su, motivisani, ŽELJNI igre i pobede. Biće u prve četri ekipe na kraju.

 

24-0 u aba, bukvalno komedija

Link to comment

brown, olinde i thomas propustili efes al se vracaju protiv nas..klasika:laugh:

 

lm, da se vratimo na nas, imamo nikad veci budzet, prvi plej nam teo koji ima 36 leta, prva cervorka mitar koji poslednjih 5 godina igra centra, zamena nedovicu lazic, gidri lazaravic.. znaci mentol koji je sastavljao ovo za ozbiljne pare, zasluzio je ludaru  najblaze receno..:fantom:

 

edit:sad malo odgledao mega-zvezda.. da onako neko navija protiv partizana u prenosu,  tacno bi ga u najmanju ruku izlomili bejzbolkoma..:fantom:

Edited by Shaq
  • +1 4
Link to comment

Moneke bio gost kod Urbonasa, kaže da je na treningu sutradan pokušao onako da maši slobodno bacanje i da je sve izmašio. I meni se odmah učinilo da je ono mnogo teško za izvesti, iako je izgledalo kao piece of cake za njega. Luda glava

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...