Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24

Ros

Recommended Posts

27 minutes ago, levi said:

nije ni to najgore, vi bijete one koji skandiraju Vučiću pederu i meljete ljude u ćevape

:ph34r:

pusti nas nego nam pricaj kako ti vices vucicu pederu i kako se ori cela zvezdina tribina od takvih povika.

vi cete kad padne jednog dana vucic da razvijete transparent i da dobijete nagradu kao poslw petog oktobra

1 hour ago, elementary said:

Promasio temu ,bas se zbunio pored ovoliko komšija koji smaraju na zadnje dve strane :) 

Oni najviše vole ovu temu, sve je to fino i pobjede u EL, i kenjanje po medijima o fenomenu i ostala sranja, ali ako nema sa ove, ciganske strane neko ko će to da odobri do kraja, džaba sve i onda to muči ovakve poput ovoga dječaka što kenja kako oni ruše Vučića, a onda Vujošević ne pređe cenzus :laugh:

1 hour ago, bradilko said:

pusti nas nego nam pricaj kako ti vices vucicu pederu i kako se ori cela zvezdina tribina od takvih povika.

vi cete kad padne jednog dana vucic da razvijete transparent i da dobijete nagradu kao poslw petog oktobra

naravno da ne vičem, to je toliko džiberski, to možete vi preskakači šina

• +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
On 8. 12. 2023. at 8:41, Ratamahatta said:

Gut feeling mi kaze da dobijamo danas mimo apsolutno svake logike i uprkos sudijama i zlom drakuli koji je sve ovo odavno smislio i namestio da mu lose selektirani i nikakvi odemo na zicer 

Prosao im je hanimun, od veceras krecu da se raspadaju kao mi prosle godine kad je Vildoza prestao da jebe redovno

A i Reala cemo tuci 

Nije ti zameriti na optimizmu, ali njini ionako ne jebu

31 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Šta mislite o nekom Kampaco 2 scenariju? Spasitelj koji se iznenada pojavljuje i otvara za 2.5M rešava stvar. Posle izbora, naravno.

Sto Kaboklo nije dosao posle izbora?

Sns je nekom majka, nekom maceha... A mi smo sirocad :fantom:

• +1 3
  • Tužno 1
35 minutes ago, MiddleClass said:

Sto Kaboklo nije dosao posle izbora?

Sns je nekom majka, nekom maceha... A mi smo sirocad :fantom:

Kaboklo je iz ovog osnovnog budžeta odobrenog i jednima i drugima. Vi ste vaš spiskali, a mi pokušali da nagrebemo za još dva meseca Farela.. Sad iskamo i jedni i drugi, vi za tog nekog kampaca, mi za Aleksinu zamenu... I bolje stojite od nas, mogu vam reći, pogotovu posle skandiranja u četvrtak u EL. A spasitelj čeka da prođu izbori iz razumljivih razloga.

Edited by Vasilij Zajcev

Prošlo bi isto kao i sa Kampacom, dakle ne bi nas spasio jer je kao i prošle godine ekipa krivo nasađena i nema pravu hemiju. Trude se uglavnom, ali vidi se da to nije to i da fali nešto pre svega na kolektivnom nivou, a i biće kasno. Pojednostavljeno, igramo malo kao pičke i tu nema spasa od strane jednog igrača koji dođe da odradi tu par meseci pa da pali dalje.  Imalo bi smisla samo ako bi pokupili nekoga ko odgovora Sferopulosu i za sledeću sezonu. U suprotnom bi imalo više smisla da te pare sačuvaju za leto, kao što bi bilo bolje i da su za Kampacove milione doveli nekog Šengeliju ove godine, a od kusura rešili to zbog čega Kampaco nije mogao da bude registrovan, ali pošto u našem sistemu finasiranja to da li si od privrednika iskukao pare za novog Kampaca ne utiče na sledeću godinu onda ga daj vamo da bude zanimljivije i ako neće da potpiše za sledeću godinu. 

Kovalski reaguj, ne dozvoli da tračevi o tome da od izbora zavisi budžet Partizana zamagle istinu o navijačima i poštenim privrednicima koji sa politikom veze nemaju kao izvorima finansija KKP.

Edited by Heaviside
  • +1 2