Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

4 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Večeras igramo s Megom, ukoliko uđemo u meč sa kurcoboljom po principu lako ćemo, neće biti lepo. Gledao sam ih uživo u Zgu, baš su lepo našpnovani i maksimalno motivisani.

 

LoL

Mega u aba ligi ima bukvalno identičan učinak protiv Zvezde kao FMP.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Pa smesno je, eno 9 ljudi se nasmejalo na post, pola su navijaci Zvezde. Svrati na drugi topik (btw, ne postoji ograda, forum je javno mesto), trenutno tovarimo Macvana, nekada velikog grobara. Nisu ovi ljudi/klubovi svetinja pa da se ne sme posprdati sa njima, apsolutno je nebitno od koga dolazi zajebancija i nema potrebe odmah uletati djonom.

"Preskakanje preko tarabe" je bukvalno termin moderacije, tako da nije da nema. I opet to patroniziranje, kao eto nama smets da se sprda sa Yagom i klubom, a najvise su sprdnje i pljuvacine dobili na ovom topiku Napier i Yago. A o klubu i Ćokiju da ne govorim.

Ajmo sad tvojim jezikom, onaj se nasalio sa Yagom, ovaj drugi se nasalio sa njim, a onda je onaj prvi ili treci :D(isti su nekako, ne razlikujem ih) poceo da vrijedja i daje dijagnoze. A kad ih se postavi na mjesto, e onda krecu jos vece uvrede.

Mislim meni ne smeta, ali je bezveze sto se odmah nadure i pocne kenjaza o slobodi foruma.

Link to comment
28 minutes ago, Ros said:

a dresovi pravi televizijski

jebem

vas glupe

I meni je najjači utisak. Jbte, zar ne može jedna ekipa da nosi opremu vidljivo različite boje od protivničke??

Link to comment
2 hours ago, hrkljush boys_2 said:

"Preskakanje preko tarabe" je bukvalno termin moderacije, tako da nije da nema. I opet to patroniziranje, kao eto nama smets da se sprda sa Yagom i klubom, a najvise su sprdnje i pljuvacine dobili na ovom topiku Napier i Yago. A o klubu i Ćokiju da ne govorim.

Ajmo sad tvojim jezikom, onaj se nasalio sa Yagom, ovaj drugi se nasalio sa njim, a onda je onaj prvi ili treci :D(isti su nekako, ne razlikujem ih) poceo da vrijedja i daje dijagnoze. A kad ih se postavi na mjesto, e onda krecu jos vece uvrede.

Mislim meni ne smeta, ali je bezveze sto se odmah nadure i pocne kenjaza o slobodi foruma.

 

preterujes. ako ces vec da se pozivas na preskakanje tarabe, onda bi bio red da pratis bar malo sta ljudi pisu, da ti se ne desi, kao sada, da za to optuzis nekoga ko to verovatno nije uradio niti jednom od nastanka foruma.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, nenad said:

 

preterujes. ako ces vec da se pozivas na preskakanje tarabe, onda bi bio red da pratis bar malo sta ljudi pisu, da ti se ne desi, kao sada, da za to optuzis nekoga ko to verovatno nije uradio niti jednom od nastanka foruma.

Za sta sam ja tacno optuzio bilo koga?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...