Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Guest Zoccc said:

Sada mozezete polako da se okrenete Aba ligi. Ostaje naravno kup I domaca liga pa sa FMP do 3 dobijene 

ostalo je jos da u el useremo robiju, naravno ako ne budu dodeljene aba sudije..:fantom:

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Zli Gli said:

 

Nismo bolji od njih ali ne treba da ih pominjemo previse ovde, ne treba da nam ovi njihovi dolaze i zagadjuju ovu svetu temu gde se vec dovoljno nerviramo zbog nasih nesretnika. Kosarkaska ekipa i publika Partizana je jedna takva sekta da je to strasno. Kad prikazu tribine, tamo se i random radnik Sokera u Malom Mokrom Lugu i klinac od 44kg i radnica Gomeksa deru i jebu mater, ludi su i jaki i besni, to su casovi ljubavi, svi crveni u licu ko Zeljko, predinfarktno stanje. Isto tako i 90% simpatizera na ppp, jebem ga ako ih ima 10% normalnih kojima je sport usputna zabava a ne pitanje zivota i smrti i koji na to sve u vezi KKP gledaju realno. Ovako su uvek osteceni, Ledej nije prljav igrac, itd itd... Jezivo nesto zaista. 

 

 

 

 

 

Pa sto ne kazes, Zli Gli, da ti fali objektivnih grobara, da sam znao cesce bih vas pohodio.

 

Po mom misljenju, nije pitanje ko je bolji. Mislim da je zvezda ujednaceniji tim od Partizana koji ima vece rupe i daleko slabiju klupu, ali je istovremeno covicevski skupljen tj. nabacan i treba vremena da se to uskladi, dok smo mi pod cvrstom palicom 1 Zeljka, plus smo zadrzali neku vrstu okosnice tima, sto je retkost. Ispasce da nam je prednost sto nismo dovodili mnogo evroligaskih igraca.

 

Takodje, ne bi skodilo primetiti da su se i ostale ekipe ili pojacale, ili prosto provele neko vreme zajedno, sto ih automatski cini jacim rivalima u odnosu na prethodnu godinu. To ovde ljudi potpuno zaboravljaju, ali jak i stabilan evroligaski tim kao sto je Baskonija kome odu 3 i budu dovedena 3 igraca je automatski jaci nego prethodne godine ukoliko ima trenera koji to zna da drzi pod kontrolom.

 

P.S. uvek se radujem objektivnoj diskusiji.

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Guest Zoccc said:

Sada mozezete polako da se okrenete Aba ligi. Ostaje naravno kup I domaca liga pa sa FMP do 3 dobijene 

Sranje je sto i ta moderacija mora da spava :fantom:

Pa moraju da se citaju ovakva sranja koja proizvode onda debilne rasprave. 
Apelujem da se brisu ovakve jeftine provokacije, bice iole citljivije teme. 

  • +1 5
Link to comment

Pa nije do kraja tacno, jbg. Neki su napravili manji, neki veci otklon od gladijatorskog koncepta. I opet im je uzivanje pracenje istog. Pricam o raznim sredinama/drustvima generalno u svetu, ne o nasim podelama czv-part.
Jedno je takmicarski duh, sportska drskost, drugo je navijacko lozenje koje prelazi granice i ide u mrznju. Prvo je kul i potrebno, drugo je tesko smece. I zaista je tesko citati neke upise ovde. Bas zahteva suzdrzanost.

 

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, Zli Gli said:

 

Apaolutno, samo sto kod mnogih od njih/vas prelazi u neke psihoze sto je nezdravo

samo bez deljenja dijagnoza pls

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, az67 said:

image.thumb.png.d9fee49ef59a7658508f85546f085419.png


Hteo sam ovo ranije da te pitam, pa sam zaboravio a cesto se desava pa mi nije jasno

Zar ne treba po ovim parametrima Hanga da ima -5, Bolomboj -11 Deda -1, Mitar +4 a Lazic +16? 

Kod nekih igraca su cifre poravnate, a kod nekih uvek fali +1 ili -1, zasto je to tako? 
 

Link to comment

To sam napisao kao jos jedno pitanje u editu, pa si odgovorio pre edita pa sam prestao da editujem :laugh:

Ne mogu da se nacudim kako Jago i Tobi imaju toliki +, zakunuo bih se da smo skoro svaku tekmu izgubili bas kad je Tobi ciglario napred a bio sisica nazad, a da smo primili vec jedno 90 trica kad su na parketu bili Jago, Nejpir ili Nedo

A i kontam da bismo bez Bolomboja imali skor 1-12 a on u solidnom minusu :huh:

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Guest Zoccc said:

Sada mozezete polako da se okrenete Aba ligi. Ostaje naravno kup I domaca liga pa sa FMP do 3 dobijene 


Stvarno kakve su ovo OŠ level provokacije, je l cilj da se ovaj forum pretvori u tribina.rs ili šta? Da raspalimo po navijačkim strastima malo, jbg sporo i hladno subotnje jutro čini svoje pa što da ne... Deca da rade domaći i uče da poprave biologiju sledeće nedelje, a moderacija da malo radi svoj posao.


 

Edited by ducca
  • +1 8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...