Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

29 minutes ago, Valkyrie said:

Ja sam u nekom trenutku tipa na -12 otišla da pravim mafine.

Posle do kraja nisam smela da gledam, zbog mogućeg preokreta. Neverovatno je da smo uspeli iz onakvog čabra i da se primaknemo, šteta što ona trojka nije bila na -2.

Priznaj da su oni Dr. Etker.

  • -1 1
Link to comment

Evo upravo na ovo sam mislio, bacio si ultra mega saljiv komentar i dobio thumbs up od dvojice sektaskih kolega a bice ih jos kad procitaju, bas ste jedna simpaticna druzina. Umesto da lepo i dalje slavite prevodjenje lopte od 9 i po sekundi vi pratite sta se ovde pise, pakao. 

  • +1 3
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
30 minutes ago, Zli Gli said:

 

Nismo bolji od njih ali ne treba da ih pominjemo previse ovde, ne treba da nam ovi njihovi dolaze i zagadjuju ovu svetu temu gde se vec dovoljno nerviramo zbog nasih nesretnika. Kosarkaska ekipa i publika Partizana je jedna takva sekta da je to strasno. Kad prikazu tribine, tamo se i random radnik Sokera u Malom Mokrom Lugu i klinac od 44kg i radnica Gomeksa deru i jebu mater, ludi su i jaki i besni, to su casovi ljubavi, svi crveni u licu ko Zeljko, predinfarktno stanje. Isto tako i 90% simpatizera na ppp, jebem ga ako ih ima 10% normalnih kojima je sport usputna zabava a ne pitanje zivota i smrti i koji na to sve u vezi KKP gledaju realno. Ovako su uvek osteceni, Ledej nije prljav igrac, itd itd... Jezivo nesto zaista. 

 

 

 

Jeste, fali im malo šlifa i finoće.

Link to comment

A da su fini onda valjda ne bi bila najvrelija atmosfera u Evropi i svetu, ne bi se protivnicima tresle gace... a i moraju radnik kladionice i radnica Gomeksa da se osete bitnim i izbace zivotne frustracije bar na ta dva sata, to jebanje keve je sad u trendu. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Zli Gli said:

... a i moraju radnik kladionice i radnica Gomeksa da se osete bitnim i izbace zivotne frustracije bar na ta dva sata, to jebanje keve je sad u trendu. 

Zato sport i služi, odvajkada. Od gladijatorske pa do Kombank Arene.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

Falio je ovde Nejpir u situacijama kad Jago nije mogao da probije. I Topić bi to lagano radio.

Da parafraziram nešto što si mi jednom prilikom odgovorio na KKP temi:

 

Mislim da je vec dovoljno kritika od strane nas samih apropo Zeljka i budzeta Nejpira i naše bedne forme, ne vidim potrebu za ovim osim ciste provokacije.

 

Zamisli posle (dve) velike pobede u derbiju(na EL gostovanju) i generalno sjajne serije, osetis potrebu da napises ovo, pa makar i bilo tacno.

Link to comment

Ovo za Nejpira i Topića nije provokacija. Zaista mislim to što sam napisao, na stranu ova zajebancija sa čedom. Da li projektuješ sebe pa moj post smatraš provokacijom, moguće.

 

Mozeš se košarkaški neslagati sa mojim mišljenjem koje sam izneo, i to je sve.

Edited by Milošica
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Ovo što sam napisao nije provokacija. Zaista mislim to što sam napisao, na stranu ova zajebancija sa čedom. Da li projektuješ sebe pa moj post smatraš provokacijom, moguće.

 

Naravno da nije: u pitanju je samo objektivna procena neutralnog posmatrača da nam je na terenu falio baš preskupi igrač u totalnom kurcu s formom, praćeno ovom zajebancijom na istu temu što valja zanemariti. Nema tu loše namere, šalimo se malo nakon još jednog tesnog poraza.

Link to comment

Moj post nije jebena provokacija i nemoj jebeno da učitavaš. 

 

Spoiler

Ovo sa strane može zvučati smešno znam :D Ne znam kako da napišem kad je lik bezobrazan i piše neistine.

 

Edited by Milošica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...