Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Na koju foru Davidovac igra u EL ekipi je jedna od većih tajni univerzuma... Pre bih Ilića stavio da guli njegove minute, makar je atleta... 

 

Tobi je hodajuća katastrofa od igrača i mi baš takvog dovedemo... On može Dončiću da ljubi zadnjicu na ovoj karijeri do sad. Teška prevara. Da mi je znati ko je naplašio Jaga? Ove dve utakmice je odigrao užasno, bez trunke samopouzdanja... Niti šuta niti asistencije...

 

Svileni Neda se ponovo povredio... Pauza 3 meseca verovatno...

 

Mitar sa 7 promašenih zicera nam glavni igrač do sad u sezoni... sve to govori za sebe...

 

Grk je doneo neke nove akcije u napadu, ali nam odbrana ne postoji...

 

Momci se bore, svi sem Nejpira, ali ne ide... Kljakav roster, zna se ko je krivac... Možemo da se opustimo jer sad igramo rekreativno, pa možda još nekog dobijemo...

 

Pola tima je za zahvalnicu, ali se neće desiti nažalost... Oteraće Nejpira i dovesti možda Topića, pod uslovom da hoće da dođe...

Edited by Michael Krueger
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Michael Krueger said:

Pola tima je za zahvalnicu, ali se neće desiti nažalost... Oteraće Nejpira i dovesti možda Topića, pod uslovom da hoće da dođe...

Falio je ovde Nejpir u situacijama kad Jago nije mogao da probije. I Topić bi to lagano radio.

Link to comment
Just now, booyaka said:

Nedović 0/4 za tri, Deda 0/3, Tobi 0/2. Previše.

 

Tri bezveznjaka koji nisu za klubove koji imaju veće ambicije... Mi smo im taman mera...

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, MeanM@ said:

Ako Alba ne izneveri tradiciju, nema nama pobede tamo do sv Jovana. Tu nam negde stize Dusko, mozda njih zveknemo. Ovo izmedju, tesko do nikako.

 

Dobićemo Albu, zato što smo daleko kvalitetniji. A možda i Makabi, igraju preko kurca, nemotivisani su.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, MiddleClass said:

Ovo je Dusku peta ili sesta pobjeda na iednu loptu u Baskoniji :)

 

Kao kod nas prošle sezone... U jednom momentu će krenuti sve da gube jer su realno prosečan tim...

Edited by Michael Krueger
Link to comment

Par crtica iz Vitorije...Grad je mnogo lep, mnogo podseca na Novi Sad, mnogo parkova, zelenila, cisto uredno, bas sladak grad. 

Hala je bruka, mnogo je dobra, prava kosarka, stice se utisak da prima mnogo vise od brojke (kazu 15-ak hiljada). 

Sto se tice igre, stvarno ne znam sta bih rekao. Svaka utakmica preslikana, krenemo sramotno odbranu i onda se vadimo. Pozitivno je to sto je Rokas odigrao dobru utakmicu. Ne znam da li mozemo da preokrenemo sezonu, u ovom trenutku cini se kao nemoguca misija, ali ja i dalje verujem, mozda sam mazohista, ali i dalje verujem!!

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Ja sam u nekom trenutku tipa na -12 otišla da pravim mafine.

Posle do kraja nisam smela da gledam, zbog mogućeg preokreta. Neverovatno je da smo uspeli iz onakvog čabra i da se primaknemo, šteta što ona trojka nije bila na -2.

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
22 minutes ago, Hroničar said:

 mozda sam mazohista, ali i dalje verujem!!

 

Evo mene si zarazio svojim optimizmom, deder skokni do Železnika.

Edited by Nikodije
Link to comment
23 minutes ago, Hroničar said:

Par crtica iz Vitorije...Grad je mnogo lep, mnogo podseca na Novi Sad, mnogo parkova, zelenila, cisto uredno, bas sladak grad. 

Hala je bruka, mnogo je dobra, prava kosarka, stice se utisak da prima mnogo vise od brojke (kazu 15-ak hiljada). 

Sto se tice igre, stvarno ne znam sta bih rekao. Svaka utakmica preslikana, krenemo sramotno odbranu i onda se vadimo. Pozitivno je to sto je Rokas odigrao dobru utakmicu. Ne znam da li mozemo da preokrenemo sezonu, u ovom trenutku cini se kao nemoguca misija, ali ja i dalje verujem, mozda sam mazohista, ali i dalje verujem!!

Ako je moglo groblje posle 4:9 da dođu do PO, mi možemo do F4. Bolji smo od njih, u svakom pogledu.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...