Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Nikodije said:

Koji smarači ovi grobari što dođu da čestitaju. Pakao. Sačuvajte minimum dostojanstva.

 

Da imam dostojanstva ne bih navijao za večite 

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment
12 minutes ago, uini said:

 

ako su ti teokratija, thomkins i hanga rezerve - ti si srećan klub.

zamisli da je napier bio u tri najbolja igrača evrolige, kao što može a da je tobey bio ono što radi sa dončićem u repki. tu plejof nije upitan, nego se borimo za f4.

Za Tobišu smo ranije pričali, pad je počeo u Barsi i onda ga je SP ukanalilo obzirom da je preskočio pripreme i došao umoran, a na sve to se nakalemila kriza sa šutem i dođe se do toga d aje Gile za njega nedosanjani san. Za Šabaza sam ja prvi mislio da je pun pogodak, još kako je krenuo...

  • +1 1
Link to comment

Ja kad čitam topik o moderaciji i pokušavam da razumem ko su burunđani i zašto je to bitno

 

IMG_20240520_153229.jpg.88d358c092782735e073c29b25cbcbc8.jpg

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
Posted (edited)
11 minutes ago, Jesper23 said:

Za Tobišu smo ranije pričali, pad je počeo u Barsi i onda ga je SP ukanalilo obzirom da je preskočio pripreme i došao umoran, a na sve to se nakalemila kriza sa šutem i dođe se do toga d aje Gile za njega nedosanjani san. Za Šabaza sam ja prvi mislio da je pun pogodak, još kako je krenuo...

 

za šabaza smo svi mislili tako ili makar većina. ja se napio kad je potpisao, kupio okej rakiju i sve,

nebitno je da li je neki igrač u padu ili u usponu, to je deo priče o kinti, koji nas ne treba da interesuje, pogotovo ako se finansiramo tako što nam građani srbije daju pare

 

tobey je trebalo u kombu sa bolomboyjem (a napierom & teokratijom na pleju) da nam donese neke sigurne poene i skokove

nije se desilo, jebiga, svima se dešava, idemo dalje

 

uzeli smo titulu sa 3-0 rezultatom, nije za bacanje, po meni. a čović neka pusti sferopulosa da sagradi tim, makar kao što je pustio radonju par sezona i biće sve okej.

Edited by uini
  • +1 3
Link to comment
37 minutes ago, Defunctus said:

 

Kapiten koji pokusava da ga zaustavi da se ne blamira :laugh:

Što se blamira, on deluje kao da se skroz uklopio i srodio. Neka se veseli čovek Happy My Song GIF by Justin

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, uini said:

(jeb'o vas željko; kao što on ne ume da pruži ruku kada gubi, tako ni mi ne umemo da se radujemo pobedi, koja nije bilo kakva, već clean sweep, za koji se ne sećam da smo imali protiv partizana kada su tu negde ekipe)

 

Kako misliš numEmo da se radujEmo

 

 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 6
Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

 

Da imam dostojanstva ne bih navijao za večite 

 

ovo treba da stoji pinovano na svim blizanackim topicima. :hail:

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Totalno smo se propederisali na proslavi 

 

Jel smemo malo oduška da damo da ovo sveto mesto opet zaliči na sebe

 

Spoiler

 

 

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...