Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

igor duljaj nije za trenera, čovek je nekontrolisan, haotičan, bukvalno ne zna gde udara i nista nije čudno da i tim izgleda tako...on je decko rodjen da jurca i skuplja lopte, bukvalno uživa u tome...vrhovni komandant ga je pohvalio pre neki dan biranim rečima - "trener fk partizan radi dobar posao i prepoznaje koliko su bitni mladi igrači" a nas duki legenda mu zahvaljuje u  objektivnu kameru arenesport omiljenim stranačkim sloganom "nema predaje"...nadam se da je zajebancija da će duljaj ostati, čovek izaziva sažaljenje..

 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

ovaj klub ima jedino duljaja i tih dvadesetak igrača i bukvalno nikoga više, a i od tih dvadesetak oni koji su u stanju da prave razliku nekakvu razliku je on doveo na svoje ime i vezu sa dariom srnom

da nije njega imali bi nekog stolicutm a bilo bi i pitanje da li bi nas bilo da kompletiramo zapisnik.

 

sve to o njemu kao stručnjakaau mahom stoji, ali to više govori kakav smo mi klub, a ne kakav je on trener

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment

igor duljal je pre svega napednjak i moglo bi se reci da odradjuje stranacki posao.. nek se on bavi dovodjenjem igraca, nek skuplja lopte i deli stranački materijal ali za trenera nije...trener fkp ne sme onako da se ponaša a nas duki nek traži manje stresan posao i po mogućstvu da zna da ga radi... ovo foliranje kako je eto on sam i svi su protiv njega i kao ne ukazuju mu poštovanje i kao nema predaje je jeftina gluma ili neverovatna naivnost

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, weedman said:

igor duljal je pre svega napednjak i moglo bi se reci da odradjuje stranacki posao.. nek se on bavi dovodjenjem igraca, nek skuplja lopte i deli stranački materijal ali za trenera nije...trener fkp ne sme onako da se ponaša a nas duki nek traži manje stresan posao i po mogućstvu da zna da ga radi... ovo foliranje kako je eto on sam i svi su protiv njega i kao ne ukazuju mu poštovanje i kao nema predaje je jeftina gluma ili neverovatna naivnost

 

Koga bi ti doveo za trenera..ali da i on hoce da dodje i svestan je svih okolnosti vezanih za klub ?

Link to comment
11 minutes ago, SNARC said:

 

Koga bi ti doveo za trenera..ali da i on hoce da dodje i svestan je svih okolnosti vezanih za klub ?

ne znam...nek im srna pošalje i nekog mladog trenera, biće bolji od sve ove domaće boranije

  • +1 3
Link to comment

Дуљај од старта има некакву бланко подршку дела навијача Партизана проистеклу из неке шупље приче како је он некакав борац за клуб који је ставио своје име на коцку, бла бла трућ. У реалности је тренер почетник који нема шта да изгуби и који је добио за њега огромну прилику да буде тренер (у каквом год стању) Партизана јер никоме више с трунком реномеа не пада на памет да сади тикве с једним Вазуром.

 

Али на страну све то, човека је јако непријатно и гледати и слушати, изузетно је интелектуално ограничен и стварно мислим да није за овај посао. Капирам да је то све индивидуално, има и доста њих које је купио тим скакутањем поред аут линије али ја лично не могу очима да га видим, што је иронија јер сам га готивио као играча.

 

А кога за тренера је апсолутно небитно докле год је Вазура ту и одлазак истог мора да буде апсолутни приоритет пре било какве приче о титули која би само замазала очи и пролонгирала пропаст која нам неминовно стиже.

  • +1 3
Link to comment

Besmislena je svaka priča, pa i topik o FKP sa Vazurom i Vučelom. Mi smo kečeri, mi smo glumci, a ne sportisti. Služimo da nameštenom takmičenju damo privid fudbalske lige, da bi Zvezda mogla da igra u Evropi. Usput se preko nas krade i pere lova. Kad su V&V preuzeli klub, dug je bio osam miliona, sad je valjda 35. Oni naravno nikad neće odgovarati, napustiće klub jednostavno i pojeo vuk magarca. 

 

A vi pričajte o trenerima, igračima i sledećoj sezoni... 

 

  • +1 5
  • Haha 1
  • Tužno 2
Link to comment
Posted (edited)

vreme je da se priča, dok još možemo da pričamo o klubu u sadašnjem vremenu. pošto bi uskoro mogao da završi u rubrici "Sećanja"

 

9 hours ago, SNARC said:

 

Koga bi ti doveo za trenera..ali da i on hoce da dodje i svestan je svih okolnosti vezanih za klub ?

 

ovo je negde suština priče, a ne to dal je Duljaj ovakav ili onakav. trener koji je svestan okonosti u klubu neće da dođe. onaj koji ih nije svestan bi možda i došao, ali čim postane svestan (brzo) otišao bi. 

 

na kraju krajeva, nije ni bitno ko će tu da završi, dok je aktuelna ova uprava. mada ja mislim da u klubu nikoga i nema, osim Vazure i nekog tehničkog osoblja. klub se ponaša kao da ne postoji, pravi se mrtav, ne reaguje na bilo šta, nema bilo kakav autoritet. krpa.

 

 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, April said:

Besmislena je svaka priča, pa i topik o FKP sa Vazurom i Vučelom. Mi smo kečeri, mi smo glumci, a ne sportisti. Služimo da nameštenom takmičenju damo privid fudbalske lige, da bi Zvezda mogla da igra u Evropi. Usput se preko nas krade i pere lova. Kad su V&V preuzeli klub, dug je bio osam miliona, sad je valjda 35. Oni naravno nikad neće odgovarati, napustiće klub jednostavno i pojeo vuk magarca. 

 

A vi pričajte o trenerima, igračima i sledećoj sezoni... 

 

bojim se da je već 45 milki, ako pantara ispravno tumači fin. izveštaj za prošlu godinu :happy:

 

 

Link to comment

Jel imamo mi nekog Zečevićevog sina/pastorka/pašenoga sa građevinskom firmom, da nam malo pozajmi koje milionće?

Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel imamo mi nekog Zečevićevog sina/pastorka/pašenoga sa građevinskom firmom, da nam malo pozajmi koje milionće?

Sumnjam na to da je moj deda bio dobar sa njegovim ocem.

 

Problem je što mi deluje da je deda već decenijama van te priče, ako je ikada i bio u njoj, pa su se izgubili kontakti. Žao mi je zbog toga, neka me kontaktira neko ko ovo vidi a u mogućnosti je da nas ponovo poveže.

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...