Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

kakva crna intervencija golmana :lolol:, Taki dolazi prvi do lopte sklanja je, golmana pogađa lopta u koleno i zatim golman ruši igrača u kaznenom.

 

Ekvivalent ove situacije je da igrač odbrane ukliza, napadač bocne loptu, koja pogodi klizećeg igrača dok je na zemlji u glavu, a zatim klizeći start pokupi napadača

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

Spongebob Squarepants Good Luck GIF

Ne znači mi baš podrška od čoveka koji je video da je golman prvi došao do lopte :lolol:

Link to comment
2 minutes ago, Profesionalac said:

Ne znači mi baš podrška od čoveka koji je video da je golman prvi došao do lopte :lolol:

 

 

nije ali je izbio loptu pre bilo kakvog kontakta

 

no dobro ko sam ja da vas ubeđujem u bilo šta

 

i da je burek sa sirom

  • +1 2
Link to comment
15 hours ago, Eleniko said:

možda zato što je golman došao do lopte /i posledično je izbio/ pre grobarčića

Ok, mora da sam te pomešao sa drugim Elenikom 

4 minutes ago, Eleniko said:

no dobro ko sam ja da vas ubeđujem u bilo šta

šta bi bilo da nas ubeđuješ ako je ovih pola tuceta postova posvećenih situaciji ne ubeđivanje?  

  • Haha 2
Link to comment

Golman prije kontakta došao do lopte, intervenisao i onda došlo do sudara i golman kriv :D je bo teeee, pa vas treba izmisliti. Čuj prvi došao do lopte, znači ko pipne loptu nosi je kući, ako daš loptu u for niko je ispšred tebe ne smije izbiti inače je to faul. I prilikom boksovanja kad dođe do sudara onda je i to penal, golman boksuje loptu i naleti na protivničkog igrača, penal, udario ga je. Golman je išao na loptu, do iste došao prije napadača, promjenio joj smjer i došlo je do međusobnog sudara. Da je lopta prošla u smjeru kretanja napdača onda bi bio penal obzirom na opstrukciju kretnje, ali čovjek izbio loptu u drugom pravcu. Na utakmici ima ovakvih startova milion, ovdje može samo biti faul nad golmanom.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

ono što ovde bode oči, barem meni, jeste da se radi o sumnjivoj situaciji koja se dešava vrlo brzo i rekao bih da sudija nije bio u polžaju da to sve vidi savršeno, odnosno očekivao bih da var soba reaguje i da eventualno sudija pogleda snimak, pre nego što odluči šta god.

Link to comment

Uz sve napore 55 godisnjaka ne uspevam ni za sekund da doprem do komsija (neverovatno! Naucni fenomen) Te vas u dobrom duhu pozdravljam za ovaj put

Edited by DCI Banks
  • +1 1
Link to comment

 

4 minutes ago, Eleniko said:

zar var soba ne reaguje samo kada je nešto sumnjivo

 

 

..reče Konstantin Terzić :covid19:

  • +1 2
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
7 minutes ago, Jesper23 said:

Golman prije kontakta došao do lopte, intervenisao i onda došlo do sudara i golman kriv :D je bo teeee, pa vas treba izmisliti. 

Mislim da je ovde samo do semantike, da li je je golman došao do lopte ili ga je lopta pogodila:fantom:

Link to comment
Posted (edited)

da, ovde jeste sumnjivo. sudija treba da oceni nekolio stvari pre no što donese odluku. tipa dal je golman išao u meso ili na loptu. pošto je očigledno da golman nije krenuo na vreme i da Taki stiže pre njega, da igra pre njega loptom

 

zato je valjda i uveden var, da može da se pogleda i odluči, pošto neke stvari realno živ čovek ne može da vidi u momentu

 

edit.

i zato mi je uvek sumnjivo kada sudija donosi odluku u sekundi, u ovakvim situacijama, kao da je u pitanju neka najprostija i evidentna stvar

 

da ne kažem da je i pomoćni barem jednom dizao nepostojeći ofsajd u izglednoj situaciji. dozvoljavam mogućnost da su naprosto krš sudije, kao što je krš i država i prevnstvo i kadar koji se upošljava u državnim i paradržavnim (tipa fss) institucijama. i svake godine je sve gori i gori. mene uopšte ne bi čudilo da za koju godinu imamo sudiju koji je poluslep i otežano se kreće, ali je ideološki na pravoj liniji. to je nama napredna Srbija dala

Edited by Ted
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...