Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

eh, odbrana. Ilić da malo stekne iskustva, Sveta da ukapira da mu se dodavanje protivničkom špicu ne piše kao asistencija, nego kao izgubljena lopta, Saničanin da prestane da bude Saničanin. Antića ćemo tek da vidimo, Šehovića smo dovoljno videli, a što se tiče ove dvojice sa druge strane, opšti utisak je da izgledaju kao Glupan&Tupan

 

tako da će ovi napred morati da rade OT i da igramo seksi tekme tipa 5-4, 6-5 i tako to

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

eh, odbrana. Ilić da malo stekne iskustva, Sveta da ukapira da mu se dodavanje protivničkom špicu ne piše kao asistencija, nego kao izgubljena lopta, Saničanin da prestane da bude Saničanin. Antića ćemo tek da vidimo, Šehovića smo dovoljno videli, a što se tiče ove dvojice sa druge strane, opšti utisak je da izgledaju kao Glupan&Tupan

 

tako da će ovi napred morati da rade OT i da igramo seksi tekme tipa 5-4, 6-5 i tako to

Apsolutno,  odbrana je za picke. 

  • +1 2
Link to comment

Spletom okolnosti gledao sam Antića uživo prošle godine na pripremama. Odlične fizikalije kao i Čaki, na žalost mislim da je još slabiji u napadu i sa loptom. Tako da nije pojačanje.

Link to comment
43 minutes ago, gone fishing said:

Lol segsi tekme sa bezmudim pekarskim segrtom na klupi, dobar vic

 

zapravo, jedna od interesantnijih stvari u sezoni će biti koga će uspeti da nagovore da sedne na klupu kad Duki nakupi dovoljno minusa

 

nego, gledam ovog Kalulua, slikao se sa Kraljem. sad, ili je Kralj gorostas od 2,15 ili Kalulu nema ni 1,7m. mislim, ne mora to niš da znači, možda je brz i eksplozivan i neuhvatljiv. nego smešno igledaju

 

al mogao bi da bude paklen trio, Severina-Kalulu-Firmino

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

zapravo, jedna od interesantnijih stvari u sezoni će biti koga će uspeti da nagovore da sedne na klupu kad Duki nakupi dovoljno minusa

 

nego, gledam ovog Kalulua, slikao se sa Kraljem. sad, ili je Kralj gorostas od 2,15 ili Kalulu nema ni 1,7m. mislim, ne mora to niš da znači, možda je brz i eksplozivan i neuhvatljiv. nego smešno igledaju

 

al mogao bi da bude paklen trio, Severina-Kalulu-Firmino


Нађ чека као запета шкапу, стари војник клуба

 

Калулу мали али техничар 1.66 у копачкама

Link to comment

B92:

Klub besan na igrača zbog prelaska u Partizan: "Stalo mu je samo do novca"

Azerbejdžanski Nefči reagovao je povodom prelaska brazilskog napadača Saldanje u Partizan.

 

 

 

 

Jbt, spavate na parama :fantom:

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment

žao mi je što odlazi. video sam ga na našem golu još dugo, dugo. sećam se kako je spašavao protiv Kelna tamo, ono u petom minutu sudijske nadoknade, reakcija kao panter. u jebeno vreme se pojavio na golu, sa skrndavim odbranama ispred sebe, veliki pritisak za mladog golmana.

 

 

  • +1 5
Link to comment

Тај мали је одличан пример непостојања било какве стратегије у клубу. Форсирали су га на силу на најосетљивијој позицији у тиму, не толико због талента колико због тога што је био бонус. Био је крајње несигуран у почетку, испустили смо и титулу у одређеној мери због његове катастрофалне интервенције у оном пресудном дербију у рупи. Успут су га све време ротирали са Ћелавим па ни један ни други нису успевали да ухвате икакав континуитет. Било је и периода када је бранио коректно и у неким европским текмама нас чак и вадио из гована али ето на крају ове саге одлази за неку сићу у небитан Словачки тим а ми тек сада доводимо искуснијег и квалитетнијег голмана као што смо требали да урадимо још пре три године.

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

žao mi je što odlazi. video sam ga na našem golu još dugo, dugo. sećam se kako je spašavao protiv Kelna tamo, ono u petom minutu sudijske nadoknade, reakcija kao panter. u jebeno vreme se pojavio na golu, sa skrndavim odbranama ispred sebe, veliki pritisak za mladog golmana.

 

 

 

Problem je nekozistentnost. Na nekoiko utakmica bukvalno briljira, a onda nas u par ukanali samo tako. A i nije se video neki narociti pomak za ove, koliko dve, dve i po sezone? I ja sam polagao nade da moze biti nesto od njega, ali lani je bas bio los. Ne sve vreme, dakako...

Tako, nije neka steta.

 

Jos samo Sanicanina da se resimo, i ja zadovoljan!

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...