Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

5 minutes ago, Shaq said:

ciste penale za zvezdu pravdate™ nepostojecim penalima i danas i u proslom kolo, dobre su vam gljive..:fantom:Sci Fi Lol GIF by Hallmark Gold Crown

Jel znaš da je sviran neki penal za Zvezdu ove sezone a da nije bio? Pitam za druga...

Link to comment

Bogami Baždar se popravlja značajno, izgleda se trgao iz letargije. Odlično, da ako me demantuje, samo tako.

  • +1 1
  • Wub 3
Link to comment
21 minutes ago, warp said:

Ovo je više bio penal nego dosuđeni :fantom:

:euro_other:

Link to comment

Sta radi Duljaj sa izmenama, jel normalan on? Bez dede, bez zahida...

Link to comment

bio sinoć, smrzo se, video dukijeve umotvorine, nisam oduševljen.

 

u prvom poluvremenu se igralo da dobijemo, dok je drugo poluvreme bilo interesantno jer se pripremao derbi. prema postavci igre u drugom poluvremenu, igraće severina desno, pa su ga razigravali u svakoj lopti. dal je to dobro ili nije nisam siguran. 

 

kinez levo je kršten igrač, za nijansu kreativniji od meniga. apgrejd jeste, dal je dovoljno mislim da nije. 

 

bonus će biti trifunović izgleda sudeći po izmeni u zadnjih par minuta. 

 

s druge strane, iako limitiran, kanute mi se više dopao od ovusua pre svega zbog toga što uvek ide napred, gradi napad u svakom potezu. ovusu se bre krije, carini loptu, skoro da me kao navijača iritirao. ali je u odnosu na kanutea tehnički potkovaniji i sigurniji na lopti. šta je s kanuteom uopšte?

 

tatko iako dvostruki strelac se polako počinje vući po terenu, godine čije svoje. 

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Meni je ovusu sinoc bio solidan. I generalno mi je ok, osim one jedne partije na jna kad se klizao ko bambi i prodavao lopte levo i desno. Jbg mora neko i odbranu da igra. Kanute je previse neozbiljan i mislim da je zato i skrajnut. Krakat je, lepo pokvari napad protivnika i onda zaglavinja i vrati im loptu u noge... Pored natha,zahida, treba nam neki osigurac, a pre je to ovusu nego kanute. Mali kastiljo deluje zanimljivo na prvi pogled, ali je i njemu izgleda prva ideja da cepa napred, sto nam onda ostavlja krater u odbrani. On svakako ima veci plafon od druge dvojice, ali nece ga dodirnuti u svetom dresu. 

 

Goh mi se bas dopada, zna sa loptom, okretan je, cak mislim da u skorije vreme nismo imali toliko dobrih tehnicara u ekipi. Naravno problem je sto nasa laka pesadija na sredini tesko moze koga da zaustavi, a onda protivnik u naletu dolazi do nase zadnje cetvorke i tu krece omanji pakao...

  • +1 3
Link to comment

Slažem se sa kolegom lopatom. Školovan nam je tim, malo kao kod tumbe kad smo imali ivic-Ilic-Vukic kombi, kratki padovi, poezija.

 

Jako sam optimističan za ovaj derbi, ako se otvore ubicemo ih

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...