Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

1 hour ago, weedman said:

koliko se ja sećam glavni sudac je poništio sopstvenu odluku posle odgledanog snimka...sav jovanovicev greh je sto je pozvao glavnog sudiju da pogleda snimak? trebalo je da cuti iako se vidi da nikakvog prekršaja tu nema? 

 

Naravno, kao sto je ispao picka u 95. minutu i nije zvao sudiju da pogleda. Ono nije vidjelo penala za Radnik

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

 

Naravno, kao sto je ispao picka u 95. minutu i nije zvao sudiju da pogleda. Ono nije vidjelo penala za Radnik

 

i to stoji

 

nije dokaz da ono prvo jeste bio penal, ali stoji

  • +1 2
Link to comment
On 24. 2. 2024. at 21:59, Ted said:

problem sa penalima jeste što svi mi nešto mislimo, a ima i pravila. koja većina ljudi ne poznaje. ja ih prvi ne poznajem, odnosno izgubio sam interesovanje za praćenje pravila o penalima zato što je retko koja diskusija vezana za bilo kakavo pravilo. već za nešto drugo, a u tome drugom me baš smara da učestvujem. realno, jedna od najsmornijih stvari sa kojima sam se susreo u životu jesu diskusije navijača i uprava večitih o tome dal je penal ili nije. ako bi analizirali ovu sadržinu (naročito onu koja potiče od uprava), mislim da bi komotno mogli da izvučemo zaključak da nama nikada u istoriji nije svirano ništa u našu korist a protiv pravila, dok je za protivnika uvek i isključivo, tokom cele istorije, svirano u njegovu korist i protiv pravila.

 

igranje rukom je nekad penal, a nekada nije. nije svaki kontakt u 16 penal već nekakav kontakt. što sudija ceni. da je svaki kontakt penal bilo bi ih po 10 na utakmici. igrači ne doprinose ni najmanje pošto padaju kao pokošeni na svaki dodir u 16 metara, pokušavajući da stvore efekat i utiču na sudiju. nekad uspeju, nekada ne. igrači padaju i inače previše često. evo, danas se Antić survao kao da mu je neko sasuso četiri metka u kičmu, a igrač jedva da ga je pipnuo.

Idi bre, jedino pravilo vezano za penal u Srbiji je da je penal za zvezdu kao torta na svadbi: ne znaš kad će tačno da bude, ali znaš da će sigurno da bude.

  • Haha 5
Link to comment
19 minutes ago, Eleniko said:

kasniš brte kums daje gas onoliko već satima

i ja sam tedu na ignoru

mislim od kad sam ga optužio za promiskuitet

 

opravdano

:fantom:

 

  • Haha 1
Link to comment
8 hours ago, Eleniko said:

kasniš brte kums daje gas onoliko već satima

 

ma kums šalje šifrovane poruke neke, asocijacije, aluzije, nagoveštaje......tera te da razmišljaš, budeš informisan. komplikovan je ko račun za struju

 

ja okačim tekst, da bude jasno i jednostavno. ja sam "simple man", ovo je moja pesma

 

 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...