Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

pa nije se ni očekivao spektakl epskih razmera, pošto uslova nije bilo. ovo je trebalo preživeti, preživeli smo. end of story

 

podloga je primerena za ispašu krava ili kao playground za lokalne krmače i krmke, ima dosta blatnjavih barica. za fudbal svakako nije

Edited by Ted
  • +1 7
Link to comment

Пречесто се ми нешто вадимо на подлогу.. Терен је такав и против осталих противника па су ови несрећници најгори домаћини лиге и генерално имају 11 бодова све скупа. Пре две недеље је рецимо Чукарички на овом терену добио 3:0.

 

Но без Салдање ми смо барем 30% слабији тим, па још и без Николића добро смо породили ово па нек је и уз очајну игру.

  • +1 2
Link to comment

Па реално ниђе везе пенал, једино што вар судије знају да се не мешају у оваквим ситуацијама већ су у фазону судијска процена и ћао здраво. Овде је срећа што је за вар био задужен Јовановић који има ауторитет па му није проблем, док би неки други судија можда и искулирао. Наравно да је пенал био за Партизан могуће да би остао али то је генерално проблем нашег фудбала.

 

Много већа смејурија је пенал за вас који нема везе с мозгом, где судија оде као да погледа, буквално баци поглед овлаш две секунде и као ма да да пенал нема шта.

  • +1 6
Link to comment

Nisam gledao, jel' smo opet po obicaju nekog pokrali? Vidim i FK CZV se oglasio saopstenjem gde traze izuzece Jovanovica (sto je mene licno sokiralo, do sad nikad nisu vrsili hajku na nekog sudiju)

Link to comment

Koliko se gaće stisle terzi, vidi da ne padamo ni bez najboljeg igrača i prve mu zamene.

 

Jao jao, kakva bi senzacija bila da ih zveknemo ove godine.

  • +1 3
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
29 minutes ago, Azdaja said:

Koliko se gaće stisle terzi, vidi da ne padamo ni bez najboljeg igrača i prve mu zamene.

 

Jao jao, kakva bi senzacija bila da ih zveknemo ove godine.

To se neće desiti, ali slatko je što je upao u Ćoki mod saopštenja.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, johan nagel said:

Пречесто се ми нешто вадимо на подлогу.. Терен је такав и против осталих противника па су ови несрећници најгори домаћини лиге и генерално имају 11 бодова све скупа. Пре две недеље је рецимо Чукарички на овом терену добио 3:0.

 

Но без Салдање ми смо барем 30% слабији тим, па још и без Николића добро смо породили ово па нек је и уз очајну игру.

 

naravno da se žalimo pošto sa podlogom nestaje i većina prednosti koje imamo kad tim klubovima. stvar je jednostavna da jednostavnija ne može da bude.

 

po istom principu bi nama npr. moglo da odgovara da neku Evropsku utakmicu protiv zajebanog protivnika igramo na nekakvoj Brlog areni. time bi u startu, bez da se lopta zakotrlja, otklonili niz opasnosti i drastično povećali šanse za pozitivan ishod. po principu, ako ne možemo mi da doakamo protivniku, mogu uslovi za igru. ako ne mogu da mu oduzmem loptu mogu da organizujem da ne može da je kontroliše, itsl

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, smooth.Op said:

Eleniko, šta fali Srđanu Jovanoviću? Koje je on krilo BIA-e? 

 

ko je srđan jovanović, jel to ovaj VAR sudija

 

ne poznajem čoveka ali nepristrasno mogu da primetim da je bio više penal za surdulicu nego za cigane, a mislim da su bila oba. jebiga takva su vremena, to se sve danas sudi kao penal, svaki kontakt u 16. ne sviđa mi se, nisam to izmislio, rado bi se vratio u vremena kada ako igraču ne polomiš kostobran nije penal ali tako je.

 

ja ono ne bi poništio ali se slažem sa odlukom da je bolje da se do kraja sve što nije forenzički čisto ne sudi protiv partizana.

 

tako da ako pričamo o njemu, dobro je postupio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...