Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

nisam gledao ni sekund, niti pratio bilo šta

 

kad sam ušao u zgradu i čekao lift, pogledam sofascore 2-1, 95. minut. kad sam ušao u stan i skinuo jaknu pogledam opet, 2-1 kraj

 

moram reći da sam više nego iznenađen, s obzirom na formu u poslednje vreme i to kako smo primali golove, koliko smo ih primili i od koga. ali eto, pokazalo se još jednom da je derbi nešto drugo i da nije mnogo bitno šta je bilo pre toga

 

ne mogu ništa da komentarišem dok ne vidim neki snimak, ali svakako mogu da čestitam Duljaju i igračima za ovu polusezonu, pošto su prevazišli sebe. još jednom ću da ponovim, ova pobeda je značajnija da se odmaknemo ili održimo razmak od TSC, nego kao deo trke za titulu. iskustvo nas uči da pauza može da donese tonu neprijatnih iznenađenja, rđave pripreme, iznenadne odlaske.......Bog sveti zna na šta ćemo ličiti na proleće

 

za zimsku pauzu imam jednu želju. da klub dobije novu upravu i da probamo nekako da izađemo iz ovog provizorijuma. pojačanja nikakva ne očekujem, bio bih zadovoljan da i ovo ostane na okupu.

Edited by Ted
  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

@Ted šljaka ovaj tvoj koncept kao leptir

 

to ti kažem brate......koncept je budi s Partizanom uvek, u mislima......ljubav nije u očima, no u srcu

 

 

  • Wub 2
Link to comment

još jedna crtica, odnosno razmišljanje, za kraj polusezone

 

imali smo priliku da vidimo zašto je fudbal najlepša i najluđa igra na svetu. u tom večitom odmeravanju sa večitim rivalom, po svim pitanjima, mi smo u ovu sezonu ušli sa crnim slutnjama, sa osećajem giljotine koja samo što nije krenula, sa nekim beznađem i apatijom. pratimo zašto što volimo Partizan, ne nadamo se ničemu, ali jače je od nas. sa druge strane, komšije su ušle u daleko boljem raspoloženju, sa značajno većom investicijom u igrače i stručni štab, sa obezbeđenom LŠ, sa računima koji nisu pred kolapsom, sa vrhunskim pripremema i sjajnim rezulultatima i igrom. ali se, eto, desilo, da smo tokom polusezone više razloga za zadovoljstvo i sreću imali mi. što će reći da nije to egzaktna nauka, nije matematika, to je, jebi ga, fudbal, najlepša i najčuđa igra na svetu. ne mora sve da odvija po pravilima logike i razumnog očekivanja, ne mora baš sve da se zna unapred.

 

naravno da ne možemo doveka da vozimo na adrenalinu, koketiramo sa sudbinom i šetamo po ivici ambisa, moraćemo da se uljudimo i zaličimo na klub, ali nadu ne treba da gubimo. zato mi je ta sreća, tako nenadana i neočekivana, sada velika ko kuća i zato hvala igračima i stručnom štabu koji su izgurali ovu polusezonu muški.

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, ZokiAsov said:

Trebo si da se javis

 

Jebi ga

Pitao nekoliko ljudi s kojima sam daavno išao na utakmice, svi nešto tuc-muc, a idu u Arenu na basket

Reko nema veze, odo ja sam

Najbolja odluka ikad

 

Belić bogotac

 

Edited by napadaj
  • +1 4
  • Wub 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...