Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

5 minutes ago, Constantin said:

Ismael Maiga, Bakari Nimaga, Liam Ajad, Lasana Ndiaje, Gasu Traore, Nikola Vlajković, otišli iz FK.

Etongu, Gaku ?

Ja od svih navedenih znam Maigu, to je onaj sto imao problem sa plućima.. Traore nista posebno, Vlajkovic takođe

 

Etongu pitanje je, ima tesku povredu a inpre nje je bio kikser..

 

Gaku otišao još ranije kolko znam

  • Hvala 1
Link to comment
16 minutes ago, zikaPantelej said:

Ja od svih navedenih znam Maigu, to je onaj sto imao problem sa plućima.. Traore nista posebno, Vlajkovic takođe

 

Etongu pitanje je, ima tesku povredu a inpre nje je bio kikser..

 

Gaku otišao još ranije kolko znam

Ja bih zadrzao Etongua i Traorea jer prvi kiksao ali ima potencijal kao i Traore. Uopste nije lose izgledao na terenu a em stranac em nije prosao pripreme samo pao na teren ...

Link to comment
32 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ja bih zadrzao Etongua i Traorea jer prvi kiksao ali ima potencijal kao i Traore. Uopste nije lose izgledao na terenu a em stranac em nije prosao pripreme samo pao na teren ...

Ne znam...nisu me posebno dojmili, ali nisu ni potpumo razočarali. Ne znam kakav je plan, apropo stranaca, Batice i Tončeva.

Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

Ne znam...nisu me posebno dojmili, ali nisu ni potpumo razočarali. Ne znam kakav je plan, apropo stranaca, Batice i Tončeva.

Ma samo da je kvalitet pa odakle god da je...

Treba umesto Peje neki vodja ko pravi razliku...

Mozda i stoper ali da bude bas dobar...

Imamo golmana, bocne ovaj novi, Frej, Stojanovic, spiceve, taj jedan u stedini i jedno potentno krilo...

Link to comment

Drugo....svi tamnoputi odbrambeni igrači su magnet za kartone za ove naše sudije, nemače pojma i licemerne kalkulante. Seti se Yamkama i utakmice s Napretkom i miuta kada je isključem, da bi konstatovano bili kod ovig seratora sa Arene, da nije bilo uopšte kontakta...pa se seti poslednje utakmice s PArtizanom, kako je skakutao onaj grobarski komentatorčić, kako da igrač Partizana dobije "tako rano" žuti karton.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ma samo da je kvalitet pa odakle god da je...

Treba umesto Peje neki vodja ko pravi razliku...

Mozda i stoper ali da bude bas dobar...

Imamo golmana, bocne ovaj novi, Frej, Stojanovic, spiceve, taj jedan u stedini i jedno potentno krilo...

Možda bude to Terzić...tu je i Sava...će bude nešto.

Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Koliko je utakmica odigrao o poslednje dve godine ?

Igrao ali slabo, 7min, 3,60,20,1,5....zadnjih sest meseci tri i to po malo...

Link to comment

Možda treb videti sa Vukićem iz Voše, on tamo nema zavidnu minutažu, a naše je dete. Ako bi hteo da se vrati....Urke Nikolić, ne verujem, on sluša ćaleta, a on je težak čovek.

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Igrao ali slabo, 7min, 3,60,20,1,5....zadnjih sest meseci tri i to po malo...

Pa eto...još jedan za vraćanje u život....ali svesni smo da će biti i takvih. To su najjeftiniji igrači i poženji za na šu Upravu...pa APP

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Možda treb videti sa Vukićem iz Voše, on tamo nema zavidnu minutažu, a naše je dete. Ako bi hteo da se vrati....Urke Nikolić, ne verujem, on sluša ćaleta, a on je težak čovek.

Slabo daje golove... Vukic. Nikolic bi nam lego ko budali samar.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Just now, MaErAkLoIJA said:

Slabo daje golove...

S obzirom na minutažu...ako pogledamo učinak u TSC i Vošu....šta znam.

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

S obzirom na minutažu...ako pogledamo učinak u TSC i Vošu....šta znam.

Bem li ga...

  • Haha 1
Link to comment

Stranac ako je već tu trebalo bi odmah da pravi kakvu takvu razliku.. a ne mi da ga čekamo...

 

Mada znam i zašto ih naši klubovi dovode... Jeftini su (ne racunam ove sto dovode blizanci).. neki u pojedinim klubovima igraju bukvalno samo za hranu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...