Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/veleobrt-radnicki-zeli-trajkovica-nazad/470067?fbclid=IwAR0ZnGQ-sU9S-45jX2_3OJyp2Lo_uTx3QHOS3MiLuRhxiVNe8ZA8Q8J5EE4

 

On 11. 12. 2023. at 10:56, Constantin said:

Ma to na stranu...meni je fokus ipak, ovaj nivo više...profi menadžera da dovedeš u klub. Možda će bude dobro ?

 

 

Paralelno sa ovim, već nedeljama u niškim fudbalskim krugovima kruži priča da je Radnički ponudio bitno mesto u sportskom sektoru kluba Bratislavu Ristiću, nekadašnjem fudbaleru Briža, Metalurga, Malage, Kubana, Rada, Čikaga, Čelika iz Nikšića, zatim poznatom fudbalskom agentu, za čije ime se vezuju i neki od poznatijih transfera na ovim prostorima. Prema našim informacijama, taj dogovor je pred realizacijom, Ristić bi bio zadužen već za zimski prelazni rok, a zvanična potvrda svih ovih vesti sa Čaira bi mogla da se očekuje već tokom vikenda...

Link to comment

Koja šizofrenija jbt... :laugh: za rubriku sačuvaj i sakloni

 

U trenutnim okolnostima, bez da se menja komplet garnitura što mi trenutno ne deluje realno, najbolje čemu možemo da se nadamo je da neko makne onog u dreč i s naočare .. + da neko radi kao što je radio Mare.. da valja svoje igrače, al da oni kolko-tolko nešto vrede..

 

Al čak i da se desi to, gazda mi ne deule da će nešto posebno da se otvara...

 

Elem, psiholjub samo radi ono što može.. vika dreka, duge lopte po ovim terenima i tolko... 

Frej kod njega nema ni minut da igra mislim.. trebaju mu ovi krupni za skok i tuču, Frej je malečak za to

Edited by zikaPantelej
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/veleobrt-radnicki-zeli-trajkovica-nazad/470067?fbclid=IwAR0ZnGQ-sU9S-45jX2_3OJyp2Lo_uTx3QHOS3MiLuRhxiVNe8ZA8Q8J5EE4

 

 

 

Paralelno sa ovim, već nedeljama u niškim fudbalskim krugovima kruži priča da je Radnički ponudio bitno mesto u sportskom sektoru kluba Bratislavu Ristiću, nekadašnjem fudbaleru Briža, Metalurga, Malage, Kubana, Rada, Čikaga, Čelika iz Nikšića, zatim poznatom fudbalskom agentu, za čije ime se vezuju i neki od poznatijih transfera na ovim prostorima. Prema našim informacijama, taj dogovor je pred realizacijom, Ristić bi bio zadužen već za zimski prelazni rok, a zvanična potvrda svih ovih vesti sa Čaira bi mogla da se očekuje već tokom vikenda...

Tačno

Link to comment

Trajković je podneo ostavku iz moralnih razloga. I to je ok. Nije ga htelo, nije imao sreće, ali je bio dobar fudbal .

Samo mi nije jasno da klub nije pokušao da ga zadrži i ostavi da radi.

  • +1 4
Link to comment

Inače, ja sam potpuno za Trajkovića. 

Puna podrška!

Ako se vrati, treba igrački kadar da se osveži i biće to skroz ok.

E, onda očekujem da se svi maleri koji su mu se dešavali okrenu u sreću!

  • +1 2
Link to comment

Može Trajković, može... Al i dalje mi je misterija šta je toliko Brzi zgrešio kod njega pa ga ovaj nije puštao..

Edited by zikaPantelej
Link to comment
2 hours ago, zikaPantelej said:

Može Trajković, može... Al i dalje mi je misterija šta je toliko Brzi zgrešio kod njega pa ga ovaj nije puštao..

Nije to do Trajkovića već do onog u dreč i sa naočare.Pitaj   Mixu.  

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...