Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

https://sportske.net/vest/domaci-fudbal/toncev-posle-trijumfa-nad-partizanom-duzni-smo-samo-bogu-509668

 

Ko da je sad dosao u klub pa pravi planove za reorganizaciju.

Bato ti si u klubu deset godina, ako se do sada niste reorganizovali, necete nikada!!!

Nervira me to sto se samo pojavljuje kad se napravi neki uspeh pa makar i mikro a ovako mu muda ca trazimo pod mikroskop!

 

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 3
Link to comment
10 hours ago, MaErAkLoIJA said:

https://sportske.net/vest/domaci-fudbal/toncev-posle-trijumfa-nad-partizanom-duzni-smo-samo-bogu-509668

 

Ko da je sad dosao u klub pa pravi planove za reorganizaciju.

Bato ti si u klubu deset godina, ako se do sada niste reorganizovali, necete nikada!!!

Nervira me to sto se samo pojavljuje kad se napravi neki uspeh pa makar i mikro a ovako mu muda ca trazimo pod mikroskop!

 

Simpatično im je ono isključivanje ove objave nj fb i instagramu. Nema muda da čuje glas razuma navijača.Isti je kao i žuto govno.

Link to comment
11 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Nervira me to sto se samo pojavljuje kad se napravi neki uspeh pa makar i mikro a ovako mu muda ca trazimo pod mikroskop!

 

Kao i neki ovde što se javljaju isključivo samo da komentarišu loše, naravno ne mislim na tebe. :D

 

3 boda i ništa više po meni, treba to potvrditi protiv Voše i Železničara i onda možemo koju reč da kažemo o tome, do tada se ja suzdržavam svog mišljenja.

  • +1 1
Link to comment

Komentarisanje loših stvari  treba da donese njihovu korekciju na bolje. Mene nerviraju ovi što su od skora na forumu plus ovi što  su nazovi ga nestali sa starim nikovima a pojavili se sa novim. 

Link to comment
3 hours ago, Gradina said:

Komentarisanje loših stvari  treba da donese njihovu korekciju na bolje. Mene nerviraju ovi što su od skora na forumu plus ovi što  su nazovi ga nestali sa starim nikovima a pojavili se sa novim. 

Ko ti drma kavez? Nema nas mnogo novih😀

Link to comment
5 hours ago, Gradina said:

Komentarisanje loših stvari  treba da donese njihovu korekciju na bolje. Mene nerviraju ovi što su od skora na forumu plus ovi što  su nazovi ga nestali sa starim nikovima a pojavili se sa novim. 

Ma razumem ja sve, našalio sam se malo, ne treba niko da se ljuti. 

Link to comment
8 hours ago, MalteskiSoko said:

Psiholjubov penal broj 1

 

Ovo samo kod nas ima da trener ekipe iz istog ranga kaze kako otvoreno navija za drugi klub..

 

Imali smo već najmanje jednog takvog, tako da to nije ništa novo.....cenim da je profesionalac, od trenerskog posla živi i tako će se i ponašati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...