Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

4 hours ago, Constantin said:

Naše kukanje nema veze s današnju utakmicu. Čak mislim da smo u maloj prednosti. Partizan je izgubio malo u zamahu, jedva je dobio poslednje dve utakmice. Tačnije, protiv ekipe iz niže lige je jedva igrao nerešeno. Loš teren je naša prednost. Nesumnjivo je da Partizan ima bolji tim, ali je vrlo lako moguće da vam rešimo titulu danas. Da je teren dobar, katastrofa bi bila izglednija...ko ga zna. Mi moramo da počnemo da dobijamo ovakve utakmice, inače PLS nam ne gine.

JA samo da se samokvotujem....

  • +1 1
Link to comment

А стварно је терен ужасан...

Али против државних банкомата ти драго да добијеш по каквој год подлози се играло. Вратило нам се овим аутоголом за многе промашаје под Трајковићем где нисмо заслужили такве резултате... 

Ја сам гледао само од 60. минута, какви смо били пре тога? 

 

Ацко који одуговлачи код пенала а после неколико минута гура Вању... :puke:

Link to comment
20 minutes ago, Подсемафорска 20 said:

А стварно је терен ужасан...

Али против државних банкомата ти драго да добијеш по каквој год подлози се играло. Вратило нам се овим аутоголом за многе промашаје под Трајковићем где нисмо заслужили такве резултате... 

Ја сам гледао само од 60. минута, какви смо били пре тога? 

 

Ацко који одуговлачи код пенала а после неколико минута гура Вању... :puke:

Partizan izuzetno slabo branio kontre, mada teren je činio svoje. Penal Sanićanina, po meni, bez pogovora čist, ali Partizanov štoper, čini mi se, nije imao nameru da bilo kako spreči Belakovića da dodje do lopte, ali bilo je kontakta i to je to. Ne znam na šta se Duljaj žali na kraju utakmice, ali mislim da je pogrešio uvodjenjem Šćekića. Moguće je da mu je ta izmena bila iznudjena. U Partizanu je najviše pretrčao Duljaj....pored aut-linije. Belić je bio dobar, dobio je sve duele sa Mesarovićem. Kalulu, čini mi se, u meč je ušao poprilično podcenjivački u odnosu na protivnika-bez ikakvog rezultata. Dva dinosaorusa, Natho-Pejović su vodili tešku borbu na sredini terena. Aca Jovanović na golu odličan.

 

Nezgodno je kad pratiš utakmicu tima za koji navijaš, a najvatreniji navijač ti nije na tribini, nego komentariše utakmicu za TV.....i tamo gde nema sumnje, on je pronalazi. Drago mi je zbog pobede, znači nam u borbi za opstanak. Poseban merak mi je i zbog ovakvih objektivnih komentatora, što reče neko, tačno sam video duh komentatora, kako izlazi iz televizora, kad je sudija odsvirao kraj. Inače VAR provera je trajala nešto preko 2 minuta. Partizan je prvi korner izveo u 45 min....

 

Ovo su mi prvi utisci.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Da li Psiholjubov rad daje rezultata i oni se privikavaju na ovo jebanje majke, trebaće nam još par utakmica da zaključimo.. Nego jel ono Acko imao naš šal svo vreme iza svog gola? 

Link to comment
46 minutes ago, MalteskiSoko said:

Da li Psiholjubov rad daje rezultata i oni se privikavaju na ovo jebanje majke, trebaće nam još par utakmica da zaključimo.. Nego jel ono Acko imao naš šal svo vreme iza svog gola? 

spacer.png

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, MalteskiSoko said:

Nego jel ono Acko imao naš šal svo vreme iza svog gola? 

Nije to on stavio već neko iz našeg kluba, videlo se sa tribine. Sve u svemu voleo bih da se vrati u Radnički bez obzira na sve, čuo sam da je jedini iz Partizana došao u našu svlačionicu i čestitao pobedu.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...