Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

Da dodam.... 😁

Skrbic je daleko od forme koja ga je krasila pre preloma. Sa druge strane igrac koji mu je otvarao prostor i hranuo ga loptama u zadnjoj cetvrtini terena je bio Mica.

Upravo takav profil igraca nam treba i steta sto smo ga pustili cim je pao u formi a posle famoznog sudara sa stativom.

Sa njim u timu i u formi bili bi smo druga ekipa...

  • +1 1
Link to comment

Gledao sam juce N. Pazar - Partizan. Bice zajebano u petak a jos bez navijaca...

Pokriveni su na svim pozicijama... Partizan jedva zivu glavu izvukao i to zbog gola u drugom minutu. Usralo ih...

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Gledao sam juce N. Pazar - Partizan. Bice zajebano u petak a jos bez navijaca...

Pokriveni su na svim pozicijama... Partizan jedva zivu glavu izvukao i to zbog gola u drugom minutu. Usralo ih...

Nismo valjda kažnjeni ?  Teško i bod da osvojimo.

Link to comment
4 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Nismo ali znas da ne dolaze u velikom broju petkom zbog bojkota...

Da, petkom dodje 225 navijača, za razliku od subote i nedelje, kada dodju 422..:D

  • Haha 3
Link to comment

Nekad, kad sam počeo da pratim intezivno fudbal i Radnički, u tadašnjoh Prvoj ligi SFRJ, na Čairu je poseta bila sl:

 

-  7500 do 10 000 Čelik, Zagreb, Sloboda, Borac BL, Rijeka, Olimpija

-  10 000 do 15 000 Sarajevo, Želja, OFK Beograd, Vojvodina

-  15 000 do 20 000 Hajduk, Dinamo

- od selci ne možeš da udješ Zvezda, Partizan...uvek preko 20 000..

Link to comment
3 hours ago, Gradina said:

Pamti li ko ovakvu bruku

Bruka je prosla a jos vise preprosla godina. Ovo nije bruka, tim igra ok, Trajkovic je probudio neke igrace a nekima podigao formu. Prosle godine nismo imali raspolozenog igraca.

Pojacanja koja su dosla nisu najava borbe za pley off i taj ko je doveo pojacanja ako trazi pley off moze slobodno da ide iz kluba... Naravno ako ima takvog moze slobodno da se proglasi debilom u najmanju ruku.

Nema mnogo kvalitetnih trenera i radije bih gledao kako Trajkovic sazreva sa timom nego eksperimente na mesec, dva sa belosvetskim trenerima...

 

Sto se Trajkovica tice i njegovog komentara da ne zna sta je problem i da zna on bi radio na tome...

Problem je u tome sto nemamo igraca koji zna da ubaci, sto igraci ne znaju da se krecu kod ubacivanja nego zauzmu poziciju i cekaju da im lopta padne na glavu ko da su svi Nikola Zigic.

Problem slican je i kad udje igrac bocno u malu kornu pa vrati loptu pred gol, nit znaju da se postave nit da se krecu.

Problem je u tome sto Trajkovic lepo cita igru deset dana pred utakmicu ali u samu utakmicu vuce lose poteze.

Ovu konkretno je zasrao jer je izmenama umrtvio nasu igru, presing, ma bili smo ko bez duse... Izbacuje Belakovica, Vlajkovica koji su trcali i lepo zatvorili strane a Belakovic je fino trcao napred.

Pejovic mu opet igra celu utakmicu i samim tim moze slobodno da se racuna da imamo rupu na sredini od 70og min. Ocekivao sam kad se Meser povredio da ubaci Stajica i Traorea i da zatvori sredinui ubrza igru. On izbacuje igrace koji su pravili razliku napred ili nazad... Skrba ako je izasao trebao je da udje Cvetkovicili Jovanovic.

Skrbic i ovaj drugi kome trenutno ne mogu da se setim prezimena 🤦 su totalno zakazali. Skrba daleko od forme a ovaj drugi sve vise ubedjuje da nije igrac za Super ligu bar u ovim trenutku.

Sa Mesarovicem se kockao i dobio. Ovu je istrcao za desetku.

Ima prostora za napredak i za tim i za trenera i misljenja sam da ga treba istrpeti jer ga je samo sreca delila cak od pley offa.

Ovako do zime a od zime da se dovede kasvetan spic, zamena za Pejovica i da niko ne ode... Ako ode adekvatna zamena...

Trajkovic da stisne muda, kakvo praznjenje...?!?!?! Ferguson tri godine nista nije napravio sa Mancesterom... Treba tu svasta nesto da se poklopi...

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ma videlo se cim smo promasili par šansi i  zicera da nas dobijaju na foru i kvalitet.. samo sam cekao kad ce da ga umuvaju...

 

Mi se ispromašivali, onaj njihov trener lagano šmekerski ubacuje 3 kvalitetna igrača + Sumu posle toga, i gotova priča tu nas rešava ..

 

Dakle, ono što pričam i ranije.. ekipa je OK, trener je OK... Ali mi nemamo više tog Cakija, Čumića, Ranđelovića... Niti tog Škrbića koji će da izmisli gol, asistenciju itd na KVALITET i donese prevagu

 

Mogu oni da smene Trajkovića il on sam da ode i da dovedu kog hoće, ne vidim da tu ima prostora za neki pomak..

 

Za ovu sezonu to je što je, ako ne upropaste na zimu ono sto sad valja, trebalo bi da opstanemo

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...