Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

Rekao je, čini mi se, na prošloj KZŠ, pre utakmice u Lučanima......

 

Apropo Aškovskog, samo dve sekvence da istaknem...

 

1.  .... slovi za đaka čuvene Partizanove škole

2.... u crno-belom dresu se nije naigrao. Slat je na pozajmice - u Donji Srem, Napredak, Novi Pazar, gde je beležio solidne partije za ovdašnje fudbalske prilike.

 

Bonus: ...   Iako već neko vreme bez kluba....

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Stefan_Ashkovski

 

 

Inače, ako me sećanje dobro služi, bio je najavljivan kao veliki potencijal. Šta je tu bilo prenaduvano, videćemo. Ima i pasoš Bugarske pa se ne računa kao stanac ??

 

 

 

 

Link to comment

Чита Трајковић форум, Стајић и Траоре у вези. :D

Росић

Јамкам Војновић Петровић 

Јовановић Стајић Траоре Фрај

Илић Петров 

Ивеља

Link to comment
59 minutes ago, Подсемафорска 20 said:

Чита Трајковић форум, Стајић и Траоре у вези. :D

Росић

Јамкам Војновић Петровић 

Јовановић Стајић Траоре Фрај

Илић Петров 

Ивеља

Neka zbrka...Vlajković igra. Nema, čini mi se , nema Jovanovića.

Edited by Constantin
  • +1 1
Link to comment

Bio sam vam na utakmici.

 

Najbolje je izgledao levi bek sa repicem, zapravo cela odbrana je bila korektna. Petrov je odlican, ali usamljen u napadu. Na kraju ste mogli (nezasluzeno cini mi se) do pobede.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, pantelia said:

Bio sam vam na utakmici.

 

Najbolje je izgledao levi bek sa repicem, zapravo cela odbrana je bila korektna. Petrov je odlican, ali usamljen u napadu. Na kraju ste mogli (nezasluzeno cini mi se) do pobede.

 

To nam je Ibrahimović u najavi...samo da poraste i još malo pusti nos. Zamalo smo ih dotukli u poslednjim sekundama, nedostajalo je 1/4 koraka...jbg.

Edited by Constantin
Link to comment
10 hours ago, Constantin said:

 

Zamalo smo ih dotukli u poslednjim sekundama, nedostajalo je 1/4 koraka...jbg.

ko je nesretnik što je promašio?

Link to comment
38 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ko je nesretnik što je promašio?

Msm da je Lazar Jovanović,,,nije promašio, nije imao "dobac" :D...objektivno, malo kontakt s golmanom, proklizavanje...i eto.

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ma video sam uživo 

 

treba da ga izbacite iz tima samo zbog one nesretne tetovaže preko cele noge

:isuse:

 

Nisam zagledao šta ima tetovirano ? Ne zagledjujem fudbalerima noge :D

Dobar je "jadničak"...bio je u Izrealeu...tamo su ga maltretirali, čak i tukli, jedva je zbrisao....a generalno, nije loš. Pre nego je otišao kod njih, imao je dobru sezonu kod nas.

  • +1 1
Link to comment

Objektivno Rosic, Yamkam, Frey, Ilic i Sava nam donose najveci kvalitet.

Bonusi su jako dobri.

Kod gola nisam ispratio ko je ostavio igraca na drugoj stativi, Vlajkovic ili neko drugi?

Ova utakmica je bila kao stvorena da Sava krene kao spic. Zasto je morao Ivelja u startnu, nije on los ali Belakovic ili Lazar bi jos vise ubrzali igru.

Traore mi se jako svidja. Imao je par gresaka ali mu je ovo druga utakmica i zadnji je dosao.

Neki igraju dve, tri godine pa i dalje prave mnogo gore greske od njega. Po meni ce on biti veliko pojacanje, igrac koji pravi razliku na sredini terena. Neko ko moze da iznese loptu, da izbaci dva igraca... Sa druge strane bih vise voleo da se brze vraca u odbranu. Da bude jos agresivniji. Cinilo mi se da se malo stedi a opet mozda je to do fizicje spreme?

Ivelja me ubedio da ima lucidnost i ono sto treba spicu njegovih karakteristika ali mora to da pretoci u golove ili makar da pogodi gol pa ako ga da, dao ga je...

Peja jedno poluvreme sasvim korektan. To mu je mera a da se ja pitam od 60min je idealno za njega 😁

Mesarovic od 80min za njegova najbolja izdanja.

Ovoj ekipi fali igrac kao sto je Lazar ili Belakovic sa takvin fizikalijama ali sa izrazenijim pleymejkerskim sposobnostima a ne klasicni bocni.

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...