Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

Što se tiče trenra golmana i Rosića...nije ono gol do neutreniranosti već slabe koncetracije. Nešto se dešava s njim, ali biće bolje.

Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

Što se tiče trenra golmana i Rosića...nije ono gol do neutreniranosti već slabe koncetracije. Nešto se dešava s njim, ali biće bolje.

Žal za babom

Link to comment

Ako su se do sada hvalili kako je pritisak bio na protivnicima, e tek sad nije, protiv KG-a moraju da dobiju kako znaju i umeju.. 4 za redom izgubljenih, em dolazi protivnik koji bi trebalo da je pobediv... 

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, zikaPantelej said:

Ako su se do sada hvalili kako je pritisak bio na protivnicima, e tek sad nije, protiv KG-a moraju da dobiju kako znaju i umeju.. 4 za redom izgubljenih, em dolazi protivnik koji bi trebalo da je pobediv... 

Jesteeee ali najteze je dobiti utakmice koje moras dobiti !!!!

Tesko je i obratno.....

Za nas je sve tesko....

 

Link to comment
27 minutes ago, Gradina said:

Raspad ekipa, u kojoj će na vrednosti najvise da izgubi Škrbić

Ekipa nije raspad ali nije ujednacena po hiljaditi put u svim linijama i treba jos bar dva kapitalca da budemo sigurni za play off.

Ovo sto smo odigrali je jedno a drugo lice cemo videti od sledece nedelje jer ce morati drugacije da igraju.

Verovatno pocinje Skrba ili novajlija a Petrov mozda zauzme mesto Ilicu ili bocno.

Ne verujem da ce Kragujevac da igra bunker ali nece sigurno da nam ostavlja toliko prostora iza ledja odbrane...

Link to comment
9 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Ekipa nije raspad ali nije ujednacena po hiljaditi put u svim linijama i treba jos bar dva kapitalca da budemo sigurni za play off.

 

Ako se nisu ujednačiti po HILJADITI PUT , kako očekuješ uopšte da se UJEDNAČE sa još dvojicom novih pa bili oni Ronaldo i Mesi 

Link to comment
10 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Jesteeee ali najteze je dobiti utakmice koje moras dobiti !!!!

Tesko je i obratno.....

Za nas je sve tesko....

 

Upravo. Zato sam i napisao... bice pod ogromnim pritiskom jer pobeda se kao ocekuje i "podrazumeva" ... i onda ili ce da pobede i onda ce "sve biti u redu".. ili ako izgube ne bi me cudilo da Ivica i onaj drugi liferuju Trajkovica naravno

 

A realnost je da nasa ekipa nije nista posebno, ujednacena je liga.. sto znaci mozda i izgube protiv KG-a pa dobiju nekog sledeceg na strani..

 

Gade mi se generalno ove smene trenera, Pancevo, Vosa, Cuka... sve gazde misle da su bas njihovi igraci galaktikosi... ili da oni bolje znaju od trenera

Edited by zikaPantelej
Link to comment

Protiv Vose, dva golmanova gola rekao bih... a i ti neki pojedini igraci koji su kao na prodaju, "mlade nade" i ostalo, umesto da se posle poraza pokriju usima, oni lagano idu u provod pravo sa utakmice.. mars bre

Edited by zikaPantelej
  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Gradina said:

Ako se nisu ujednačiti po HILJADITI PUT , kako očekuješ uopšte da se UJEDNAČE sa još dvojicom novih pa bili oni Ronaldo i Mesi 

Ujednace u smislu da se napravi dobar balans u svim linijama tima.

Link to comment

Treba nam jos jedan stoper, neki bas dobar, treba nam neki igrac koji ce da ubrza sredinu terena a da ima kvalitet vise nego ovi nasi.

Vojinovic ni jednom nije dozvolio protivnicima da se upecaju u ofsajd zamku a Peja kad izgubi loptu ili pasuje lose mi primamo gol. Iskupio se malo golom i nije igrao lose i hvala Bogu da je shvatio da ne moze i trazio izmenu za razliku od ranijih utakmica. Sam sebi uskace u stomak kad se pravi Supermen.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...