Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

Nisam se od početka uključio, nisam video rezerve. Ako sede na klupi Hvang, Kraso, Glazer, Djiga, Stamenić i Ivanić, onda ok.

 

Dragović, Nedeljković i Lučić su povređeni. 

Edited by Medusa_trip
Link to comment

Poslednjih 15 min Zvezda je pocela da napada i napravila 2 dobre sanse.  Prvih pola sata Zvezdini igraci su uglavnom vracali loptu unazad i tesko su uspevali da pasom iznesu loptu sa svoje polovine.  Fale igraci iz centralnog veznog reda, pogotovo Hvang, kao i kreatori poput Ivanica.  Pogled na tribinu na kojoj se viore Ruske zastave izaziva blagu mucninu. 

Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

Dimitrije, ne gledajte tribinu, gledajte utakmicu i to samo kada fkcz ima loptu.

Ja pratim preko nekog ruskog linka.  Kad god se zavijore ruske zastave, kamera pravo na tribinu.

  • Haha 3
Link to comment
8 minutes ago, Dimitrije said:

Ja pratim preko nekog ruskog linka.  Kad god se zavijore ruske zastave, kamera pravo na tribinu.

 

Izgleda da isto gledamo. :isuse:

 

Čist gol Zenita ali mi se čini i da je ofsajd pri pasu koji je prethodio šutu. 

Edited by Medusa_trip
Link to comment

aj što nema rezultat na sofa skoru to i razumem ali zašto mondo.rs ne prenosi rezultat, to ne znam već zašto. možda američki ambasador i to prati.

Link to comment

Polako baldisemo, posebno klinci (Katai je poceo utakmicu baldisan posle zagrevanja), dol na klupi nemamo krstene rezerve.  Zato je tu sudija Segrt da podpomogne.

Link to comment

Igramo bez spica.  Ko je ovaj lipicaner sto je zamenio Serifa?  Izgleda kao neki centralni vezni.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...