Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

bolje ga ne pominjite da ga ne ureknete inače ćete nikad ponovo da gledate one prodore u 16 po levoj strani kao protiv grobosa

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Sve sam bliži mišljenju da su Bahara namerno bušili.


Donekle i ja, a bio bih 100% siguran da nisu i u derbiju pogadjali stative, precke i kukuruz

Protiv Bahara su pricali svasta svi, vodio se jedan takozvani hibridni rat - s levog boka mocartsportovi, s desnog boka domaci sportski delatnici, spreda pritisak uprave, pozadi pravi rat u domovini

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Zašto bi bilo ko bušio Bahara? To su teorije zavere u rangu onih sa Balkan infa. Bušio ga Rodić, po nalogu Terzića, koji je pre toga išao u Izrael da moljaka Bahara da dođe i dao njemu i pomoćnicima milionske ugovore koje ćemo sad da otplaćujemo ko zna do kad. Vrlo logičan sled događaja. A pritom mu u prelaznom roku doveli pojačanja za 15 miliona evra, od kojih samo 4 miliona za Baharovu želju Šerifa.

 

A o medijima da ne govorim. Nijedan trener koji je radio u Srbiji nije imao takvu propagandu kad je dolazio u klub kao Bahar. Ni blizu. Mogu sad da izvučem 20 tekstova tog Mocarta, Sportala i ostalih, o generalu Baharu koji čak ima i neki vojni čin u Izraelu, o pomoćnicima iz Mosada, o tome kakk dolazi sa njima neki psiholog koji diže moral u izraelskoj armiji, o tome kako će oni sad da nas nauče modernom fudbalu u kom nema mesta za Kangu, Kataija i Borjana, ali ima za Mićka, Kangvu i Šerifa i sve tako u tom tonu.

 

Čak je i uprava na čelu sa bušiteljem Terzićem nakon katastrofalnih rezultata izdavala saopštenja o tome kako oni i dalje podržavaju Baharov moderni fudbal. 

 

Nijedan trener u Zvezdi nije dobio ono što je dobio Bahar. I sad ispade neko ga bušio. Bušio je on sam sebe, svojom arogancijom, a izgleda i neznanjem.

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment

mi i sada imamo protiv iole jačih klubova iste probleme kao pod baharom u igri

 

nećemo mi ni pod milojem dati partizanu onoliko koliko smo napravili

 

ili koliko su zaslužili

 

jbte napravismo njihovog gošu repstativnim

 

tako da raziđite se

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Sve sam bliži mišljenju da su Bahara namerno bušili.

Znači Bahar=Zeman od ekipe "nećemo da treniramo, pa šta"!

Link to comment

Neznalica nije, videli smo kako su ginuli u pripremama, ali da su ga bušili - jesu. Uključujem i Dragovića. Za Rodića nisam siguran, on je prirodno takav.

  • +1 3
Link to comment

Baharu hvala zbog klinaca koje je forsirao, na žalost pod Milojem nema apsolutno nikakve šanse da mlađi momci dobiju šansu. Ima dosta solidnih klinaca, prije svega Miladinović i Maksimović.

Link to comment

I od tih klinaca smo dobili dva transfera. Nismo ih gledali ni šest meseci u našem dresu, tako da ne vidim zašto se toliko priželjkuje neko guranje klinaca. Nama klinci služe samo da popunimo rupe u budžetu, a i tu je pitanje u čijem budžetu. Nijedan ozbiljno talentovan klinac se neće zadržati duže od sezone u Zvezdi i na njima se ne može graditi tim.

Link to comment

Bahar ima sve šanse da napravi bolju karijeru od svih ovih naših endemskih vrsta. Nažalost, u nas uspevaju izgleda samo trenerkaši sa kajlama/tetovažama kao što su Miloje, Duljaj, Stanković i Lalatović.

Bahar je itekako bušen. Bušila ga je uprava pozivom na raport u kome mu je predočeno kako tim treba da igra.Bušili su i navijači okupirajući svlačionicu sa sličnim zahtevima. 

Ne bi nikakvo iznenađenje bilo da su i igrači bili uključeni.

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment

Kulovi i prostaci su Stankovic i Lalatovic.  Duljaj, Milojevic i ovaj i onaj proslogodisnji su pristojni ljudi.

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, Ćenta said:

Znači Bahar=Zeman od ekipe "nećemo da treniramo, pa šta"!

 

Pa mene jako podseća jedna na drugu situaciju.

 

Ona dva gola Partizana nakon Rodićevih poklona su jako, jako simptomatična npr. 

 

Mada, treba se setiti 3:3 protiv Kameruna kada im maloumni Milenković poklanja dva gola na potpuno isti način.

  • +1 3
Link to comment

Ne postoji razlog zbog koga bi Zvezda sutra trebalo da igra protiv Zenita buduci da na raspolaganju ima samo 13-oricu prvotimaca (od toga dvojcu golmana).  Ubedjen sam da ce igraci Zenita krenuti svom zestinom na desetkovanu Zvezdu, da nam napune mrezu, vrate milo za drago za proslogodisnji poraz, i pokazu bratsku ljubav Rusije prema Srbiji kao i uvek kroz prizmu: "Vi maljenki, mi agramni." Jedini razlog sto se utakmica igra je politicko-propagandni kako bi se po ne znam koji put demonstriralo snishodljivo obozavanje srpskog plebsa i srpskog rukovodstva prema diktatorskom rezimu i klubu za koga navija ruski diktator.  Gledacemo ponovo sa tribina izlive bratske ljubavi, uz kosovsko-pravoslavni kic u izvedbi popadije Crnogorcevic, nekakve naci-koreografije u cast Rusije i odbrane Kosova na severu i dizanje u nebesa Zenita i srpsko-ruskog bratstva od strane TV komentatora.  Bilo bi mi drago da poseta bude mala, da Beograd konacno pokaze da ima cast i obraz bar priblizno onoliko koliko ga imaju Rusi koji su se doselili u nas grad od pocetka invazije na Ukrajinu.

  • +1 9
Link to comment
On 19. 3. 2024. at 11:42, dragance said:

Kakve kajle i tetovaže ima Miloje? Uvek je bio gospodin sa svojim ponašanjem.

 

Pa ima neku klepetušu oko vrata.

 

Kakav bre gospodin, pravi je Zemun '90-ih. Iscepane farmerke i ono nepodnošljivo celivanje sa pomoćnicima kod svakog gola.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...