Jump to content
IGNORED

Tejlor Svift


eumeswil

Recommended Posts

1 hour ago, Shan Jan said:

Jel ima karata za taj koncert i koliko su?

Ja sam ih kupila prošle godine u julu, čim su pustili u prodaju. Mislim da je sve to odmah planulo. Uzela sam sedeće karte jer ne može baba 3 sata da stoji, koštale su oko 130 € svaka.

  • Hvala 1
Link to comment
21 hours ago, eumeswil said:

Hvala ti puno. Vidim da je u Lionu za 2. Jun 200 evra. Ako nadjem let iz bga mogao bih da mozda castim sestrica. On je opsednut njome. Ne verujem da ce njeni koncerti biti mnogo jeftiniji.

Link to comment

@eumeswil

 

Da li bi ti bilo ok da topik preimenujemo u Girl power - Taylor, Beyonce, Ariana....?

 

Ćerka me bombarduje svako jutro u kolima s njima, pa sam se i ja navukao.

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
Posted (edited)

Uuu ako bude gurl power tema moram da bacim par hejtova 

 

E:

Ne na naziv teme nego na pobrojane smaračice

Edited by Midgeta
  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
36 minutes ago, Midgeta said:

Uuu ako bude gurl power tema moram da bacim par hejtova 

 

E:

Ne na naziv teme nego na pobrojane smaračice

 

 

+1, mada možda i nije tako loša ideja, da se sve zajedno sa Tejlor (čiji takodje nisam fan) stave na jednu temu, pa da se u širokom luku zaobilazi...

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Jeremija said:

 

 

+1, mada možda i nije tako loša ideja, da se sve zajedno sa Tejlor (čiji takodje nisam fan) stave na jednu temu, pa da se u širokom luku zaobilazi...

 

Realno, ali taman moze i hejt da se baca, da se malo razmasem :evil_purple:

  • Wub 1
Link to comment

Nisu vas dovoljno trovali

 

Ja sam morao da slušam od kuće do škole, dok nisam provalio da Ariana snima sa Stivi Vonderom i Šaka Kan; onda sam počeo malo da se raspitujem kod muzikanata za nju, odgovor je bio - E, dečko, ti opasno kasniš... 

 

Tako da, matori moji, pre nego što istrčite sa hejtom, proverite ulje, oće mašina da zariba od kilometraže 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Ja nisam matora, Ariana moze da snima sa kim hoce, svi snimaju sa mlađim izvođačima da keep up with the kids, ne mislim da to znaci mnogo, Ariana, sem par pesmica , oduvek smara boga i narod, jailbait look + Maraja Keri za sirotiju pevanje, razbacivanje rasponom i whistle register-om nicim izazvano na pesme gde je to totalno nepotrebno, realno mlohava pišica

 

I njena celeb persona smara, vecno u nekim kvazi veridbama ili cemu god, nadrealne gluposti

 

Evo da ne budem totalni hejter bas na uskrsnji vikend

 

 

 

Ovo je dojajana pesma

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Midgeta said:

Koga sledeceg da ishejtujem?

Rijanu :fantom:

  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)
3 minutes ago, Milošica said:

Rijanu :fantom:

 

Grozan si :lolol:

 

Imam soft spot za RiRi, ali evo da probam

 

Postaje malo trulo sto nece da prizna da je vise manje done sa muzikom i da je sada beauty mogul (za sta mogu samo sa :hail:, nasminkacu se i ja sa Fenty beauty one day) i da call it a day 

 

inace je megacarica, Madona 21.veka, uhvatila sam skoro blok pesama njenih na VH1,žena ima hits upon hits, realno je obelezila 1 eru :hail:

 

I da RiRi>>>> Beyawnce forever

Edited by Midgeta
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...