Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Redoran said:

Britanski komentator na Eurosportu u totalnom sahrana modu. Jedva govori, podseća gledaoce na antivakserizam, broji Srbe na tribinama i treba mu po minut da smisli sledeću prostu rečenicu.

 

Krepao od srdžbe, udavio se u njoj, lutao po Ikarovim Pašnjacima do kraja svoje prejadne komentatorske karijere. 


kako se zove?

Link to comment
19 minutes ago, Mos said:


To možda u Švici. Veče na Majorci, labave kupaće gaće, neko vince, život je lep. 

 

Ja mu od srca zelim da je tako podneo..ali ne da mi se da poverujem u to. 

  • +1 1
Link to comment

Svaka čast Novaku da i u 37 godini ostvaruje ovako vrhunske rezultate i drži svoju igru na izuzetno visokom nivou. Neverovatno da mu ova balavurdija (osim Alkatraza) ne može ništa + ga se i plaše kada je gusto. Može sledećih par godina lako da imamo nove strašne duele između Novaka i Alkatraza. Radujem se svakom njihovom sledećem duelu u budućnosti. Može Novak komotno još dve godine ovako. 

 

Još jednom, svaka čast Nole, dokazao si da si najveći u ovom lepom sportu. :ziga:

Edited by BlackGeorge
  • +1 8
Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

 

meni jos bolji  bio deo kada je pricao da voli igru na tri seta, posebno reakcija 3 ex profi tenisera

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, 189- said:

 

nikad se nisu preterano gotivili cini mi se

ako misliš na Stena, mislim da je Nole ok sa njim, Sten je ljudina, ako si mislio na zemljaka mu, onda si u pravu :D

Link to comment
7 minutes ago, dùda said:

ako misliš na Stena, mislim da je Nole ok sa njim, Sten je ljudina, ako si mislio na zemljaka mu, onda si u pravu :D

 

da mislio sam na odnos wawrinke i federera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...