Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za EURO 2024


Profesionalac

Recommended Posts

A Bambi Tošić će da zameni prezimenjaka i da ga pokosi pre nego što nam ga metne... 

 

Da sačekamo taj prvi/drugi decembar i da vidimo koliko je zapravo ovaj remi sa Bugarima bio bolji od pobede. 

Link to comment

Grupa da bude Engleska Albanija Škotska i mi i kad bude kolo gde igramo mi i Albanci i Englezi i Škoti dođu svi policajci Evrope u Nemačku (sa sve nemačkom vojskom na ulicama)

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/bez-zadrske-sa-zerom-komsijske-zavisti-najveci/467459

 

 

Luka Modrić sinoć je odveo Hrvatsku na sedmi Evropski šampionat! Njemu će to biti peto pojavljivanje na kontinentalnoj fudbalskoj smotri.

Da li znate koliko je puta Jugoslavija do sada učestvovala na Euru? Pet puta! Luka = Jugoslavija! S tim što je njemu to pošlo za rukom za 16 godina, a staroj nam Jugi za četiri decenije.

Kada bude podvukao crtu ispod reprezentativne karijere Luka Modrić imaće na kontu devet velikih takmičenja, pošto uz pet Eura ima i četiri Mundijala.

Da li znate na koliko su velikih takmičenja otišle SFRJ, SRJ, SCG i Srbija u poslednjih 40 godina?

Tačno na devet. SFRJ + SRJ + SCG + Srbija = Luka!

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
18 hours ago, levi said:

još par kvalifikacionih ciklusa pod Vučićem i Arena neće smeti da ni da spomene Hrvatsku, kao sad Kosovo

 

za sad smeju da navijaju protiv i prenose  na 8. kanalu :Jova:

 

 

Ali kako kreće zaoštravanje pred izbore, drugo kolo-pregled LE i LK prikazan Balkani, treće i četvrto kolo ponovo ukinuti. Prave se da reprezentacija Kosova ne postoji, dok je sama vlast na sve pristala, pa između ostalog da se to isto Kosovo takmiči. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
18 hours ago, mlatko said:

Gde je @Profesionalac?

Sutra ždreb za Europameisterschaft

U prvi mah si me zbunio što sam zadužen za žreb :D, ali onda se setih da sam otvorio ovu temu.

 

IMG_20231202_174902.thumb.jpg.0cb8856d3b67ee97a91088dba03406b2.jpg

 

Evo sastav ćupova da za one koji se nisu igrali simulatora.

 

Pa nek nam je sa srećom žreb. Što se mene tiče svaka grupa bez utakmica sa van fudbalskom pričom je dobra grupa.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...