Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

Bravo za Ducija, jednorucni bekendi jedan protiv drugoga. Mora da je bilo lepih vinera iz tog udarca. 

Jos malo pa Meda protiv Lisca. 

Moze li Siner da ponovi igru od juce, barem servis, i da li bi to bilo dovoljno protiv Mede? 

Link to comment

predaja holandjanina pri vodjstvu Ducija od seta i brejka prednosti. nek se spremi uvek neulagodni Fabian Marozsan sledecu.

i napokon jedna sezona sa pozitivnim w/l skorom za silnog. nikad nije kasno ; )

 

Rune uzeo citava dva gema Nakasimi. 

momak ne moze da se sastavi od onog meca sa alkarazom na wb na moju veliku zalost al sta da se radi

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, TS-CS said:

Rune uzeo citava dva gema Nakasimi.

Rune je povredjen igrao, njegovi u timu bas nemaju puno mozga u glavi. Umesto da su ga posavetovali da se do kraja sezone odmori i pokusa da resi problem sa ledjima oni mu dali laznu nadu i verovatno ukanalili  jos vise :isuse: Od onog izgubljenog 1/4 finalnog meca protiv Alkaraza na W kola su krenula nizbrdo. Uspeo je da izgubi od raznih likova:

Riedi, Gasquet, Giron, McDonald, Carballes,  Monteirol, Dimitrov i Nakashima. Jedini covek kojeg je dobio je jadni Felix :sad:

On je nakon izgublenog 1/4 f meca u IW od Alkaraza potonuo skroz

 

 

Edited by Serena
Link to comment

Neki od jucerasnjih meceva su zbog kise zavrseni tek danas. Sonego dobio Tiafoa, cije su sanse za Torino prakticno iscezle. 

Meda ima okrsaj sa Kordom (krecu sad) i priliku za osvetu zbog rane eliminacije sa ovogodisnjeg AO. 

Vrlo interesantan mec oko pola 11 igraju Selton i Safulin koji je prethodno pregazio Zvereva inteligentnom ofanzivnom igrom. 

Sreli su se samo jednom, lane na nekom celendzeru, dobio Safulin. 

A tu je i duel Duci Morozan, koji bi nas momak trebalo da dobije ali sa plavookim Sremcom nikad nisi siguran. 

Edited by Serena
Link to comment

Medo na konopcima, Korda uzeo set u TB i u drugom napravio brejk :thumbsup:

Meda besni na Cervaru, osecam da ce ovaj uskoro napustiti box :lolol:

 

Kordino devojce simpaticno skroz. Ceska modelsica, Ivana Nedved, cerka Pavela Nedveda, bio neki faktor u Juventusu. 

 

Alkaraz spijunira sa tribina :ph34r:

Link to comment

Hteo sam da dam novu šansu Šeltonu, ali me prošlo još tokom zagrevanja. Posle sam zdušno navijao protiv njega, ali izgleda da slabo dobacuju moji hejterski talasi iz ležećeg položaja.

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Serena said:

A tu je i duel Duci Morozan, koji bi nas momak trebalo da dobije ali sa plavookim Sremcom nikad nisi siguran. 

Madjar eliminisao Ducija brzo i bezbolno. 

Link to comment
5 hours ago, peralozac said:

Hteo sam da dam novu šansu Šeltonu, ali me prošlo još tokom zagrevanja. Posle sam zdušno navijao protiv njega, ali izgleda da slabo dobacuju moji hejterski talasi iz ležećeg položaja.

Ukrotice ga Siner prekosutra :thumbsup:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...