Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

2 minutes ago, aram said:

April brte, štas ti gledo, dečko se rasplaka, jedva govori...

Možda misli u toku meča.

 

Mada mali ima taj Noletov mentalni sklop, isplakao se i brzo će se regenerisati, u svakom smislu.

 

A sad vidim da April piše i posle meča. Jbg, baš ga je odradilo na emociju, ali nekako zdravo, nikakva dubioza, biće sve to ok.

 

Edited by Milošica
Link to comment
13 minutes ago, April said:

Još za vreme meča, na svakom kritičnom poenu zapinje kao konj, ne opterećuje se ishodom. Posle meča ni da trepne, ništa stres, samo pozitiva. Kao Elvis jbt. 

Ja ne znam sta si ti gledao :lolol: decko je ronzao u peskir, nije mogao da sastavi tri normalne recenice.

Edited by Lancia
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Možda misli u toku meča.

 

Mada mali ima taj Noletov mentalni sklop, isplakao se i brzo će se regenerisati, u svakom smislu.

Ma iz turnira u turnir je golim okom sve bolji, monstrum u nastajanju, pod uslovom da mu telo to sve izdrzi.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, peralozac said:

 

Pogledaj govor tokom dodele, suze, drhtanje donje vilice pa se vrati da edituješ ovo dok imaš vremena :) Puklo ga je ovo samo tako, kako ne bi, ja kao gladalac još uvek treperim, dobro mi je srčka ovo preživela.

 

Ruku na srce, gledao sam bez tona na linku, procenjujem na osnovu onog smejanja sa Novakom na dodeli. Plus je na meč loptama i brejk loptama uvek bio hrabriji od Noleta.

 

Ono u šta jesam siguran, da je Novak ovo izgubio, mogao bi da pedantno spakuje svoju torbicu i vrati se u piceriju na Kopaoniku. Ova pobeda mu je izvesno produžila karijeru.

 

  • +1 4
Link to comment
12 minutes ago, April said:

 

Ruku na srce, gledao sam bez tona na linku, procenjujem na osnovu onog smejanja sa Novakom na dodeli. Plus je na meč loptama i brejk loptama uvek bio hrabriji od Noleta.

 

Ono u šta jesam siguran, da je Novak ovo izgubio, mogao bi da pedantno spakuje svoju torbicu i vrati se u piceriju na Kopaoniku. Ova pobeda mu je izvesno produžila karijeru.

 

 

Ova pobeda mu daje nadu za US Open, ako uspe da dobije sve protivnike  pre finala kao na ovom turniru, za razliku od recimo US Opena 2021 kada se istrošio pre finala (plus pritisak zbog GS).

 

Uključio sam se na kraju prvog seta, kada sam čitajući postove na forumu pomislio da je Djokovic na samrti i da mu je ovo možda poslednji meč.

 

Link to comment

 

 

Isplakao se, sklonio peškir, nasmejao se, obrisao i krenuo dalje.

 

Nije ovo bitno, mnogo bitnije je da na meču u najgorim mogućim momentima po njega izgleda totalno samouvereno i hladnokrvno i još bitnije, tako i igra, ne greši i ne da ništa džabe. Čak je i Novak rekao vole obih da barem jedan poen odigraš onako kežual :)

  • +1 7
Link to comment

Da li je neko do juče verovao da će Novaka još jednom gledati u meču intenziteta finala Madrida 2009. god?

Nadam se da će obojica, ili bar jedan od njih stići do f USO i uzeti titulu. Greota bi bila da trofej dopadne šaka nekom trećem.

  • +1 3
Link to comment
On 21. 8. 2023. at 3:15, April said:

 

 

 

Ono u šta jesam siguran, da je Novak ovo izgubio, mogao bi da pedantno spakuje svoju torbicu i vrati se u piceriju na Kopaoniku. Ova pobeda mu je izvesno produžila karijeru.

 

Ja da Sam moderator (akcentovano po rtsovski, stroze), ja bih na pdf tenis zabranio reci pemzija i pakovanje i simtagmu "reket o klin". Mozda hoce, mozda nece baciti reket, Ali to nece zavisiti ni od jednog meca, tenisera preko puta. A ako ova pobeda uopste utice na US open, sigurno ce negativno jer jedino (suje)verujem u onu staru " tesko je dobiti Alkaraza 2 puta na istoj turneji"

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...